44039
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • Zadeus
    #756
    Ezeket láttam Balaton on:
    INFINITI FX45 : INFINITE FX45
    1978 Chevrolet Corvette Coupe : 1978 Chewrolet Corvette Coupe
  • desigo
    #755
    gondolom alig lépett:)
  • oneal1
    #754
    engem a napokban vittek egy mercedes slk 55 amg vel:D
    kicsit király volt:D
  • Szabi1991
    #753
  • Zadeus
    #752
    bocs a nagy képért:S
  • Zadeus
    #751
  • Zadeus
    #750
    Én láttam ma egy fekete porshe boxstert : EZT
  • DanielT
    #749
    Jó neki.
  • LeBronjózska
    #748
    tényleg anyád fönöké-é?
    hugomnak van egy Enzo-ja,Gallardoja és egy Rolls-Royce Phantom-ja
    :P:P:P:P
  • Szabi1991
    #747
    amiket mostanában láttam :
    - 3(kölűmbőző színű) porshe caymen
    - Chevi Corvett C6 cabrió
    - 360 modena
    - hummer h2 limo (gazdálya panelbe lakik :P )
    - 2-3 "sima" H2
    - Aston Martin DB9 (anyám főnőkéjé:)
    kb ennyi , most nem jut eszembe más ha még látok vmit írok :)
  • Mészy
    #746
    Ma láttam egy Mercedes R-t, új Skoda Octavia RS-t és egy Lotus Elise-t a XI. kerületben.
  • Magnumrolcsi
    #745
  • streeter
    #744
    Ez biztos Lotus mert Lotus néven kerestem rá, de hogy mi jött velem szembe azt nemtudom, mert én is meg ő is gyorsan ment. Kinézetre tuti ilyen volt, de hogy lótus vagy más gyártmány azt nemtudom.
  • I.C.ram
    #743
    Nem biztos, hogy Lotus ez. Ezt kb 50 gyár gyártja angliában.
  • Noninnyó
    #742
    Tűzpiros Ferrari 360 Modena. Pécs, 48-as tér, délután. Valami J-s rendszámú volt, és két roma csávesz feszített benne letekert ablakokkal. Jómunkásemberek lehettek
  • DJ Bee18
    #741
    4 napja (akkor nem voltam netközelben :DD), Aston Martin Vanquish, DB9, Vantage, Lotus Elise, új Jaguar XK kabrió, meg jópár Porsche (Londonban )
  • Zadeus
    #740
    ma láttam itt esztergomba egy zsir fekete hummer h2 est majd lefényképezem legközelebb!
  • DanielT
    #739
    Klassz gép, lehet kapni a Caterhamnél "szereld magad" verzióban is, fateromnak ki is néztem egy kerek évszámú szülinapjára :)
  • streeter
    #738
    Én ma egy ilyen Lotust láttam csak sárgába.

    A csávónak a feje aki ült benne a Renaultom ajtajának a közepéig ért :) Szép lapos kis gép. Nemtudom, hogy viselkedik ezeken a jó magyar utakon.


  • streeter
    #737
    Szegeden egy benzinkútnál. Közelről nem láttam, de a felni az Alpina volt.
  • Sland
    #736


    HOL?????????????
  • streeter
    #735
    Tenap láttam egy fekte Alpina BMW M6-ot. Iszonyat szép.
  • desigo
    #734
    Tréleren egy pár új BMWt.
    745,530 XD kombi és egy bruzál fekete M6
  • streeter
    #733
    Na akkor a kép a két RS Meganeról.

  • streeter
    #732
    Na ma láttam pár szépséget. 2db Porsche CarreraS-t egy még kockalámpás Subaru WRX STI-t egy Lincoln Town Car-t (nem a limuzin) Ford Crown Victorya.

    Jajjj a két legdfontosabbat majdnem elfelejtettem. Legújabb Renault Megane RS. Egy 3ajtós fekete, fekete sok küllős felni, brembo hatalmas tárcsafék. És amit még soha nem láttam 5ajtós Megane RS Szintén fekete de a gyári Renault Alufelni. Holnap lesz róluk kép. Haver szerencsére lekapta :D Jah a 3ajtósba új Subaru Impreza ülések voltak elöl.
  • bertino
    #731
    zsír
  • Sland
    #730
    ( Úgyértem azt, hogy dojcs, hogy német rendszáma volt, de az nem volt egyedi rendszám )
  • Sland
    #729
    Fekete Dodge Viper SRT-10 "dojcs" rendszámmal a Váci úton.
    Bazz, most hogy nyár van, kiülök egy napra valahova a Váci út mellé egy fényképezőgéppel. :D
  • desigo
    #728
    tegnap este sárga gallardo
    a Duna Plazaban mosták
  • Sland
    #727
    Sárga Ferrari 360 Modena
    Ezüst Hummer H2
  • streeter
    #726
    Tegnap egy fekete Hammer H2 meg valami cabrio Rollst vagy Bentley-t nem tudom melyik volt már. Meg egy Mini Cooper S-t
  • DanielT
    #725
    Tegnap sárga Gallardo, át minden piroson, kocsisor előzés szembe sávban és szintén piroson kikanyarodás a Hungáriára.
  • DJ Skyline
    #724
    képem nincs,de tegnap 2 új Impreza STi-t...egy kék,meg egy ezüst színűt,mind2-t a BAH csomópont után,ahogy megy az ember az autópálya felé
  • DJ Skyline
    #723
    íme a régebben emlegetett gallardo!:D
    hugomnak sikerült tegnap lekapnia,igaz csak a fele látszik,de legalább megvan!
    csoda,hogy sikerült lefényképeznie,mindíg elmegy a ház előtt mint az állat!
  • streeter
    #722
    Én egy ilyen GMC Suburbant egy nagy konténer társaságában egy KFOR-os kamion pótkocsiján. Láttam még egy Range Rover Sport-ot is.


  • Magnumrolcsi
    #721
    Egy régi, piros VW Jetta-t az árokban. A sofőr nem sérült ahogy láttam mert ott telcsizett az autója mellett :)
  • Magnumrolcsi
    #720
    Lamborghini Murcielago
  • PSP PSP
    #719
    én ma a pasaréti uton egy lamborgini murchelago-t(ha rosszul irom javitsatok ki)láttam.egy öreg faszi ült benne nem tom hányszázezres telefonját basztatta.éppen beszált és tövig nyomta a gázpedált.OLYAN HANGJA VOLT...
  • LeBronjózska
    #718
    bocsi csak egy ki gond volt
  • LeBronjózska
    #717