120
\"Miért mindig a szimpatikusabb állatok a vesztesek?\"
  • Lacee
    #120
    úgy tudom, hogy már alakulóban...
  • Sati84
    #119
    Már csak egy új album kéne!
  • debussy
    #118
    Nagyon jól leledzettek
  • Police88
    #117
    Volton nagyot alkottak volt pár új szám is asszem.
  • Sati84
    #116
    Végre!!!
  • Lacee
    #115
    rövid est.hu interjú
  • sz4bolcs
    #114
    Remek. :) Robi vajon összekapta már magát? Elég mélyen volt szegény..
  • Lacee
    #113
    dehogy Robi nélkül, gyakorlatilag ő a hiperkarma. Ahogy hallottam, annyi változás lesz, hogy Frenk a dobok mögül előre jön gitározni, és új dobos jön.

    Visszatérő koncert június közepén az Orczy parkban (és később fesztiválokon), új lemez (elvileg) ősszel-télen.
  • sz4bolcs
    #112
    Robi nélkül..őszintén? Leszarom.
  • Sati84
    #111
    Most akkor lesz újra Hiperkarma? És lesz új album is?

    Jó lenne...
  • sz4bolcs
    #110
    kár érte. :(
  • POISON2
    #109
    Üdv!Régóta megakarom szerezni a Hiperkarma 2 albumát ha valaki eltudná küldeni mns nen nagyon megköszönném!!!!!!!!!!!!
    msn címem [email protected] előre is köszönöm !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • dartonita
    #108
    Ah en pedig most talaltam csak ra erre a fenomenalis bandara miutan feloszlottak.Baaaasszameg :D
    Ha esetleg lesz vmi fesztivalon nosztalgia koncertjuk,irjatok mar ide pls.
    "Amondo" teljesen szetszed.
  • Sati84
    #107
    Várom!
  • EnZsolt
    #106
    A koncertek kurva jók voltak, amikor Robi nem volt annyira szétesve, hogy mindenféle hülyeséget mondott. Mai napig nagy csalódás volt, a tavaly előtt VOLT koncert a Nagyszínpadon, ahol saját magának játszott és improvizált, amit ő nagyon élvezet, csak a banda és a közönség nem. A számok lassabbak is voltak :( Azért még mindig remek a szöveg és a zene. Jó lenne, ha visszatérnének, egy hatalmas feltámadással.
  • skristof
    #105
    én kedveltem a koncertjeiket is
    amúgy egy koncert minősége függ a közönségtől is, nem csak a zenekartól
  • skristof
    #104
    úgy hírlik, még idén.
  • mate317
    #103
    Ha a legjobb zenekar nem is, mivel szarok voltak a koncertek, de Bérczesi zenéi és szövege máig a legjobbak!
  • Sati84
    #102
    Emlegetnek itt valami harmadik lemezt. Csak nem...?
  • skristof
    #101
    akkor olvass hiperkarma híreket/fórumot...
  • Sati84
    #100
    És így sajnos nem lesz új album. Pedig a legjobb zenekar volt Mo.-n, én állítom... :-(
  • Lacee
    #99
    feloszlott a zenekar, utoljára a tavalyi halloween-bulin léptek fel.

    ("jelenlegi formájában nem lesz többé látható")
  • PíszLávJuniti
    #98
    mostanában eltűntek
    fesztiválokon lépnek fel?
  • Lacee
    #97
    régi, de tanulságos: interjú 1
    második rész
  • debussy
    #96
    Szerintem is jó volt a koncert, bár a közönség tényleg kicsit túl vegyes volt és ... Azért lehetett találni valamire való embereket is.
  • skristof
    #95
    tegnap se volt szar, sőt. csak rövid

    a közönségről a véleményem sajnos nem változott, persze voltak kivételek.. :)
  • Lacee
    #94
    szar kaukázuson még nem voltam, talán most sem az
  • skristof
    #93
    na ilyen szép időben én bizony lenézek ZPbe :)
    remélem jó lesz kauk
  • debussy
    #92
    Akkor ez a kis félreértés elsimítva...
    Egy jó minöségü konc.felvétel: csak az kiabál :)
  • Lacee
    #91
    és hogy valami távolról ontopicnak nevezhető is legyen: Június első hetében újra Athe Sam roma fesztivál a Gödörben, 7-én szombaton éjszaka:
    Szilvási Gipsy Folk Band + Bérczesi Róbert + Víg Mihály

    el nem tudom képzelni hogy hogy jön össze a Szilvási zenéje és a Bérczesié, érdemes lenne megnézni :)
  • Lacee
    #90
    senki nem célzott rád, sőt még beléd kötni sem akartam/tunk. nem jó dolog mindent magadra venni, pláne egy online fórumon, ahol aztán mindenféle gonosz(kodó) emberek is megfordulnak, ugyanis az árt az egészségnek :)

    idevágó kép:
  • debussy
    #89
    jól van... akkor én bocs
  • skristof
    #88
    jézusom, ebben most aztán tényleg nem volt semmi rossz széndék, sőt. na mindegy :)

    a komolyzene meg tőlem áll távol. üdv
  • debussy
    #87
    Most erre mit mondjak? Ha szekálni akarsz, akkor csak tessék, de ha gondolod a komolyzenei topikban folytathatjuk, én "odavalósi" vagyok. Erröl ennyit.
  • debussy
    #86
    Az életkor tényleg mind1. Ez az egész azon múlik Te milyen vagy. De biztosítalak, nem fogok hulla-részegen kiabálni.. Távol áll tölem.
  • skristof
    #85
    köszönöm, nekem nem volt kedvem ennyire kifejteni :)

    egyébként igen, gödörben egy darabig csinálta robi az egyszálgitárost, de sajna nekem sem sikerült eljutnom. utoljára balatone feszten láttam őket, állítólag a gödörben tartott záró sem volt vmi jó, meg sziget sem..

    @debussy: majd írd a homlokodra a neved és akkor meghívlak egy bambira :)
  • Lacee
    #84
    amúgy milyen faszán felpörgettük egy tetszhalott zenekar ugyanilyen topicját, hajráhajrá :)
  • Lacee
    #83
    nem az életkor itt a lényeg, de tény hogy a ZPben többnyire gáz arcok vannak :)
    szerintem óbégató, (jobb esetben) egymással kötekedő és csontrészeg embereket kerülgetni nem jó buli, és általában a tapasztalatlanabb emberek nem tudják tartani a mértéket arrafelé - ami nyilván a megált évek számával függ össze.
    Természetesen nem minden 14-16 éves viselkedik vállalhatatlanul az ilyesmi szórakozóhelyeken, csak nagyobb arányban fordul elő köztük az előbb említett típus, valahogy az ember egy idő után kinövi az "igyuk magunkat eszméletlenre és ordibáljunk" időszakot - más kérdés, hogy ez másoknál egyáltalán nincs is, azoknak riszpekt.

    ez így elfogadható? :)
  • debussy
    #82
    ok, semmi gond...
  • skristof
    #81
    persze ez igaz, és bocsánat tőled, most látom h abba az életkorba tartozol

    remélem szombaton találkozunk! ;]