668
.
  • Stockbauer33 #668
    Öreg motoros vagyok nekem a Pinocchio bár mellett mondanám.De az tényleg a 80-as évek :) Jókai térről ahogy jössz le a posta felé az Aranykacsa utcája sarok :))))
  • IMYke2.0.0.0
    #667
    Köszi. Ismerős volt a lépcső - de nem tudtam volna azonnal rávágni, hogy hol van :)
    Régen jártam a (nekem még mindig csak ilyen néven ugrik be) Nagy Posta környéki kis utcákban :)
  • Stockbauer33 #666
    Római udvarba
  • IMYke2.0.0.0
    #665
    Wow!
  • Stockbauer33 #664


  • chhaya #663


    Jelenleg 4 hetes kiscicák gazdit keresnek Pécsett és környékén. 2-3 hét múlva lehet őket elvinni. Egy cirmos kislányra van jelentkező, a másik kettő (szerintünk) kandúrka, egy cirmos és egy whiskascica-foltos gyönyörűség még várja a jelentkezőket. Barátságosak, kíváncsiak, játékosak, szeretnek ölben lenni.

    Kedvcsináló fotók és videók a linken.
  • Stockbauer33 #662
    Sok tetkomat csinálta a mester.A római udvarban van a stúdiója.Kusinka Tamás.Ízig vérig rocker.Egy együttesben is gitáros és rajztanár

    Egy unszimpatikos srác.Az első alkalommal majdnem bántalmaztam is de utánna összehaverkodtunk.

    https://www.tomzonetattoo.com/
  • IMYke2.0.0.0
    #661
    Na, ez az igazi tüke-fíling :)
  • Stockbauer33 #660
  • IMYke2.0.0.0
    #659
    Viszont!

  • Stockbauer33 #658
    Kellemes húsvétot



  • Stockbauer33 #657
    Talán drón.De sokat látom este felé a sétarepülőst.Lehet arról
  • Rage47
    #656
    mivel lehet ilyet fotózni?
  • IMYke2.0.0.0
    #655
    Elkepesztoen jo kep!
  • Stockbauer33 #654
  • Stockbauer33 #653
  • chhaya #652
    Cicakávézóban jártunk

  • NB2
    #651
    Temető felülről... piszok jó!
  • Stockbauer33 #650
  • IMYke2.0.0.0
    #649
    Húúúúúúúúúúúú!
  • Stockbauer33 #648
  • IMYke2.0.0.0
    #647
    Köszönöm szépen
  • Stockbauer33 #646
  • chhaya #645
    Állásajánlat: Feketeöves front-end fejlesztőt keresünk!
    Ha esetleg érdekel valakit. Vagy valakinek a valakijét.
  • IMYke2.0.0.0
    #644
    Beszarás :))))
  • Stockbauer33 #643
  • Stockbauer33 #642
    Kukáztam a fb-on
  • Rage47
    #641
    ezt te lőtted esetleg?
  • IMYke2.0.0.0
    #640
    Hátborzongatóan gyönyörű!
  • Stockbauer33 #639
  • IMYke2.0.0.0
    #638
    Köszi
  • Stockbauer33 #637
  • chhaya #636
    Sziasztok!

    S.O.S. keresünk hidegburkolót + vizes szakembert Pécsett vagy környékén. Szüleim házán dolgozott eddig egy csapat, igen pocsék munkát végeztek, ma kiadták az útjukat… Szóval a fél(ig se) kész csempézést és vízbekötést kellene folytatni, esetleg az eddigi hibákat valahogy kijavítani. Tudnátok ajánlani megbízható szakembert? Aki még megfizethető, és nem gány munkát végez? Személyes tapasztalatnak nagyon örülnék, mert ezekkel a munkásokkal sajnos eléggé befürödtünk.

    Sürgős lenne, mert gyakorlatilag a ház alsó szintje szét van verve, konyha, fürdőszoba, wc, nappali… És eddig csak a fürdőben van csak felrakva csempe, úgy ahogy. :| Szóval nagy és sok munka van vissza… Helyileg Abaliget, ha ez számít.

    Köszi a segítséget!!
  • IMYke2.0.0.0
    #635
  • Stockbauer33 #634
  • IMYke2.0.0.0
    #633


    Nagy Lajos:
    Középiskolás koromban az akkori 'vegygép koliban' (most ugye az egyházé az épület a Hunyadi János út bal oldalán, és Szent Mór Katolikus Általános iskola talán) lakva sokat mászkáltunk a Széchenyi téren, gyakran nézetünk be, ha nyitva volt a bejáratuk -- lánykákat is lestük :)
    Én történetesen a kollégiumában is laktam egy rövid ideig, a menzájukat kifejezetten szerettem.
  • Stockbauer33 #632
    Van egy nagyon jó sorozat.Nem gondoltam vna hogy ilyen a Nagy Lajos belseje :)

  • IMYke2.0.0.0
    #631
  • Stockbauer33 #630
  • chhaya #629
    Azt hiszem te nem tudod elképzelni, mennyire vagyok béna az ilyesmihez. :D
    Amúgy azért kéne hozzá szakember, mert amit most raktak a telefonomra, attól olyan gagyi szemcsés lett a képernyő, amit a kb. 10 éves buta nokiám is tudott produkálni. Nem értek a fóliákhoz, tanács kellene, hogy milyet vegyek, ami nem ilyen. :|