74
gyerekeknek való számítógépes játékok
  • Mozes
    #1
    Sziasztok!

    Ismertek olyan játékokat amikkel 3-9 éves gyerekek játszhatnak a számítógépen. Ezek lehetnek ügyességi, nyelvi, rajzoló..tehát bármilyen játék amivel engednétek vagy engeditek a gyerekeiteket játszani.
  • Kiru
    #2
    Barbie (van ezer féle pl. öltöztetős)
    Disney (van ezer féle pl. Tarzan és egyéb rajzfilmhez igazított platform játék)
    Harry Potter 1-3 (ez már kicsit nagyobbaknak, ez is platform jellegű)
    Shrek 1-2 (ez is platform, ügyességi)
    Hupikék Törpikék 1-2 (ez van magyar nyelven de XP alatt nem igen fut, de ez oktató)
  • NEOreg3
    #3
    The Sims (olvasni tudó gyereknek magyarítással)
  • Mozes
    #4
    hu, köszi szépen, megnézem őket.
  • Mozes
    #5
    az a baj, hogy még csak 4 éves a kisebb és nem tud olvasni, tehát neki szeretnék valami jó kis játékot, de azért köszi
  • M@TriX
    #6
    én inkább a lentebbieket adnám nekik
  • Kiru
    #7
    LEGO (ebből is van ezer féle)- ez az előbb kimaradt
  • M@TriX
    #8
    jaja azok is jók, régebben a hugaimnak vittem haza ilyen cuccokat, szerették őket :)
  • blackgamer
    #9
    7 éves korig egyáltalán nem ajánlott a számítógéphez engedni gyereket
  • PeeTeR
    #10
    Madagascar! nekem baromira tetszik
    csak sajna nalam kifagy...
  • pilboy
    #11
    Chucky
  • Mozes
    #12
    köszike
  • cicai
    #13
    mint a simpson család hit & run
  • GrimReaper78
    #14
    4 éves gyereknek játék?? Színes mesekönyv, dömper, építőjátékok, kisautó/baba, stb. Nehogy már ilyen korán mérgezni akard az elméjét! atyaég...
  • Cicero
    #15


    Ez a legjobb. Csattogós falepke
  • blackgamer
    #16
    alsó tagozatos gyerekek gyerekek a pontgyűjtős játékokban találják meg amit keresnek

    ezeken belül is a 2D-s platform játékok vezetnek, pl. Mario bár jóval szebb és jobb játékok jelentek meg utána (manapság kicsit leült a piac)
  • NEOreg3
    #17
  • NEOreg3
    #18
    9 évesen lett számítógépem
    10 évesen már doom-oztam
  • Cicero
    #19
    8 évesen lett gépem, 8 évesen doom-oztam, 10 évesen Redneck-eztem, 9 évesen Prehistoric 2-őztem...
  • blackgamer
    #20
    aztán mi lett belőletek?
  • M@TriX
    #21
    egyet értek :)
    informatika fontos dolog, de nagyon csínján kell vele bánni
  • Cicero
    #22
    Normális ember!!4
  • Istencsászár
    #23
    valami forntvan? trakotors játék, ilyen meg olyan meg gyerekjáték...
  • GrimReaper78
    #24
    Meg is látszik, nézd meg, mi lett belőled...




    :P
  • GrimReaper78
    #25
    Mondod te....
  • Cicero
    #26
    Téged még nem is láttalak itt!
  • NEOreg3
    #27
    nah mi lett?:D

    ismerjük egymást?
  • Sickness
    #28
    Manhunt?
    Toy Story!!!
    Nekem megvan, nagy jóak :)
  • RaveAir
    #29
    Kocka... :P
  • GrimReaper78
    #30
    LOL
  • Cicero
    #31
    Szia!
  • Tobacco
    #32


    NICKELODEON a legjobb a gyerekeknek! szép,igényes, képességfejlesztő játék.


    De nagyon kicsiknek elég a www.kisvakond.hu oldalon lévő játékok is.

  • Tobacco
    #33
    ez a topik is lehalt?
  • BBird
    #34
    Hát ha már honlap kicsiknek, akkor www.egyszervolt.hu
    Kellemes oldal, teljes mértékben gyerekeknek! :-)
  • Gólya #35
    Nekem három gyerekem van, elég korán kezdték ők is a szgépes játékokat. Szerintem - és egyelőre a tanáraik, ismerőseik szerint is "normális" emberkékké váltak. Igaz, nem ültek/ülnek egész nap a gép előtt. Nálunk is megtalálható sokféle játék, foglalkoztak is velük elég sokat - nem látom, hogy kárukra vált volna. Nem szabad ennyire egyértelműen elítélni semmiért sem embereket. Végső soron mindenki döntse el maga, hogy mikor, milyen játékhoz engedi a gyerekét, hisz a saját csemetéjét Ő ismeri a legjobban.
  • BBird
    #36
    Én a PONG! és egyéb ATARI játékokkal kezdtem, majd commodore, xt... stb. És már elég korán játszottam akciójátékokkal is, bár igaz, hogy akkoriban még akicó alatt nem azt értették a fejlesztők, hogy fröcsög a vér, stb.
    És lám, nem lettem sem tömeggyilkos, sem terrorista... Ellenben csodaszép vagyok és olyan okos, hogy az csak na. ;-))
  • Gólya #37
    S szépségednél, okosságodnál már csak szerénységed nagyobb, ugye? Ne érts félre, nem bántásnak szántam!
    Végül is az én mondandóm is valami ilyesmiről akart szólni.Nálunk is megtalálható / megtalálható volt/ elég sok akciójáték, fantasy stb. Mégsem vont semmi erőszakot a valő életben maga után. Ha elég "normális" valaki, tud különbséget tenni való és fantázia között.
  • BBird
    #38
    Igen, pontosan ez az. Tudni kell különbséget tenni valóság és fantázia közt.
    Mellékesen azoknak a kamuhíreknek sem hiszek, hogy "gyerek lelőtte a diákokat, mert sokat játszott a CS-vel". Az ilyenek hátterében inkább hiszem, hogy a rossz neveltetés vagy gyerekkor a probléma. De ugye azért muszáj minden médiának valami frappánsat kiagyalni.
    Amúgy régen szerény voltam, de most már tökéletes! :-))
  • moralosan
    #39
    6 évesen photoshopoztam :)
  • Timbo
    #40
    Ismeritek a Fatty Bear -t ? Én kis koromban azt éltem :) marha jó :)