Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#31885
akkor mi tartsunk össze cimbora XXD

LeWyTy
#31884
Én nem érzem magam annak de lehet nekem is az lesz<#duhos2>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LaszloLedzenyi
#31883
<#idiota>

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

w77d
#31882
bazdmeg XXXD

#31881
...és most 4 évig irigykedsz rá, h neki jobb kocsija van mint neked <#eplus2><#idiota><#idiota>

w77d
#31880
állítólag 6 éves korig jó... most 2

#31879
80 ezer ???? ????
fél év és kinövi

w77d
#31878
én kabrióztam már zuhogó esõben apci XXD

#31877
nyáron lehet a legjobb, jön egy kellemes zuhé, még az alsónaci is megázik

#31876
egy külföldi rendszámot minek kitakarni ?

w77d
#31875
lófaszt a seggedbe XXXD

LaszloLedzenyi
#31874
ne rontsd meg a gyereket, kabrió buzinknak való<#idiota>

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

w77d
#31873
viszont lehet vele szívatni a gyereket, van hozzá távirányító is XXXD

w77d
#31872
legnagyobb sebességbe azért már szaladni kell utána. Szerintem csak szimplán kibbaszott mutatós... 80 ezret megért, fõleg az unokaöcsém örömét elnézve...

szabod
#31871
elég giccsesen néz ki
mennyivel surran egy ilyen?

Mente et Malleo

w77d
#31870
jaja, az nekem is volt 😄 mostmá bammeg háromsebességes Audi TT mp3 bemenettel, pohártartóval, fényszóróval és króm felnikkel XXXD

szabod
#31869
bezzeg a mi idõnkbe, pedálos moszkvics 😄DD az edzett is 😛

Mente et Malleo

w77d
#31868
unokaöcsém is belépett a puncikabrijósok körébe XXD




#31867

S2000
#31866
OT vizsgát öt évenként kell újratenni... ez alatt bármi történhet vele, így lehordani ezt = száni 😊

#31865
élõbe mintha nem látszott volna ennyire 😄

DanielT
#31864
A hátsó sárvédõ is sötétebbnek tûnik. Mintha a nyitható dolgokat egy másik autóról tették volna rá. Nem szép.
#31863
arra gondolsz hogy a jobboldali sárvédõ picit sötétebb ?
az lehet akár a szûrõlencsém miatt is 😄

DanielT
#31862
Ezzel a foltos fényezéssel OT? Száni.
#31861

#31860
<#banplz>

kifli
#31859
milyen combót lõttem ma beszartok!!!

fiat, csepel, opel, renault (az a capri valahogy becsúszott a képbe sry)




Ezen meg én vagyok, mivel telóval csináltam, olyan lassan csinálta a képet, hogy én már mentem el mire fényképezett :S
Igazából a citroent akartam lefotózni...
(tetszik a zokniszandál kombó?)



meg volt itt ez a 2 kocsi...

énmeg már messze vagyok mert tényleg nagyon lassan fényképez ez az izé
Csabesz6
#31858
u

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

solo
#31857
Debazmeg: D Ki a franc rakna egy ilyen csúnya gyári 7 es felnit egy e46 ra?: DDD xD

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

w77d
#31856
nesírjááá XXD

desigo
#31855
ezen besírtam xDDD <#hehe><#hehe>
w77d
#31854
rohaggyatokle XXXD

kifli
#31853
110? nevicelj az még elmenne ha lujóhoz hasonlóan 160-165 cm lennél, bár még ott is soványka 😄
jetblack
#31852
*110Kg

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

jetblack
#31851
192 cm és 110 ez elég dagadtnak számít ? <#nevetes1>

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

jetblack
#31850
A picsába jogsi kihúzva egészségügyi okok miatt a pia szintén a buzibár is akkor már megyek is sírok a sarokban.<#rinya>

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

kifli
#31849
hízzál meg, vegyél egy nõi autót, jár szivárványos felvonulásra ifán táncolni, járj kék osztrigába, igyál annyit amennyi belédfér, törjél kocsit, hajtsál gyorsan, legyél büszke magadra ezek után


Azthiszem ez a siker receptje <#nezze><#hehe>
jetblack
#31848
A másik weed hogy a faszba lettél ekkora sztár sg-n hogy külön topicod van. Taníts mester kérlek <#eplus2>

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

jetblack
#31847
Jézusom hova kerültem istenem éreztem már a tirexi topikban is hogy weed-el baj van nah de ekkora ? <#eplus2>

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

kifli
#31846
tehát ráadásul egyedül is vagy 😄

bár Gabec a közelbe lakik, lehet együtt filmeznek XD
cement
#31845
ALL OF A SUDDEN

respect to the man in the ice cream van

w77d
#31844
maszturbálok

kemszi2
#31843
be kell tölteni az esti rajz akarom mondani rejsz filmet 😄
kifli
#31842
én csak azt nemértem, ha egyszer be van baszva, akkor ami a faszt keres a gép elõtt? 😄
kemszi2
#31841
van akit ez még meglep?😄
w77d
#31840
bebasztam

kemszi2
#31839
nem csak meghalni
cement
#31838
nem csak mindenki

respect to the man in the ice cream van

kemszi2
#31837
nem csak a hayabusán
Attila8805
#31836
Miért gondolja mindenki hogy Hayabusán csak meghalni lehet?😞

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"