Milyen autót láttál ma?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
még egy kis off..
rendõrök büntethetnek meg nem mûködõ égõk miatt? nem úgy van egy ideje, hogy amiatt nem büntethet meg..?
Már csak azért mert múlthéten egy ismerõsöm kitettem egy keresztezõdésben éjjel.. ott állt 2 rendõr, indulnék odajön, igazoltat. Papírok, szonda, minden rendben volt.. elkezdett kötekedni, hogy a keresztezõdéshez képest 5 méterre állhatnék meg leghamrabb, ez nincs annyi. Mondom van, mérjük le, lemértek 5,40 volt.. Jó akkor elkezdett kötekedni, hogy a hátsószélvédõmön a tetején van egy Maniac sound system-es matrica.. olyan 20cm széles, 10 cm magas..de átlátszó, és hog semmi ilyen nem lehet a hátsó ablakon, mert az zavar a kilátásban, illetve a mögöttem jövõk nem látnak engem. Mondom ne vicceljen már uram, ez a szar felül az ablakból kitakar 10 centit, felül mi a francot néznék ki, ráadásul átlátszó.. NEM az akkor is tilos.. ( azért itt visszakérdeztem, hogy akkor mi is van a sötétített szélvédõkkel, mert hogy tudtommal a hátsó illetve csomagtartóajtót szabályosan le lehet sötétíteni és nekem meg egy szar matrica miatt vinnyog, azokba az autókba mégis, hogy a f...omba néznek be.. erre kérdésemre nem válaszolt, csak habogott ide-oda ), mivel tényleg semmibe nem tudott belekötni.. egy kisebb mûszaki vizsga utáán sem, kitalálta, hogy nem világít a jobb oldali féklámpám, mire válaszoltam, hogy este a garázsomba való tolatáskor még láttam mind 2 tükörbõl a fényt.. erre közölte, hogy akkor kiégett.. megkértem, hogy nyomja meg és hagy nézzem meg én is, mert kételkedtem, éreztem, hogy nagyon pénzre megy a helyzet..erre közölte, hogy a kocsi rendben tartása, vizsgálása nem az õ dolga.. a legszebb az egészben, hogy hazajöttem, kiékeltem a féket, és világított mind a kétoldali. 😊 ( persze.. gondolom átmeneti hiba volt..... ) jah, igen.. ilyenen kezdett el kötekedni, hogy miben vezetek, mivel rohadt meleg volta, egy elõl zárt, hátul csak egy pántos cipõ volt rajtam.. és hogy ez le van írva, hogy ilyenbe nem lehet.. -.- mondom ne vicceljen már uram!! azért ez már durva... jó hogy nem mondja meg bazdmeg, hogy csak nyakkendõbe mehetek szar 5 km-t
Tehát egy feltehetõen félig rossz égõ miatt, és egy tõlük elõször hallott szabály miatt..hogy nem tehetek semmit a hátsószélvédõre, mégha átlátszó akkor sem.. megbüntetett 6 ezer forintra. ( hát bizony a k..va anyjukat 😉 )
"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."
everything's better with music
A rendõrök úgyis megbüntetnek ( ha megállítanak, legalábbis nekem minddig belekötnek valami a mocskos gecik, amiért le tud húzni pár ezerrel ), akkor legalább élvezzük az életet amíg lehet 😉
és majd most biztos fog jönni az oltás, hogy a sok baleset az ilyen birkáék miatt van.. szerintem az 50 el totyogó tata, akinek a járókeret kellene támasztani, vagy az idióta háziasszony, aki megkapta a jogsit, mert tudta, hogy a legtöbb kocsiban 3 pedál van... na szerintem ezek sokkal veszélyesebbek, mint mi 😉
"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"
na ezen most tényleg hangosan felröhögtem XDDD
"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."
azt hittem nálad kimerül a beszélgetés abban, hogy: "komplett mennyi ?"
😄DDDDD
"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."
de msot megyek még inni XDDDDDDDD
"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

Volt egy hell-es camaro, odamentünk.. vagy 8-an voltunk így haverok kb., nézegetjük nagyba.. egyszer odalép egy csaj aztán elkezd velünk tök normálisan, kedvesen beszélgetni..
mindenkinek olyan ismerõs volt, tuti, hogy láttuk már.. egész nap azon gondolkoztunk, hogy melyik pornóban láttuk.. xDDD
Aztán a nap végén volt egy ilyen levezetõ kör, és a kocsikban ülõ "sztárok" nevét felsorolták.. és kiderült, hogy Dammak Jázmin az.. 😄DDXD
Röhögtünk egy jót, hogy pornóhoz semmi köze, mégis mindenkinek ismerõs volt 😄D ( szépségkirálynõ )
"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."
weed úgybeszél mintha ismerné, pedig ûllítom, hogy max arra veri XDDDDDDD
"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."
Amúgy egy csaj vezette, hmm.. nem 2 csávót gyalázott.. (Y)
Holnap rakok képeket, meg videót is, csa most még kcsit be vagyok baszva, és nem megy a dolog mégg XDDDD
"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."
ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU
Azt hiszem ez volt az és ilyen állapotban:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Gyönyörû ez a Mustang!
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."
\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?