11
  • daci
    #11
    marha jó ez a játék(és az oldal is)
  • dual24
    #10
    A Burnout egy része sem jelent meg PC-re? Nagy hiba. Tényleg yonak tűnik a képek alapján.
  • DigitalPunk
    #9
    Egy Arcade játékban igenis van értelme a törésnek, úgy hívják, hogy Burnout 3, zseniális.

    A háttérinfo pedig a következő: az EA liszenszeli az autókmárkák megjelenését, viszont az autógyárak nem engedélyezik mondjuk egy Nissan Z-30 szilánkossá törését, mert árt a márkának. Így a NFS-ben sosem lesz törés. Viszont az EA gondolt egyet, csinált egy sorozatot Burnout néven, amiben ugyanezeket a kocsikat modellezték, csak nincs rajtuk embléma és abszolúte noname kocsik, pl. AIXA .. viszont lehet törni őket.
  • NuCLEARScoRp
    #8
    Egy Arcade játékban semmi értelme a törésnek... a NFS-ben meg aztán pláne nincs .... Aki törést akar annak ott a Toca vagy a RB Rally... stb
  • SoDI---
    #7
    Ez a "ez a szél tetszik nagyon" elég hülyén hangzik :D
  • SoDI---
    #6
    Nekem ez az elmosódottság nagyon bejön. Személy szerint az utóbbi időben azért tarkózkodtam a játékoktól, mert kicsit idegesítő volt a legtöbb egymásra igencsak hasonlító kinézete.
    Ez a szél tetszik nagyon.
  • jefferson83
    #5
    Csak végre törnének már a kocsik !
  • archkoven
    #4
    Nekem a képek kicsit elmosódottnak tűnnek, lehet, hogy ne PC-ről származnak? Viszont élsimítás ezerrel.
    Soha nem voltam rajongója a NFS-nek, de nagy autóbuzi vagyok, azért ezt is kipróbálom mint a többit is.
  • Hedgehunter #3
    Porsche, BMW, mercedes tuning jammiiii......
  • kritttt
    #2
    Szép verdák ,de a garázsomban sokkal szebbek vannak. (bárcsak így lenne)
    Csak jönne már az Október.
  • NEOreg3
    #1
    gyönyöhűek