22
Formázás, Dos parancsok stb.
  • RaPad
    #22
    Hi all!

    Mior ugye meg éne nyoni egy gombot a bootolásnál neke kirja hogy boot from CD_
    _

    és nyoo a gobot de ne csinál seit. Mi lehet a gond? több ször nyoja meg? csak bizonyos gobokat lehet? Hosszan nyomjam? Entert is utána vagy MI?!!!!!!!
  • Lethys
    #21
    Má megcsináltam Dobo 55 jóvoltából!! Thx! a programok azok nem használnak semmit csak bekavarnak mindenbe ez a véleményem
  • Cicero
    #20
    Ha nem ismernéd a System Mechanicot. Ezzel a programmal tudsz csinálni formázó floppyt és CD-t is. Én ezt ajánlom, kompatibilis Windows 95 törléséig, és mind a 2 rendszeren (FAT32 ; NTFS) jól végzi a dolgát
  • Lethys
    #19
    az F8-at csináltam de azzal elindítja a Windowst és akkor már nem tom formázni a Startosat még nem csináltam de próbálkoztam totalcommanderrel is megnyitni a dos de akkor is windowsba voltam szal ez a helyzet
  • PeeTeR
    #18
    nekem is azok varja. illetve a S-ATA driver is floppy -n van :)
  • Aquir
    #17
    mikor bekapcsolod a gépet az elején F8, vagy " Start/ Újraindítás MS-DOS módban " nincs? :)
  • RelakSfromhome
    #16
    Inkább az a kérdés, hogy a winxp miért floppyról várja a raid csiphez a meghajtókat?
  • PeeTeR
    #15
    banyek miert nem lehet CD -rol bootolni?
    gyorsabb, megbizhatobb, halkabb
  • gabber_saviola
    #14
    huácsááááááááááááááááááá láki
  • Laky
    #13
    ....:::::::HuÁcSáÁáÁáÁáÁáÁáÁáÁ:::::::....
  • gabber_saviola
    #12
    #2 kommentben már segítettem ember
  • Dodo55
    #11
    http://www.dehning.com/download/utilities/bootdisks/boot98.exe
  • Lethys
    #10
    inkább segítenétek nem itt ****** plz
  • burkusdió
    #9
    most mi abban a rossz,hogy fel akarja dobni egy kicsit a topk style-ját? :)
  • Nadi
    #8
    Nekem csak 2 éve nincs
  • alph4
    #7
    Jóhogy már 3 éve nincs floppy meghajtóm!
  • Ben C
    #6
    mer kocka
  • akyyy
    #5
    pfffff
  • Nadi
    #4
    Nézd meg az eddig nyitott topikjainak a címét!
  • akyyy
    #3
    miért irtad atopic címébe hogy .: :. ????????
  • gabber_saviola
    #2
    hi!
    segítek , ha tudok...

    1.

    2.
  • Lethys
    #1
    hy
    formáznám a gépet de nincs win98 rendszerlemezem amivel eltudnám indítani a dost. ha tudtok olyan helyet ahonnan lelehet tölteni a lemezt akkor az jól esne :). Próbálkoztam a win xp-nél azzal hogy sajátgép-->jobb klikk a A:\-ra--> formázás---> dos rendszerlemez! de itt nem fogadta el a parancsot : format c: ilyen kor mit csináljak légyszi segítsetek!!!