6
DVD, Diavetítés...
  • zimmezoom
    #6
    ha valaki megszánna 4.00 key-el, köszi.
  • Duddits
    #5
    Minek? Formázás elött fönt volt, akkor is kilépett vagy 15 perc múlva... Mikor hazajövök csak azt veszem észre, hogy nem fut a Santa, és a film se készült el. Nah, majd holnap leszedem a DivX-et és annélkül megpróbálom.

    Köszi a progit, majd azt is holnap megnézem.
  • balcsi70
    #4
    Én nekem,a DivX, meg az Xvid kodek ha fent van bezavarja és akkor csinálta azt hogy,elinditotta a konvertálást és 10-másodpercen belül elszált.Probáld ki te is hogy csak az ffdshow legyen a gépeden.Elküldtem a mailodra a dvdSanta-mat probáld ki azzal.Majd irj ha jutottál valamire.ja meg ha feliratosat konvertálsz azt gondolom tudod hogy a VobSub-kell a gépre.
  • Duddits
    #3
    DivX kodek van fönt.



    Az a probléma, hogy egy darabig minden tökéletes volt a progival, aztán megváltozott. Elkezdtem csinálni egyy filmet aztán menet közbe meg leállt, se hibaüzi, se semmi. Most meg már hibaüzivel elszáll.
  • balcsi70
    #2
    Hali.én használom,mi a gond?hátha tudok segiteni!Kodeket rakjál a gépedre.Nekem csak az ffdshow van rajta. meg AC3 Decoder,Filter.
  • Duddits
    #1
    Sziasztok!


    Van aki ahsználja ezt a progit? Mostanába problémáim vannak vele. Amíg le nem formáztam a gépem, DVD készítés közbe lépett, most hogy leformáztam a gépem, már hiaüzivel elszáll.