45
Szerintetek jó?
  • Viola90s
    #1
    Nem találtam ilyen topicot csak Wildboyzosat, de azt enm szeretem. Mondjuk a Jackasst sem szerettem, a Viva la Bamot pedig elöszőr csak Ryan Dunn miatt néztem.

    Most viszont már elvonási tüneteim vannak (na jó ez túlzás), ha nem látom legalább egy héten egyszer valamelyiket.

    Mondjuk csaka német MTV-n tudom nézni, ahol ismétlések vannak, de a Jackass részek enkem még újak, a Viva la Bamt pedig nem leeht megunni.

    Nektek mi a véleményetek?
  • Gorvik #2
    Nagy elmebeteg idióták, ezért szeretem őket.
    Bár éppen ettem, mikor elkezdtem nézni (előtta nem tudtam, hogy milyen), nem sok kellett hogy a vécét megörvendeztessem...
    (Amúgy szerintem a Dirty Sanchez jobb, hamár műfaj)
  • Bandew
    #3
    Jack Ass
  • Mhosah Myth
    #4
    A dirty sanchez az már teljesen elmebeteg degradált idiótákból van:)) A jackassen legalább tudok nevetni de az hogy szétverik egymást tökét meg szögescipővel rugdossák egymást az már nem vicces inkább szörnyű... A múltkor húskloffolóval szétverte a lábát meg a lapckáját a srác... Meg szétverték a heréjét nádpálcával.. Ekkora barmokat!!!
  • gnar killer
    #5
    jó mind2, főleg utóbbi. dirty sanchez kicsit erős már nekem /:
  • DanielT
    #6
    Na igen, a Dirty Sanchez már sok. Az egyik legdurvább az volt, amikor vagy 6-an, khm.. belecuccoltak egy pohárba és az egyik az arcába öntötte...
  • Gorvik #7
    Mivel Dirty Sanchez, így OFF

    A tegnapi DS-ben beszaladtak a csalánba, benne fetrengtek öt percig. Szépen néztek ki.

    /OFF
  • Loál János #8
    Lassan már állatot, embert ölnek egy fasza kis műsor kedvéért, fejlődik a világ! :)
  • Bandew
    #9
    Csalánban 5 percig? kb 13 évesen nyomtam egy ilyet. :-)
    (na persze nem magamtól, hanem büntiből)
  • Gorvik #10
    Szadista volt az illető? Jó kis bünti.
  • Bandew
    #11
    Cserkésztábor :-D
    6 évig voltam, de ezután az incidens után ki is léptem, ha valami megalázó volt az életemben, akkor ez az.
  • Gorvik #12
    És én meg el akartam menni cserkésztáborba..
    Ismerve magamat, engem biztos be kellett volna lökni, mert be nem mentem volna
  • Bandew
    #13
    Engem is, azért volt megalázó. :-)
    Amúgy meg nagyon faszájos egy ilyen cserkésztábor (leszámítva a miséket), de néha előtört ilyen baromság a cserkészparancsnokból.
  • IlluminatoR
    #14
    Az még semmi.

    Btw, szerintem Viva la Bam nagyságrendekkel jobb. Viton mindig behalok. :D
  • Viola90s
    #15
    Imádom a Vitot, az a legjobb az egészben, halálos ahogy halandzsázik !
  • Viola90s
    #16
    Dirty Sanchez? Ezt hol lehet nézni????
  • IlluminatoR
    #17
    Há' már olyan tokája van, hogy nem tud beszélni se. :D
  • IlluminatoR
    #18
    MTV
  • Gorvik #19
    Nekem Pontius a kedvencem. (a Wildboys "dagija")
  • IlluminatoR
    #20
    VÁÁ, wildboyzt azért szeretem, mert olotári hülyeségeket tudnak elmondani halálkomolyan, aztán meg, igen, Pontius röhög egy jót rajta, de az az üszkös röhögés, áá :DD
  • Viola90s
    #21
    Asszem meg fogom nézni a Wildboyz-t, bár maikor nemrég a Viasat3on volt, nem jött be, bár a Jackass is csak később.
  • winnie
    #22
    kár, hogy a viva la bam lekerült a cool tévéről, igaz cserébe elkezdődött az 5. évad, bár látszik, hogy kissé kicserélődőtt az alkotógárda - szerintem sokkal gyengébben van megírva az új évad, mint az első kettő.
  • IlluminatoR
    #23
    Coolon van wildboyz is.
  • Viola90s
    #24
    Sajnos én csak a német MTV-n tudom nézni mindegyiket.
    Tegnap, vagyis ma éjfélkor azt a rész ismételték a Viva la Bam-ból, amikor az Ape-nek nem kellett a zongora és a Bam kitalálta, hogy úgy döntik el mi legyen vele, hogy négy csapatot alkotnak, a roncstelepről elhozott autókkal furikáznak és mindenféle hülye feladatot oldanak meg, és aki nyer az eldönti, hogy mi lesz a zongora sorsa.
  • IlluminatoR
    #25
    A Viva la Bam főcímdalának a címét nem tudja vki?
  • Viola90s
    #26
    CKY - Viva la Bam Theme song
  • IlluminatoR
    #27
    Köszi!
  • Viola90s
    #28
    Szívesen.
  • Mhosah Myth
    #29
    Nem tudja valaki a szám címét amire Partyboy szokott táncolni? :))
  • Fenrir
    #30
    Ma lesz Jackass a tv2-őn.
  • MaggotCorpse
    #31
    Jackass - Partyboy Song
  • Bandee1987
    #32
    Láttam a Jackass 2 filmből egy csomó részletet...Úristen...első rész kutyafasza ehhez képest. Itt télleg kurva gusztustalan dolgokat művelnek...
  • FLeK0
    #33
    steve-o quake4-et 'közvetít' :D
  • OPM
    #34
    most nézem nemlehet mit hozzáfűzni. asszem az mindent elárul hogy még ők is elhányják maguk egykét feladat végignézése közben
  • Csaba007
    #35
    Valaki tud oylan oldalt ahol fetnvan a viva la bam összes része??
  • Csaba007
    #36
    Viva la Bam Magyar mtv-n Szombaton és vasárnap asszem 11 kor!
  • Bubsy
    #37
    a viva la bam főcimdala nem cky, hanem Daniel Lioneye - The King of Rock'n Roll
    http://www.youtube.com/watch?v=bpCRbQRwEz0
    semmi közük a cky-hoz, ők a him egy mellékprojektje.
  • Bubsy
    #38
    szombaton 23.30, vasárnap 23.00, kedden 22.30, csütörtökön 22.30
  • Pistike 007
    #39
    Nem tudja valaki hogy a jackassnek a betűtípusát hol találom vagy mi a neve?
    Thx!
  • Pistike 007
    #40
    Köszi:D