15
összes megoldás....
  • Eniko1994
    #15
    Szeretnék venni egy jobb állapotú autót. Van egy biztos állásom, így tudnék törleszteni, de nem tudom, hogy éri meg jobban. Hitelre, lízingre? Ki mit javasol?
  • eandras
    #14
    Az autóhitelekről itt elég sok minden el van írva, érdemes elolvasni ha használt vagy új autót szeretne vásárolni.
  • Verakiss
    #13
    Ez egy tök jó lehetőség. Ha csalódtál a hitelekben, bankokban, akkor hozzájuk fordulhatsz bizalommal.
    http://cegautoberlet.hu/

    Autópark analízis, Gépjármű beszerzés, forgalomba helyezés, Karbantartás, javítás, karosszériamunkák, Biztosítás, Kárügyintézés, Segélyszolgálat, assistance, Cserautó, napi bérlet, Hivatali ügyintézések, Gépjárműszállítás, Üzemanyagkártya szolgáltatás
    Utoljára szerkesztette: Verakiss, 2016.07.14. 11:18:43
  • Bokafix2
    #12
    bocsi ezt nem ide akartam!!
  • Bokafix2
    #11
  • Bokafix2
    #10
  • fifi
    #9
    nemtom nekem 2éve megy és 24-25K val kezdtem, most per pilanat 22... svájci

    elégedett vagyok idáig...
  • kircso13
    #8
    Hát igen! 2x behúztak a csőbe! Csak +160.000 Ft-ba került!
    Soha autós hitel!!!
  • sumi
    #7
    olyanok,hogy kiskapuk??...,,könnyebben,gyorsabban hitelhezjutni??esély bár listásoknak..?? stb
  • Kori
    #6
    a banknak azaz érdek, hogy megkopasszon
  • Kori
    #5
    svájcival fürödtem be
  • Kori
    #4
    kezdtem a törlesztést 44k-val, azt mondták ez csak lefelé megy most fiztek egy év után párszáz híján 50k-t
  • Yeltzin
    #3
    Oster Lízinget nem ajánlom. Nagyon lehúznak. Bankhoz menj mindenképpen, és valuta (svájci frank) alapú hitelt kérj.
  • Kori
    #2
    egypárszor már csináltam

    tök mindegy hol veszed fel, mindenhol a szépet mondják aztán koppansz egy nagyot
  • sumi
    #1
    szal azok a dolgok érdekelnének amik a témához tartoznak...segitsünk egymásnak....