12
Suse Linux 9.3 telepítés
  • zero_cool51
    #12
    Hali.
    Nem a 9.3-assal van gondom, de nem akartam új témát.
    Szal a gondom a következő.
    Felraktam a laptopomra a Suse Linux 10.1-es verzióját, KDE-vel és Gnome-al, valamint XGL-el.
    Namost egyszercsak gondolt egyet a gép, és Gnome alatt mindenféle TCOP hibaüzeneteket dobott ki, hogy KDE összetevők nem tudnak kommunikálni vagy mi. Aztán nem indult semmi, restart, és erre jött a gebasz.
    KDE-t indítva kilép valami hibaüzenettel, Gnome-al pedig bejelentkezek, és visszadob automatikusan a bejelentkezéshez.
    Mi lehet a gond?

    És ha már itt tartok, hogy lehet KDE alá feltenni az XGL-t úgy, hogy az ablaknak a felső sora jelenjen meg? Mert nekem nem jelent meg.

    Előre is kösz.
  • hmhm
    #11
    #2
  • akyyy
    #10
    :DDDDDDDDD
  • Frank99
    #9
    ja
  • Garfield
    #8
    Elkiabáltad...
  • forumk
    #7
    Sziasztok!

    Suse 10 alatt hogy kell beállítani egy SMC 7004VBR routert (ADSL), előtte ADSL kapcsolat müködött, XP alatt működik a net a router alatt. Suseba hol lehet beállítani és hogyan? Segítséget köszönöm!
  • CUCLI
    #6
    jaja. nem őt bannolták kb 7x?
  • Laky
    #5
    nahát, visszatértél? :D
  • Frank99
    #4
    hamabeleszzárva
  • Garfield
    #3
    Hogy olyan magas labdákról, mint a nem megfelelő fórum, már ne is beszéljünk.
  • Garfield
    #2
    Oszt a kereső minek van, angyalvirág?
  • qisy
    #1
    Heló! Vki nem tudná megmondani, hogy hogyan kell feltelepíteni a suse linux 9.3 nak az 5 cd-s verzióját? Mer amikor beabootol az 1. cd-ről és feltelepítem akkor azután újraindul de nem írj ki, hogy rakjam be a 2. cd-t és a második cd-ről meg nem bootol be. Előre is kössz