37
  • C7
    #37
    a gamet én innen töltöttem le: torrentportal.com keress rá: Fantastic four, utána szűkitsd le Games-re, és a legalsó lesz. nagyon cool a game, a 33. pálya nem megy Hardon
  • Tankcsapda13
    #36
    Nem tudjátok??Valahol le lehet tölteni a Fantasztikus 4-es játékot??
  • klhcla
    #35
    bullsiht
  • kizo1988
    #34
    hali mindenkinek
    nem tud valaki mit kell csinálni a játék 1/5 [Intro utolsó pálya] pályáján mert nekem nem akarja megsebezni azt a Qva robotot
    ha valaki tud valamit az irjon a [email protected] E-mail címre!!!
  • matyi08
    #33
    sztem sokkal jobb, mint hulk meg spiderman. mármint maga a játék. azok sztem nagyon gagyik lettek, ez isaz kicsit, de nem annyira mint azok!
  • sanyx
    #32
    Játéknak nem lehet nagy értelme mert csak zuzni törni kel!:D
    DE COOL!:)
  • clowny
    #31
    tök jó
  • Csaba
    #30
    Na, meg is találtam a HULK vs Batman-t a neten. Kösz, hogy szóltál, Fiber. Bár most, hogy olvasom, úgy rémlik, olvastam én régen, csak azóta eltelt 10 év, és a feledésbe merült.
    Neked meg, Cat, csak annyit, hogy látszik, hogy neked nincs árnyalatnyi ismereted sem. Bizony, a fent említett képregény így kezdődik: A DC és a Marvel bemutatja... Méghogy 1% esélye sincs, hogy összeeresszék őket.... Már meg is történt. Előbb utána kéne járni a dolgoknak, aztán ócsárolni mást.
  • Black Penguin
    #29
    modnjuk volt 1x régen egy doson futó donaldos játék ha jól emléxem akkor valami mászókát kelett építeni és ilyen hülyeségeket lehetett rátenni hogy kerék meg miatököm és elég jómóka volt niki viki tiki meg játszott rajta és a lényeg hogy minnél jobban érezzék magukat
  • NEOreg3
    #28
    hulk meg a spider-man is elég gyengus volt...
  • tmpx
    #27
    és mit szóltok a conan vs terminátor vs california elnöke?
  • SirLord
    #26
    LoL
  • Goth
    #25
    Inkább WOSM kell nekünk! World of Super Mario.
    Abból állna az egész hogy a játékosok gombát szednének meg egymásra ugrálnának,hvalakit kilapítottál, a szintjétől függően kapsz 250-1500 exp-et, és szintlépéskor a megszerzett skillpontjaidat ugrásmagasság, ugráshosszúság meg tűzgolyóköpés között oszthatod el :D
  • Goth
    #24
    hogy én mennyire utálom az ilyen szuperhősös szárságokt
  • SirLord
    #23
    várom már mikor jön ki a donald kacsa szerepjáték morpgg
    world of duck's
  • Csaba
    #22
    Háát, az igazat megvallva, iszonyat régen olvastam a képregényeket. 8-10 éves lehettem, mikor elkezdtem. Kockás, Tumak, Asterix, Conan, Batman, Superman, Trans Formers, Pókember, Robotzsaru. Ezeket olvastam sokat, aztán kinőttem belőle. Tehát mikor ilyen "összevegyítések" voltak, már nem járattam a képregényeket. De utánanézek ennek a Hulk Batman dolognak.
    Cat: Már megbocsáss, de semmi összefüggést nem látok a 2 dolog között... Én azt kérdeztem, ha harcolni kellene Batmannek és Hulknak egymással, ki győzne? Nem azt, hogy hány % esélye van a találkozásuknak. Szerintem a környezettől függ. A sivatagban tuti Hulk, de egy városban Batman lenne az esélyesebb.
  • Fiber
    #21
    Csaba, olvass képregényeket, összeeresztették Hulkot Batmannel, sőt mindez magyarul is megjelent. Igaz, hogy nem tegnap, de ha élelmes vagy megtalálod a neten is.
    Cat, ennyire nyíltan nem merném kijelenteni Hulk győzelmét, Ben ugyanis képes gondolkodni bármilyen alakban, míg Hulknak ez nehezére esik. (bár a képregényben ezt is tudta kontrollálni egy ideig)
  • Dynamic
    #20
    lásd xmen:)
  • Ma2ska
    #19
    Freddyt Jason nal, Alient Predatorral összeereszteni legalább ekkora képtelenség mégis megtették. Kiváncsi lennék egy Rambó vs Piedone meccsre még..
  • Cat #18
    nonszensz kérdéseket teszel fel, látszik hogy árnyalatnyi ismereted nincs
    batman DC hős, hulk pedig marvel, 1% esélye sincs a találkozásuknak, más univerzumban vannak, más hősőkkel, körülményekkel körbevéve
    (egyébként itt is egyértelműen hulk)

    A további hasonló kérdésekre választ váróknak ajánlom a marvel szerepjátékot, mely hivatalos kiadás, és amivel mindenki össze tudja hasonlítani az általuk kívánt kombináció erősségeit/gyengeségeit
  • Csaba
    #17
    És ha Hulkot eresztenénk össze a Batmannel?
    Ki nyerne?
  • Cat #16
    hulk, egyértelműen
  • Metadrone
    #15
    Arra lennék kiváncsi ha az F4-ből a nagydarabot(most nem toma nevét) összeeresztenék Hulk-kal.
    Melyik nyerne?
  • Sith
    #14
    Imádtam régen a F4 én mindengkép kiváncsian várom :)
    A képregény adaptáciokrol anyit hogy a Predator vs alien vs superman vs terminator is kimaradt még és a társaik igy szerintem örüjünk hogy a normláisabbját filmesitik meg :
  • Ma2ska
    #13
    Tőtsd de mint mondtam tucatgagyi...szerintem..
  • Zacsy
    #12
    Nem rég tesztelték a Fix.Tv-sek elég jónak tűnt.
    lehet hogy letöltöm.
  • ZSORRO
    #11
    5en voltak a képregény szerint az ürhajon, ugye 4böl lett a szuperhös társaság, az 5ödik meg gonosz lett, ha jol tudom legalábbis... (lehet, hogy ö az akit a bemutatoban látni lehetett)
  • FTeR
    #10
    mintha az ürhajón 5en lettek volna...
  • Hege15
    #9
    Szerintem ez a játék olyan lesz mint a HULK ugyanaz a motor pörög benne igy első ránézésre
    De nem értem mi a baj vele
    Én le fogom tölteni és végig is fogom vinni.
    A HULK-al játszottam és tetszett (kivétel amikor a faszikával kellett menni de hát ezért vannak a kódók) remélem ez is olyan jó játékmenetel rendelkezik majd mind a HULK
  • Hedgehunter #8
    Amerika kapitany meg hartavan......(a maradek 200 rol nem is beszelve...:)
  • blitzkrieg
    #7
    szerintem szar
  • Ma2ska
    #6
    A játék elég gagyi szerintem olyan jó átlagos..
  • Ma2ska
    #5
    Hát ez igy elsöre éppenséggel üti a gagyi unalmas betment, rókabör vagy sem. Az már lefutott téma. A képregényfeldolgozások idejét éljük amik közül nekem a Hellboy és a Sin City tetszett, a többi felejtös ezt meg majd meglátjuk..
  • winnie
    #4
    szerintem ennek főleg anyagi okai vannak. 1 szuperhőst még meg lehet könnyen jeleníteni, no de 4-et?:)

    ugyanazért nincs gondolom avengers sem. na jó, ott méret beli gondok is adódnak, de a thing sem volt egyszerű:)
  • ttbela
    #3
    már elsőre is egy nagy szar, elegem van ebből a sok egymásra épülő buzeránsból BATMAN a király, és kész!!!
  • Cat #2
    hát ahhoz képest hogy régi klasszikus, fura hogy gyakorlatilag az utolsók között jön ki a nagy nevek közül
  • FTeR
    #1
    érdekes, a cikk elején az van, h a F4 kadegóriájának első szuper képregénye, erre végig "újszülött" figurákhoz hasonlítja, mintha azokról lenne másolva ("Hulk-osra sikerült" stb.) ;)