40
Future Pinball
  • ironhorses
    #40
    Ps2-re a Gottlieb pinball classics-ot sehol se tudom beszerezni. Nem tud valaki valamit, hogy honnan lehetne?
  • Smokk
    #39
    Leszedtem a Future Pingball-t.
    ...hozza asztalokat is.
    Elinditom a play table-val,betolti,DE nem tom elinditani a jatekot hiaba nyomogatok barmit.
    Mit lamazhatok el ennyire?!
  • Sheltem
    #38
    Dream pinballt kipróbáltad? Szuper azis.

    Blindmankind asztal valóban profi, a gond csak az,hogy a Dead hunters asztal kinn van már ezer éve, a másik 2 meg coming soon. Persze jó munkához idő kell, de ennyi? :) Mind1 ha később jön, csak remélem nem egy fellángolás volt és befagyott a project, mert tényleg durván igényes az asztal.
  • xido
    #37
    2 program van és arra folyamatosan gyártják a témákat..nagyon tudnak:)
  • Slig
    #36
    Na ezt meglesem. Érdekelnek ezek a flipper progik, anno a Pro Pinball sorozatot nagyon csíptem, ma már sajna kevés flipper progi van.
  • xido
    #35
    téma éledj:))

    bocs,hogy ilyen ősi topicot hozok fel,de megint elővettem a future és visual pinball gyűjteményt és figyelem a friss asztalokat...és azt hiszem az államat földön keresem megint:))

    http://www.pinballhispano.net/blindmankind/

    a hangok,a zenék..valami piszokjól összerakták ebben:)
  • xido
    #34
    fel bizony...én néhanéha...most megint találtam pár olyan asztalt hozzá,amik megleptek...pár cím már visual pinballban megvolt..erre kiderül,hogy itt teljesen más asztalt gyártottak hozzá:))
  • ACE
    #33
    Valaki foglalkozik még ezzel? Fel kéne éleszteni a témát, nem?
  • Sheltem
    #32
    A link a szokásos.
    Mai asztal: Klowns.
    Isteni :D
  • Sheltem
    #31
    http://www.vp-originals.com/dload.php?action=category&cat_id=13
    Új asztal: Anna's Colours 1.2
    Mjuzikális kicsit melankólikus asztal,de mindenképpen minőségi darab..nekem bejött :)
  • cSuwwi
    #30
    Nagyon kevés még az asztal, és béta még szinte mindegyik.
    Optimista becsléssel is legalább fél év, mire kiforrott lesz, sok asztallal, és talán megoldják a displayeket is, mint a VP-ben.
    Kb. 2 hónapja tudok róla hogy megjelent az FP, nem is emlékeztem hogy van itt ilyen topik (pláne hogy írtam is bele) :o)
  • Sheltem
    #29
    http://www.vp-originals.com/dload.php?action=category&cat_id=13
    Egy új asztal: Puzzlebox.
    Szuper,de szerintem a Hungry Dead a legigényesebb.
  • Sheltem
    #28
    Bár ahogy elnézem video mode pl nincs a displayeken, csak analóg számolás,de a minőség kárpótol. (Gondolom későbbi verziókban már benne lesz a digitális display is).
  • Sheltem
    #27
    Na akkor hozzuk fel kicsit a topicot. Kicsit lemaradoztam a témában,de gondoltam ránézek a www.futurepinball.com ra, hát megjelent. 30mb kb az install + már kb 10-12 asztal létezik hozzá, és folyamatosan töltik fel.
    Csodálkoztam is mondjuk, hogy miért nem frissítik a vpforums.com on a táblákat, de mostmár világos, a programozók áttérnek a Future Pinballra. :)
  • Sheltem
    #26
    Pure Pinball rulz. Kár, hogy video mod nuku benne.
  • NeoMaN
    #25
    Újre eljkezdtem flippizni a gépen...
    Ez a vpmame tényleg jó dolog.

    Pure Pinballt is feltettem újra, kikapcsoltam a tükröződést és állat jó tényleg (viszont nem olyan gyors, mint emlékezdtem rá - nemtom miért, de hálistennek).
  • Sheltem
    #24
    Dehogynincs preview kép...
    Pinballsimen lehet megvannak a jobb asztalok,de az az oldal kb egy éve nincs frissítve, és az asztaloknak folyamatosan jön ki a javításuk, ami a pinballsimen 1.0 nál tart a vpforumson már lehet 4.1beta pl...
    Mivel amatőr munkákról van szó fontos, hogy frissítve legyenek elég idegesítő lehet pl egy beakadt golyó 350milliónál amit még asztalrángatással se lehet lehozni.(tapasztalat).
    Szal én melegen ajánlom az utóbbi oldalt.
  • cSuwwi
    #23
    ismerem mindet, a vpforums-t is, csak több reg kell, ha több asztalt is akarok, ill. a pinballsimnél csak leszedem, másolok, és megy. a vpforumosnál meg ügyeskedni kell még a romokkal, nincs preview kép, stb.
    a jobb asztalok, a pinballsimen is megvannak
  • Sheltem
    #22
    A terminátor2 se rossz, de ajánlom még az Indiana Jones 1.2P -t, a Getaway- High Speed2t, World Cup94 et és a Theatre of Magicot.
    Mindegyik egyenként szuper.
    Ja és nem a Pinballsim.com az eredeti vp oldal, hanem a vpforums.com. Az előbbin csak a töredéke van meg az asztaloknak, míg az utóbbin az összes(naponta frissítik).
  • cSuwwi
    #21
    igény rulz
  • NEOreg3
    #20
    hm jóbőr, amíg nem jelnik meg maradok a beépített win xp-s verziónál:D
  • Roll
    #19
    Egész jól néz ki a képek alapján.
  • [HUN]FaTaL
    #18
    én is remélem hogy lesz ebből valami, flipper rulz:)
  • Sheltem
    #17
    Úgy látom 3 embert érdekel a téma rajtam kívül. Azért az is több mint a 0 :)
  • Sheltem
    #16
    Ismerem a flipperklubot, tag vagyok ott, bár még rendezvényen nem voltam. Nem is lenne pofám odamenni úgy, hogy nincs saját asztalom.
  • Chief
    #15
    Valóban nincs video mod, csak score!
    Amúgy a gépet ingyen szereztem, egy ideig egy haverom padlásán pihent, de helyhiány miatt ki akarta dobni, aztán lecsaptam rá!
    Elég romos állopatban van, de ahogy időm engedi szeretném helyre pofozni!

    Szerintem látogasd meg ezt az oldalt is: http://www.flipperklub.hu/
  • cSuwwi
    #14
    a vp-ben azt "nem szeretem", hogy fix lerakatú asztalok, nincs zoom, rendes távoli nézet. de ami kicsit gáz, hogy minden asztal más nézetből van megcsinálva. az a 2-3°-os dőlésszög elég észrevehető.

    a legjobban sikerült vp asztal, sztem a Terminator 2 lett, iszonyat sokat nyomtam egy ilyennel a "való világban" is, és elég jól lett összerakva.

    remélem ez a future pinball marad ilyen zoomos, fix beállítású, és lesznek páran olyan lelkesek, hogy portolják erre is a vp-s asztalokat (normális minőségben)
  • cSuwwi
    #13
    egy "s"-sel kevesebb :)
    pinballsim.com


    a pure megvolt, nemgyerebe, töröltem is (volt kb. 1 éve), azóta visualpinball-lal játszogatom néha...
  • Sheltem
    #12
    www.vpforums.com
  • NeoMaN
    #11
    Most nézem a linkjeidet, ez a pinballsims.com már nem létezik?? :(((
  • Sheltem
    #10
    Hát valós flipperen sincs idő elaludni ;)
  • NeoMaN
    #9
    Na ránézek...
    Pure Pinball megvan, de úgyemléxem játszhatatlanul gyors.
  • Sheltem
    #8
    Pure Pinball-ra gondoltam Greenpeace, az jelenleg a legigényesebb flipper, ráadásul magyarok csinálták.
    Visual nem mind puritán, sőt a 2005 ben kijött táblák amik 1990 után kiadott asztalok konverziói már kurvajól megvannak csinálva.
  • NeoMaN
    #7
    LOL má megint. :Ð

    Én is odavagyok a flipperekért.
    Mi ez az "de 1 éve kaptunk 3 táblát "?? Melyik flipperek ezek? Én nem tudok semmiről.. :(

    A visuallal az a bajom, hogy szegényke nagyon puritán.
    Nálam még mindig a Fantastic Journey az etalon.
  • Sheltem
    #6
    Amúgy ha jól látom ez a Time Machine ami neked van nem full digitális ugye? Mármint az LCD je, ha jól látom 2 soros, vagyis Video Mod valamint Animációk nincsenek, csak score. Én az ilyen asztalt nem csípem szeretem a kis minigameket.
  • Sheltem
    #5
    Hát én amíg albérletezek nem veszek asztalt aztán akarok majd egyet venni(Indiana Jones vagy Medieval Madness) amit megunáskor majd mindig másikra cserélek. De ez még a jövő, minimum 1 év. Amúgy manapság 17es monitorról 21esre átállni kb akkora költség mintha egy videókártyát cserélnél. Persze ettől függetlenül énse veszek 21est(jódarabig még)
  • Chief
    #4
    A játék miatt biztos nem fogok! Bár elég nagy flipperrajongó vagyok!

    Otthon pihen 1 ilyen szerkezet! :)
  • Sheltem
    #3
    Hát énis nagyon remélem. Igazából ezekkel a nagyfelbontású flipperekkel annyi a gond, hogy kellene cserélni moncsit 17ről 21"ra.
  • Chief
    #2
    Tényleg elég bíztató képek vannak fent az oldalon, remélem lesz is belőle valami!
  • Sheltem
    #1
    A Pure Pinball nagyon klasszul sikeredett az ASK Homeworknek, de 1 éve kaptunk 3 táblát és azóta semmi pedig reméltem lesz kiegészítő is. Mármár úgy tűnt, hogy nem lesz több jókis flipper amibe nem kell százasokat dobálni az embernek ha akar egy jót flipperezni és realisztikus megjelenítésre vágyik, de most megint felcsillant egy kis reménysugár:
    http://www.futurepinball.com/

    Érdemes megnézni a videót(http://www.futurepinball.com/images/video.avi)

    Ha hasonló irányvonalat fog megütni mint a visual pinball táblák(http://www.vpforums.com), hogy eredeti játéktermi asztalok konverziói lesznek ingyenesen letölthetők, akkor el leszünk kényeztetve.
    Álmodik a nyomor?