Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

matyi0323
#31381
Ha övrõl van szó... én speciel mindig be vagyok kötve ( haverjaimra ez már nem nagyon igaz ), mióta a tûzoltók mokkáskanállal kapartak össze, rájöttem mire is való az öv. ( ha a videót nézzük azon is be vagyok, hiába hátul ültem )

még egy kis off..
rendõrök büntethetnek meg nem mûködõ égõk miatt? nem úgy van egy ideje, hogy amiatt nem büntethet meg..?
Már csak azért mert múlthéten egy ismerõsöm kitettem egy keresztezõdésben éjjel.. ott állt 2 rendõr, indulnék odajön, igazoltat. Papírok, szonda, minden rendben volt.. elkezdett kötekedni, hogy a keresztezõdéshez képest 5 méterre állhatnék meg leghamrabb, ez nincs annyi. Mondom van, mérjük le, lemértek 5,40 volt.. Jó akkor elkezdett kötekedni, hogy a hátsószélvédõmön a tetején van egy Maniac sound system-es matrica.. olyan 20cm széles, 10 cm magas..de átlátszó, és hog semmi ilyen nem lehet a hátsó ablakon, mert az zavar a kilátásban, illetve a mögöttem jövõk nem látnak engem. Mondom ne vicceljen már uram, ez a szar felül az ablakból kitakar 10 centit, felül mi a francot néznék ki, ráadásul átlátszó.. NEM az akkor is tilos.. ( azért itt visszakérdeztem, hogy akkor mi is van a sötétített szélvédõkkel, mert hogy tudtommal a hátsó illetve csomagtartóajtót szabályosan le lehet sötétíteni és nekem meg egy szar matrica miatt vinnyog, azokba az autókba mégis, hogy a f...omba néznek be.. erre kérdésemre nem válaszolt, csak habogott ide-oda ), mivel tényleg semmibe nem tudott belekötni.. egy kisebb mûszaki vizsga utáán sem, kitalálta, hogy nem világít a jobb oldali féklámpám, mire válaszoltam, hogy este a garázsomba való tolatáskor még láttam mind 2 tükörbõl a fényt.. erre közölte, hogy akkor kiégett.. megkértem, hogy nyomja meg és hagy nézzem meg én is, mert kételkedtem, éreztem, hogy nagyon pénzre megy a helyzet..erre közölte, hogy a kocsi rendben tartása, vizsgálása nem az õ dolga.. a legszebb az egészben, hogy hazajöttem, kiékeltem a féket, és világított mind a kétoldali. 😊 ( persze.. gondolom átmeneti hiba volt..... ) jah, igen.. ilyenen kezdett el kötekedni, hogy miben vezetek, mivel rohadt meleg volta, egy elõl zárt, hátul csak egy pántos cipõ volt rajtam.. és hogy ez le van írva, hogy ilyenbe nem lehet.. -.- mondom ne vicceljen már uram!! azért ez már durva... jó hogy nem mondja meg bazdmeg, hogy csak nyakkendõbe mehetek szar 5 km-t
Tehát egy feltehetõen félig rossz égõ miatt, és egy tõlük elõször hallott szabály miatt..hogy nem tehetek semmit a hátsószélvédõre, mégha átlátszó akkor sem.. megbüntetett 6 ezer forintra. ( hát bizony a k..va anyjukat 😉 )

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

Adaaam
#31380
A nem kötöm be magam részt inkább ne írad volna, mintha említetted volna hogy volt valami baleseted, de még így se tudod hogy miért kötelezõ az öv? Én is fiatal vagyok, de láttam már eleget ahhoz hogy tudjam az öv nem hiába van az autóban. Haveroknak is szoktam mondani hogy kössék be magukat ha én vezetek, és megértik. Jó, tudom hogy nem erre akartál hangsúlyozni, csak ez feltûnt. Akik 2-vel mennek fõúton engem is tudnak idegesíteni, de azok is akik beláthatatlan kanyarban elõznek és nekem kell le menni a padkára hogy ne csattanjon belém frontálisan. Ésszel kell vezetni, ennyi.

everything's better with music

matyi0323
#31379
Nem a bekötöm magam és 50-el megyek 4.be stílusúak egyikõnk sem.
A rendõrök úgyis megbüntetnek ( ha megállítanak, legalábbis nekem minddig belekötnek valami a mocskos gecik, amiért le tud húzni pár ezerrel ), akkor legalább élvezzük az életet amíg lehet 😉

és majd most biztos fog jönni az oltás, hogy a sok baleset az ilyen birkáék miatt van.. szerintem az 50 el totyogó tata, akinek a járókeret kellene támasztani, vagy az idióta háziasszony, aki megkapta a jogsit, mert tudta, hogy a legtöbb kocsiban 3 pedál van... na szerintem ezek sokkal veszélyesebbek, mint mi 😉

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

LeWyTy
#31378
<#vigyor1>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

w77d
#31377
megbaszlak XXD

LeWyTy
#31376
te meg az egyszemélyes hadsereg<#idiota>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

w77d
#31375
mégis mit vársz? három kölyök egy kocsiban, õk a világ urai... káromkodás, laza mozdulatok, napszemcsi... cool túra XXD

Csabesz6
#31374
raj vezetési stílus

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

w77d
#31373
rohaggyále XXXD

#31372
ezt most miért kellett ??? ???

matyi0323
#31371
A_SA:S_AS:S?D:A_S_D

na ezen most tényleg hangosan felröhögtem XDDD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

#31370
beszélgettél ?TE ? egy nõvel ?
azt hittem nálad kimerül a beszélgetés abban, hogy: "komplett mennyi ?"

😄DDDDD

#31369
autós események-be

matyi0323
#31368
TaRka0107
#31367
Itt kövesden majd jöv. vasárnap lesz tuning show, akkor elárasztom képekkel a topikot😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

matyi0323
#31366
<#pias><#eplus2><#taps>

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

TaRka0107
#31365
Részegg*ci!<#eplus2>

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

matyi0323
#31364
holnap hozok videókat, meg kéepket,
de msot megyek még inni XDDDDDDDD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

#31363

w77d
#31362
azé tipikus hogy mi kanok egy jó nõt elõször pornós körökbe kezdünk beazonosítani XXD

matyi0323
#31361
😄D
Volt egy hell-es camaro, odamentünk.. vagy 8-an voltunk így haverok kb., nézegetjük nagyba.. egyszer odalép egy csaj aztán elkezd velünk tök normálisan, kedvesen beszélgetni..
mindenkinek olyan ismerõs volt, tuti, hogy láttuk már.. egész nap azon gondolkoztunk, hogy melyik pornóban láttuk.. xDDD
Aztán a nap végén volt egy ilyen levezetõ kör, és a kocsikban ülõ "sztárok" nevét felsorolták.. és kiderült, hogy Dammak Jázmin az.. 😄DDXD
Röhögtünk egy jót, hogy pornóhoz semmi köze, mégis mindenkinek ismerõs volt 😄D ( szépségkirálynõ )

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

w77d
#31360
pár eseményen láttam már és alakult úgy hogy sikerült beszélgetnünk is. Ennél jobban nem ismerem, de nagyon bírom 😄

matyi0323
#31359
Igen 😄
weed úgybeszél mintha ismerné, pedig ûllítom, hogy max arra veri XDDDDDDD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

w77d
#31358
bezony, nem kicsit híres a Niki autós berkekben 😊

#31357
Szántó Niki.. 😄

matyi0323
#31356
Ez ott volt a driften, gondolom vitték "haza" 😊
Amúgy egy csaj vezette, hmm.. nem 2 csávót gyalázott.. (Y)

Holnap rakok képeket, meg videót is, csa most még kcsit be vagyok baszva, és nem megy a dolog mégg XDDDD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

#31355
jetblack
#31354
opel corsa combo <#finom>

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

w77d
#31353
az jó mert kényelmesen lehet benne kurvákat baszogatni...

Willi Betz
#31352
Ma láttam traileren egy Z4-es BMW versenyautót. Fél hátulja hiányzott 😄
Azt hiszem ez volt az és ilyen állapotban:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#31351
az való neked

w77d
#31350
picasssoo

#31349
fehér fabia <#eljen>

Willi Betz
#31348
Uhh a Superb<#worship><#idiota>
Gyönyörû ez a Mustang!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#31347

w77d
#31346
tegyed

matyi0323
#31345
Hétvégén drift-en voltam, csináltam képeket, tegyem be? ( sajnos nem a legjobb minõség, mivel kamerával készült.. )

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

w77d
#31344
rohaggyále XD

Csabesz6
#31343
akkor van ilyen feje, amikor a bevándorló kintekunta bantuk ánuszrózsájába szaglászik<#ravasz1>

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

w77d
#31342
jah XXD

LeWyTy
#31341
Ilyen jó érzés a kaprijó lujó?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

w77d
#31340
jah, fizimiskára inkább Statham 😄

#31339
profi megfigyelõ vagy.. <#wilting>

LeWyTy
#31338
AM ha jobban megnézem ez nem Dom<#puszis>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#31337
így akart elvegyülni..... 😄D

Willi Betz
#31336
Jó kis gép!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

LeWyTy
#31335
Meg magyar rendszám?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

w77d
#31334
aztakurvaeget

LeWyTy
#31333
Nem csak a film szerint járják körbe a világot?<#vigyor1>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#31332
nemigazán tudom eldönteni, hogy õ most Jason Statham hasonmás, vagy Vin Diesel 😄