44039
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • fook
    #19073
    akkor az :D nem is figyeltem :D kaphatok egy rendszámot ?
  • Szabi1991
    #19072
    pilis van odaírva
  • fook
    #19071
    nem solymári auchan ?:D
  • fook
    #19070
    ma egy subari impreza wrx sti-t ( vagy impreza n14 ) nem tudom melyik volt :D
  • greg benz
    #19069
  • Atti12
    #19068
    gyönyörű ezzel a felnivel :)
  • SötétBarom
    #19067
    Nem tudom miért olyan kibaszott nehéz nem odaállni a rokihelyre. Legtrógerebb magatartás ami létezik. Mankót basznék mindegyik sutyi szélvédőjébe.
  • Szabi1991
    #19066
    a magasított Hummer a roki parkolóban a leghihetőbb..
  • Szabi1991
    #19065
    ALPINA B6S
  • Hassan B
    #19064
    Azért milyen érdekes, hogy általában az 5 milla feletti autók állnak a rokkant parkolóban. Kis városunkban rendszeresen látok Q7 -es roki igazolvánnyal ilyen helyeken állni, a sofőr pedig még futni is tud... CLK 500 AMG dettó... de ezek csak a legfeltűnőbbek, rengeteg ilyen van.
  • cement
    #19063
    jaja, számomra. na zárjuk le mert itt mindenki tökéletes rajtam kívül :DDDDD
  • greg benz
    #19062
    Jah,sőt a tevékenységed kifejezetten előnyös
  • cement
    #19061
    még mindig nem fogjátok fel a lényegek, hogy senkivel nem baszok ki? :D
  • greg benz
    #19060
    Na azért azelőtt sem fogok kalapot emelni aki hamis kártya nélkül áll be...
  • autoszimulator
    #19059
    a gyorshajtás is vonatkozik mindenkire, mégis sokan űzik, pedig veszélyesebb is. De tegyünk azért különbséget azok között, akik beállnak, minden igazolvány nélkül. Ők vállalják, hogy ha jön vmi hatóság, megbüntetik. Akiknak kamu igazolványa van, és mellé 30 millás kocsi, azok kezdjék el elásni magukat, mert ha már odaáll, legalább fizessen büntetést.
  • Atti12
    #19058
    Tudod annyi a különbség, hogy amíg te nem kötöd be magad, saját magadat veszélyezteted, viszont ha beállsz a rokkant helyre akkor olyannal baszol ki aki önhibáján kívül lett olyan, amilyen..
  • AntiHero
    #19057
    Ugyan azt hajtod folyamatosan....
  • w77d
    #19056
    erről beszélek...
  • greg benz
    #19055
    Nincs itt szó álszentségről,engem ez az egy téma idegesít kurvára,mert ez már tényleg annak az abszolút jele,hogy lószarba nem nézzük a másikat...
  • cement
    #19054
    megmagyarázom hát, mert mindenki úgy csinál mintha sosem követne el szabálytalanságokat. megmondtam, nem akadályozok senkit semmiben, feleslegesen sok a roki hely. nyilván ha van közeli nem roki hely akkor oda állok.
    mindenki szabálytalankodik, ki így, ki úgy. csak az a különbség, hogy én felvállalom, nem álszentkedek. mindenki állt már meg szabálytalan helyen, ha csak rövid ideig is. ez is ugyanaz. én nem érzem magam ettől kevesebbnek, az, hogy ti mit gondoltok, a ti lelkiismereteteken múlik.
  • raptor22
    #19053
    Marha 1szerű lenne az egész. Megbüntetni 300ezr Ft-ra vagy többre, az biztos, hogy többet nem állna az illető roki helyre. Rend lenne! Ha meg nincs hely, álljon 50m-el odébb, legalább megsétáltatja azt a hatalmas arcát.
  • w77d
    #19052
    már megint megmagyarázod azt hogy te miért parkolhatsz rokkant helyre... igazad van, szoktam gyorsan menni, telefonálni kihangosítóval szoktam. Én nem akadályozok senkit, te viszont igen amikor beálsz a nyomihelyre... ha mindenki így gondolkodna akkor egyből nem lenne egy szabad nyomihely sem és a rászorulók parkolhatnának a halál faszán... nna de ha ez bekövetkezne hogy sok ilyen antiszociális lenne, az tuti hogy állandóan vontatókötéllel mászkálnék és rántanák ki minden verdát az nyomihelyekről..
  • OrioN the S
    #19051
    tesconal nagy az esely, hogy 15 rokkant all be egyszerre
    legjobb amikor A8-al beall es kiteszi a rokkant kartyat az ablakba aztan, ha beszolsz, akkor szerezhetsz Te is... :D
  • cement
    #19050
    :DDDDDDDDDDDDDD
    szabály? te átlépted már az 50-et, a 90-et, a 130-at? mentél már rá záróvonalra? volt, hogy nem kötötted be magad? telefonáltál vezetés közben? álszentség rulez. rühellem az álszentséget, ha valaki felvállalja, hogy valamit megszeg, a többi azonnal köpködni, mintha ők angyalkák lennének
    ennyi
  • w77d
    #19049
    de arra esetleg nem gondolsz, hogy a szabály rád is vonatkozik? Mert bizony vonatkozik nincs mese...
  • cement
    #19048
    beszopták:D
    most komolyan, ahol csak 1-2 hely van oda nem állok be, ott tényleg szüksége lehet valakinek arra helyre, de a hipermarketek összes sorának első 2 vagy 4 helye felénk mind rokkant parkoló. és felesleges. biztos van valami előírás, hogy hány ügyfél/naphoz hány roki parkolót kell fenntartani, de akkor is hülyeség. én amúgy se szoktam 2 órán át nagybevásárolni, max beszaladok venni sört, ami 10 perc, vagy a lottózóba/postára megyek ami annyi sincs.
    tudom, hogy most én vagyok a paraszt, de én legalább vállalom :D
  • w77d
    #19047
    tipikus MO hogy mindenki meg tudja magyarázni hogy rá miért nem vonatkoznak a szabályok...
  • greg benz
    #19046
    Ja,és rajtad kívül kb még az ország autósainak 80%-a gondolkodik hasonlóképp,a maradék 20%ból 15% szimplán baszik az egészre,így marad 1-2 vagy inkább 0 rokkant hely a 15ből
    Nem is Magyarország lenne,ha pont ez normálisan működne nálunk...
  • Willi Betz
    #19045
    Pedig az,még normális teteje sincs XD
  • DanielT
    #19044
    Tehát inkább vagy paraszt, minthogy sétálj akár 50 métert.
  • w77d
    #19043
    akkor tényleg köcsög bunkó vagy XD

    nem tudom, nekem meg sem fordult a fejembe oda állni, lehet velem van a baj... már csak azért sem parkolnék oda, mert engem zavarna hogy a kocsimat nyomorék járgánynak nézik, ez van...
  • cement
    #19042
    enis kocsog bunko vagyok mert az auchan vagy a tesco elott siman beallok a roki helyre, mivel kb 15 rokkant hely van egy ilyen áruháznál, és 2 hét alatt összesen se megy oda annyi rokkant, nem hogy az alatt a fél óra alatt amíg én odaállok. feleslegesen sok a rokkant hely, így is marad nekik elég :D
  • bency
    #19041
    Ezeket szimplan kocsogoknek vagy bunkonak hivjuk,ezek leszarjak a rokkantakat!
  • w77d
    #19040
    hát oda csak rokkantak, vagy agyi nyomorékok állnak.... nem kifogás hogy nincs máshol hely. Bazdmeg aki nem nyomorék álljon meg 1-2 utcával arrébb akkor, ne egy tényleg rokkantnak kelljen visszaszenvedni magát messziről...
  • bency
    #19039
    Nem tudom.....ezt amugy sokan megcsinaljak,hanyszor volt a TV-ben hogy vita van hogy a normalisak elfoglaljak a rokkant helyeket,mert nincs mashol hely.
  • w77d
    #19038
    ha nem rokkant, akkor szar ember... melyik a jobb??
  • bency
    #19037
    Szerintem nem rokkant egy picit sem,csak nem volt parkolohely mashol...
  • w77d
    #19036
    szegénykém rokkant, persze nem tudja lemosni gyakran :(
  • cement
    #19035
    nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem így vagányul néz ki retekesen:)

    (nem saját kép)
  • RS
    #19034