11
  • Ackro
    #11
    óvakodj az olyan emberektől akik fehér autón érkeznek és fordítva akarják rádadni a kabátot!
  • Hegyikecske
    #10
    Hmm, és én pont angliában voltam akkor... Még le is fotóztam, szép lett az a busz
  • Raszkolnyikov
    #9
    Meg az -=Unicum=-
  • BiroAndras
    #8
    "mint tudjuk csak egy biztos van az életben..."

    Nem 1 hanem 2 : A halál, és az adók...
  • BiroAndras
    #7
    "Biztos megeri a szolgaltatoknak olyan fejlesztesekbe penzt olni amit szinte soha nem fognak hasznalni."

    A kérdés nem az, hogy megéri-e nekik. Kell, és kész. Többek közt az ilyen események miatt is.
    Biztosítást sem azért kötsz, mert határozott szándékodban áll rendszeresen balesetet szenvedni.
  • Lame
    #6
    Biztos megeri a szolgaltatoknak olyan fejlesztesekbe penzt olni amit szinte soha nem fognak hasznalni.
  • savior
    #5
    szerintem meg a mobilszolgaltatok voltak, azert hogy a forgalmukat megdobjak, vagy a media hogy legyen mirol cikkezniuk
  • jefferson83
    #4
    Senkinek mert ennek a valószínűsége közelít a nullához. Azért nem nulla mert mint tudjuk csak egy biztos van az életben...
  • akyyy
    #3
    Amúgy érdekes, hogy senkinek nem jutot az az eszébe hogy ezt az egészet a Franciák csinálták közösen azzal a többi országgal, akik nem nyertél el a 12-es olimpiát!!!
  • Cat #2
    nemhogy angliában, de a mobil terén vezető finnországban, illetve franciaországban sincs!
    http://www.sg.hu/kereso.php?mit=tetra
  • SoDI---
    #1
    Angoloknál nincs egységes kormányzati kommunikációs rendszer? Bazzeg, akkor mi itt keleten mi a fenének törjük annyira magunkat, hogy nekünk legyen?