33
az Rtl Klub \"sztárjaival\" egy új csapatjáték
  • akyyy
    #33
    mert hát pl a cool tv-n is van agerilla grill, meglehet hogy ott is statiszták, és szinészek vannak, de akkor oscardij jelölésűek... de ott uti hogy ugy csináljk ahogy van:)
  • akyyy
    #32
    nézte ma valaki? igazuk votl hogy a végén kiírták : szereplők! vagyis az egész csa szinészkedés, mint pl a barátok közt.
  • Ramore
    #31
    Ahogyan Bárdosi mondta, "ezért is meg kellett küzdenünk" hát elég nevetséges volt. Ennyi kínt kiállni, ami őket ott érte! A magyar átlagember azt hiszem el tudná viseli azt a fajta poklot, amit ők átéltek, szegények!
  • Rafaelo
    #30
    mé? :DDDDD
  • Taranov
    #29
    Inkább csak igénytelen.
  • akyyy
    #28
    A vége korántsem volt olyan mint maga az egész!
  • Cicero
    #27
    Egyébként a végét elcsíptem, jó szar... Azthittem, hogy lesz valami mobilos szavazás
  • Cicero
    #26
    Lehet, majd elnézést kérek tőle :D
  • Cicero
    #25
    Mindenki magából indul ki :D
  • Aspyrin
    #24
    ekkora sz@rt
  • akyyy
    #23
    én mgenéztem, nem rossz, de tényleg fasság hogy ezért azok kapnak pénzt akik ynaralnak meg minden...
    hasonló élményen áltralába osztálykirin van, ugyanigy "szerencsétlenkedtünk" már Pesten egyszer, Debrecenben, valamint Szendendrén!:)
    Debrecenben és Miskolcon sulikívül is volt már ilyen.. csa hát mindegiyk utazáskor legalább 5 rúgó felett volt személyenként az utazás, ugy hogy annyira midnet nem néztünk meg, csak el akartunk jutni A-tól B-ig, aztán szórakozni.

    Ezek meg KÜLFÖLDRE mennek, kedvükre csónakáznak, lakatlakn szigeten éjszakáznak, és mindezt még pénzelik is nekik, az amugy is magas fizetésük nemkárára!!
  • Marygirl
    #22
    Ez az, amit nem fogok nézni:P
  • JackDaniels #21
    A világnak nyolc csodája van. A nyolcadik a házmester: Este bort iszik reggel meg havat hány. Cép jó totyik.
  • fifi
    #20
    én meg azt nem értem miért kell ezért sírni???
    ki akar az RTL-ből művelődni?
    Akinek bejön nézi, akinek nem az nem nézni... Én pl nem nézem az RTL-en csak néha a híradót, meg ha vmi értelmesebb filmet... Ezek a csatornák semmiképp nem fognak nekünk nagy meglepetéseket okozni.
  • Esrohnoil
    #19
    Akkor bi :D
  • PrasCo
    #18
    Én nem azon röhögök, hogy egy újabb demagóg profitorientált tucatszart dobnak ide, hanem azon, hogy ezt még úgy is állítják be, hogy azért csinálják, hogy művelődjön a nép. :|
  • Rafaelo
    #17
    :O johát tündét vagy kit is megkupakolta szóval a buizidág nem vonatkozhat rá
  • jefferson83
    #16
    Nekem már abból kezd elegem lenni, hogy mindig azoknak adnak ingyen mindent akik csíkzsebből kifizetnék.
  • Taranov
    #15
    nem védem, csak mondom.
    Amíg nem kezdett el majomkodni a való világban, nem volt olyan rossz színéz, és nem is mondta volna r senki, hogy buzi.
    Egyesek mindenkit lebuziznak, aki nem szimpi nekik.
  • Rafaelo
    #14
    mért véded?
  • Taranov
    #13
    1., Stohl
    2., nem puzi
  • maozedong
    #12
    arra vered.
  • Gaba9
    #11
    igazad van .. a sok média gyik csak ingyen nyaralásra megy (és még nekik fizetnek:S)
  • Cicero
    #10
    Sthol (a puzi), hogy visít :DDDD
  • Ramore
    #9
    úgy a szép az élet, ha semmiért sem kell fizetni, legyen szó reprezentatív bankkártyáról, amelyet minden hónapban feltöltenek egy milkával, természetesen a fizetésen felül, nameg a simkártya korlátlan csacsogási lehetőséggel. ez természetesen nem csak az rtl klub jelenség már.
  • Ramore
    #8
    nincs olyan szerencsénk!
  • neuro
    #7
    egy újabb nézőbutító baromság a magyar pszeudósztárokkal
    nem hiszem el hogy ez még valakit érdekelhet (pedig igen, sajnos)
  • QuippeR
    #6
    igen, nekem is ez jutott eszembe mikor először láttam előzetest. meg az, hogy most már tényleg nagyon utálom a médiát.
  • Taranov
    #5
    fantasztik
  • _Vegeta_
    #4
    A sztarok udulni akarnak menni, es lehetole ugy h fizetneki is nekik ezert. :D
  • Zacsy
    #3
    Inkább nem mondok semmit erről a műsorról mert nyomda festéket nem tűrne.
  • PeeTeR
    #2
    remlem Stohl -t ottfelejtik valahol
  • Aspyrin
    #1
    A műsorban hét héten át követhetjük nyomon, amint magyar sztárok a világ távoli pontjain versenyeznek az ismeretlennel, önmagukkal, miközben különféle váratlan és kalandos feladatokkal is szembesülnek.

    Nem az ókori világ majd mindenki által ismert csodáit keressük fel. A műsor nem titkolt célja, hogy a szereplők szemén keresztül bepillantást nyerjünk más népek kultúrájába, belekóstolhassunk mindennapjaikba. Ezáltal olyan csodákat fedezhessünk fel, amik itt vannak a mindennapjainkban, csak eddig nem vettük észre őket, avagy nem tulajdonítottunk nekik jelentőséget.

    A misszióban a sztároknak csapatként kell együtt dolgozniuk, hiszen olyan megpróbáltatások, kalandok várnak a játékosokra, amelyeket sokszor csak közösen tudnak majd megoldani. Ez talán a legfontosabb momentum, hiszen egy olyan formátumot hozhatunk így létre, ahol sztárjaink igazi arcát is megismerhetjük. Reakcióik, cselekedeteik egy ilyen szélsőséges helyzetben őszinték tudnak lenni.

    Egy-egy műsoron belül a társaság 2 háromfős csapatra oszlik és így veszik el a versenyt a cél teljesítése érdekében.

    A feladatokat mobil telefonokon kapják a csapatok. A telefonokra érkező kódolt vagy egyértelmű utasítások alapján kell a csapatoknak tájékozódniuk, a feladatokat teljesíteniük. Mindeközben persze minden lépésüket kamera figyeli.

    Tervezett helyszínek: IZLAND, MÁLTA, GRANADA, ADRIA, LAPPFÖLD, EGYIPTOM, SRI LANKA

    Egy-egy helyszínen három-négy napot töltenek a játékosok. Ez alatt az idő alatt folyamatosan kapják az utasításokat és a megoldásokkal tudnak közelebb jutni a végső célhoz.

    Csakúgy mint a „CSODA” amit keresnek, a játék tétje is jelképes. A könnyed nyári vakáció helyett fizikailag és szellemileg is megerőltető kalandozás vár a sztárokra, akik így olyan szerepben is kipróbálhatják magukat, amire eddig nem volt módjuk. És ki az a civil vagy közszereplő, aki egy ilyen csodálatos helyzetben nem akar mindenkinél jobb lenni.

    Forrás: Rtl Klub