63
Windows Nemesis 4 Titan Edition
  • Balumann
    #63
    Ja sajna hiába, megpróbáltam kiírni, most más progival, és normális lemezre, és ugyan úgy kiírja a hibát :(
    És kölcsönadtam 2 haveromnak is, nekik is ugyan úgy kiírja. Na mind1. Valószínü hogy eleve rosszl töltöttem le akor
  • abonyitomz
    #62
    én egy ARITA rózsaszín dvdre irtam ki 4x sebességgel és tökéletesen működött
  • abonyitomz
    #61
    32 bites
  • tomo
    #60
    sztem 32 bites a nemezis.
  • Balumann
    #59
    Ez a Windows 64 bites? Mert akkor az miatt nem megy
  • Balumann
    #58
    de állítólag a nemesis-be sok lassító hiba ki van javítva, másrészt nincs nomális Windows XP-m, úgyhogy akkor azt kell letöltenem :( Letöltötem a Windows XP SP2-es Windows-t, az meg dos-ból is CD kulcsot kér és nem fogad el semmit, próbáltam vagy 20-at
    Na mind1 majd próbálkozok akkor mással
  • tomo
    #57
    mire sikerul kiirnod, egy elavult programok gyujtemenye marad belole. :)

    http://unattended.msfn.org/leiras arrol, hogy kell egyedi vindoz telepitot csinalni ( pont olyat mint ezek a nemezisek meg borgok )
  • Balumann
    #56

    Sajnos nem jó. Most clone DVD-vel írtam ki normális lemezre és ugyan úgy kiírja a hibát
    Valaki nem tud segíteni, próbáltam rákeresni csak a torrent forumán látom hogy írták, de megoldást ottse
    PLZ AKI TUD SEGÍTSEN :((((
  • Balumann
    #55
  • k8bal
    #54
    az lehet! vagy az lehet a gond hogy eleve rosszul írtad ki!
    És ne sajnáld a pénzt a minőségért! ennyit tudok mondani!
  • Balumann
    #53
    Lehetséges az a hiba hogy ilyen lassú, tesco-s DVD-re írtam ki?
  • Balumann
    #52
    Nekem valamiért rossz a Nemesis, és haveromnak is
    Letöltötem, kiírtam az ISO-t Alcohollal, újraindítom, bootol a lemezről, és ott kék háttérrel tölti, írja alul a dolgokat, majd kiírja hogy
    "The file aliide.sys is corrupted. Press any key to restart the computer. Setup failed."
    Valaki tud segíteni?
  • tomo
    #51
    na igen, nem rossz, de ha nem rakod ujra a rendszered havonta , akkor szart sem er, hisz amikor a kovetkezo reinstall sorra kerul ezereves verziok lesznek a szerkesztett windozodon.
    amugy itt a leiras az un. unattended cd kesziteshez: http://unattended.msfn.org/index.htm
    ha valakinek van kedve forditsa le magyarra, azon felebarataink oromere, akik nem beszelnek az oldalon felajanlott nyelvek egyiken sem.
  • Rasti
    #50
    És mivel lehet létrehozni ilyen windows-t ?
    Saját részre nem olyan rossz ez,végül is azt tesz bele az ember magának amit szeretne :)
  • tomo
    #49
    nem.
    hacsak nem csinal valaki egy magyar verziot. ami nem nagy ordongosseg, cak sok ido kell hozza , es ertelme kozelit a nullahoz , mivel mire elterjed, mar elavulnak a beleszerkesztett programverziok.
  • Nadi
    #48
    Magyar változat várható valamikor?
  • tomo
    #47
    mit vartal? magyart tegnap megjelent programokkal. ezert mondtam, hogy ahasznalhatosaga eleg szuk idotartomanyban van.
    hamar elavul.

    egyebkent te is gyarthatsz ilyen dvdt csak sok ertelme nincs.
  • Rain1
    #46
    Már nekem se kér kódot, ott rontottam el, hogy XP alól akartam frissíteni. (Már megszoktam, mert nekem olyan szar XP lemezem van, hogy csak egy régebbi (pl: ME ) oprendszerről lehet telepíteni)

    DE amint kiirtam DVDre, és onnan bootoltam, máris jó lett :)
    Csak sajnos angol, és a programok amiket felrak egy picit régiek. (Firefox 1.0.1 )
  • abonyitomz
    #45
    nincs :)
  • abonyitomz
    #44
    nekem nem kért kódot a telepítő! viszont ha valakinek kérne akkor egy SP2es windows serialja tökéletes neki!
  • abonyitomz
    #43
    nem!
  • bertino
    #42
    remélem nincs benne beépített vírus vagy ilyesmi :_ )
  • bertino
    #41
    ???? az szívás, havernak akinek a gépén kipróbáltuk fölment 40 perc alatt, kód nélkül, tényleg végig hozzá se kellett érni, megcsinált mindent, aztán jöttek a programok telepítései (6 gigás partíció rájöttünk, hogy kicsi lesz neki)

    Még tesztüzem alatt fog ma állni
  • tomo
    #40
    hat akkor, szerezz.
    mondjuk nem nagyon ertem,ha az egeszet atalakitottak, a kodot miert hagytak ki. mivel ez az elso , amit az atalakitoban be lehet irni.
  • Rain1
    #39
    Nekem nincs :) Kéri a telepítés elején a kódot, de az NFOban nincs :(
  • Moata
    #38
    Nemtom, mert még nem kezdtem el, csak hiányoltam az nfo filet. Kösz.
  • tomo
    #37
    szted , az nincs kitoltve elore? :P
  • Moata
    #36
    Kód nem kell hozzá?
  • abonyitomz
    #35
    addig ne vond kétségbe még ki nem próbáltad...
  • abonyitomz
    #34
    telejs verzió és crackelt
  • tomo
    #33
    termeszetesen az egesz egy nagy kalozprogramgyujtemeny.
    az meg , hogy masszivabb lenne az xpnel , ketseges, hisz ez egy xp.

    es dudics ne benazz mar az #5 ben ott a link vakegér.
  • Frank99
    #32
    ez ugye nem egy legális winfos változat?

  • Duddits
    #31
    Ok. A hozzászólásom elött csak 1 kép volt.
    A többit meg köszönöm © abonyitomz, hogy felrakta.
  • bertino
    #30
    hm, pedig vki mintha belinkelte volna (ugyanis p2p fájl volt), abból töltöm én is, lehet máshol volt ha kell szolj megadom, és sry
  • Duddits
    #29
    Befejezheted, mert az egész topik elolvastam!
  • Rain1
    #28
    Lehet, hogy kiprobálom ezt a progit :) Ha magyar lenne akkor talán a sima XP helyett használnám. Egy kérdés: A programokat amiket felrak az teljes verzió vagy csak a trial?
  • abonyitomz
    #27
    tartalomban van a lényeg! minden egy helyen van és a win telepítésével együtt minden progit feltehetsz hogy utánna egyből azt csinálj amit akarsz :)
    amugy sokkal masszívabbnak tűnik mint az XP , bár majd kiderül
  • bertino
    #26
    mármint az oprendszerben, de azért töltöm én is...
  • bertino
    #25
    sok változást nem látni...
  • Morpheus
    #24
    LOL.:) Béna vagyok...:) Ez a jó.:)