16
Egész estés, animációs családi vígjáték
  • wizy
    #16
    holnap megyünk a haverokkal megnézni a moziban van mindhármunknak egy-egy kétszemélyre szóló ingyenjegye, másra nem tudunk elmenni, ez meg amugy is nagy poénnak igérkezik (már csak a csirke miatt is; engem ugyanis elneveztek kb egy éve csirkének)
  • M@TriX
    #14
    hááát, ezért nem kellett volna egy DVDt pazarolni simán elég lett volna egy CD-s verzió vazz..., de annyira nem rossz a minőség, közepesen élvezhető...
  • Duddits
    #13
    Endless-re fölraktak valami TS verziót.
  • M@TriX
    #12
    azt hallottam béna lett, pedig a trailer nekem baromira tetszik.
    valakinek véleménye aki látta?
  • Ahhoj
    #11
    mi a manó, régebben volt egy másik chicken little topic, még ezelőtt...

    pedig oda anno belinkeltem egy jó trailer-t... :(
    amelyikben dragosta din tei-re táncol :)
    vki tudja fejből a linket?
  • Eye-scream
    #10
    A trailerje qrvajó, és az alapötlet is eredeti. Sztem jó lesz.
  • Cicero
    #9


    :DDDDd
  • Cicero
    #8
    Jaja, az is nagy film volt! Sajnos annak nem Happy End volt a vége :(
  • OPM
    #7
    Hitchhicking trailer :DDDd lol

    ezt énis fix megnézem!
    a csibefutamot csak pár hónapja láttam, mert amikor megjelent mindenki leszólta
    de nekem tetszett, sokat röhögtem a magyar szinkron szópoénjain :D
  • Cicero
    #6
    Lehet, hogy egy kicsit erős túlzás a minden korosztály, de szerintem simán megnézheti egy 25-30 éves (főleg a családjával) anélkül, hogy bealudna :)
  • Taranov
    #5
    Azért a minden korosztályt kétlem, nem tudom, hogy egy felnőttet annyira érdekel-e egy csirke kalandja :)
  • Cicero
    #4
    Remélem a film is az lesz :)
  • Punkerwork
    #3
    a trailer jó :)
  • Cicero
    #2
    1999-ben néztem utoljára animációs Disney filmet, a Csibefutamot és úgy látszik, ezt is megfogom nézni. Szerintem egy nagyon aranyos, minden korosztálynak ajánlható, mulatságos filmmel állunk szembe!
  • Cicero
    #1
    "Vajon Te mit tennél, ha megtudnád, hogy ránk fog szakadni az ég? És vajon egy kiscsibe mit tenne?! Természetesen felkerekedik és megpróbálja megmenteni a világot, legalábbis a farmot. A küldetés véghezviteléhez szüksége van minden segítségre. Mindenkinek megvan a maga szerepe. Lesz itt kérem dráma, akció, romantika… A legfontosabb, hogy ne keltsünk pánikot. A Disney-nek megint sikerült eredeti történettel elõállnia. Kár, hogy osz végéig várni kell még rá."

    -Forrás: GS

    Chicken Little honlap