29
Samsung x640+ tmobile által forgalmazott utánygártott g6880 USB kábellel együtt nem megy nem megy.
  • sozs
    #29
  • sozs
    #28
    Tiszta OFF ez a topik!
  • rosta1994
    #27
    Ittvan a legjobb pénzkeresési módszer!NAGYON SOKAT LEHET VELE KERESNI!!!!!
    Rövid leírás:könnyen kereshetsz pénzt ezzel!Ha te naponta dolgozol 1 órát akkor nagyon sokat kereshetsz!Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!
    Te továbadod 1hét alatt 100embernek akik szintén továbadják további 10 embernek akkor te NAPONTA keresel 2000ft INGYEN!
    100X10=1000X2ft=2000ft vagyis egy hónapban 62ezer ft lesz a jövedelmed!!!
    Én már havi 200ezer ft-t keresek ezzel a mobilossal!(mellékjövedelem)

    Hosszú leírás:
    Pénzt kereshetsz a mobiloddal! Annyit kell tenned, hogy elolvasod reklámcélú SMS üzeneteinket, és ezért fizetünk Neked. Csak regisztráltatnod kell magadat!

    Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

    Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz, amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kisérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz, ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek, mert az ő általuk fogadott SMS-ek után pontokat írunk jóvá Neked.

    Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy regisztrálod magad, és a fogadott reklám SMS-ek után a Mobilpont pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000 Ft-ot. Amennyiben nem éri el, az összeget átvisszük a következő hónapra.

    Példa:

    Regisztrálod magad a Mobilponthoz és 5 barátodnak is ajánlod a szolgáltatást és ők is regisztrálnak. Ők tovább népszerűsítik a Mobilpontot személyenként három ismerősüknek.

    E példa szerint egy SMS fogadásánál a következőképpen írjuk jóvá pontjaidat:

    Az általad olvasott SMS után 5 Forintot kapsz.
    A barátaid által fogadott SMS-ek után még kapsz 5*3 Forintot.
    Az ismerősök által fogadott SMS-ek után kapsz 15*2.

    Összesen egy kampány után 50 Forintot írunk jóvá Neked.

    Egy kis számolás:
    ha csak 10 embernek ajánlod, és ők is további 10-10 embernek adják tovább, akkor havi: 10x20x(5Ft+10x3Ft+10x10x2Ft)= 51700 Ft üti a markodat.

    Ne feledd, ha sok ismerősödnek mutatod be a Mobilpontot, a pénzed hatványozottan nőni fog!

    Nem küld sok sms-t, túl sok pénzt sem jelent, de ha tagokat gyűjtesz, jóval többet kapsz, mintha csak magad lennél. Tudod... sok kicsi sokra megy!

    Hogyan regisztrálhatok?

    Erre a linkre kattintva kitöltheted a regisztrációs lapot:

    http://www.mobilpont.hu/be4.html

    FONTOS!

    A regisztrációnál Ajánlónak ezt a számot írd:

    06 20 443 1683


    Sok sikert!
  • cooper65
    #26
    Barátaim egy kezdő kéri a segitséget. Samsung Sata 120 GB. vincsit vásároltam. Particonáltam - egyben az egészet - és a formatálás után 111,4 GB lett belőle. Úgy gondolom közel 9 gb. egy kicsit, nem az igazi érték. Kérdezném ha ez igy ok. akkor köszi el kell fogadnom, ha nem (hibás a vincsi !) akkor a gari. segithet-e? Köszi a válaszotokat
  • sozs
    #25
    Bocs, de ez Samsung topik! Különben meg gyere vissza, ne mail címet adj, vagy keress a guglival!
  • Paja6
    #24
    kössz előre is
  • Paja6
    #23
    A [email protected] küldjétek a sony ericsson v630i softvereket
  • Paja6
    #22
    csá mindenki szeretném ha küldenétek nekem sony ericsson v630i softvreket. Előre is köszi!!!!!!
  • Tiger99
    #21
    Sziasztok!
    Szeretnék egy samsung sgh e 330-ast kifüggetleníteni!
    T-mobilos.Ha kell még valami infó róla akkor megíro
  • sozs
    #20
    Modemként nem tudtam használni, mert mint írtam a Samsung oldalán nem jó a driver, tőlük kell kérni segítséget, elküldik (bár nekem nem jött meg) CD-n a megfelelő cuccost!
  • raulrm
    #19
    Jah és a Samsung GPRS Wizard-ja azt írja ki amikor connect-onlni akarok, hogy "Modem not responding".
    Valaki segítsen, mivel nincs semmiféle adatátviteli eszközöm csak ez, úgyhogy nagyon fontos lenne, nagyon örülnék neki ha sikerülne, előre is köszi.:)
  • raulrm
    #18
    Egyébként Samsung GPRS Modem-em van és egy CD: Easy GPRS program.
  • raulrm
    #17
    Nem tudnál vmi linket adni ahonnan letölthetném a drivert, mert nem találom sehol.
    Előre is köszke...
  • sozs
    #16
    Milyen az adatkábel? Nálam az USB-s nem működött ehogyan, csak a COM portos.
    Minden letölthető a Samsung oldalról, de (nem tudom javították e) az x640-hez rakott progi nem jó, a 330-ét kel letölteni.
    + a #5 hozzászólásomban!
  • raulrm
    #15
    Sziasztok!!!
    Nekem olyan gondom van hogy kereszttesómtól kölcsönkértem egy Samsung adatkábelt (nem ugyanolyan Samsung telónk van), na szal feltettem a drivert, hozzákötöttem a mobilt a géphez de nem ismeri fel, valaki tudna nekem segíteni: driverre gyanakszom, hogy az nem jó és ha télleg az a rossz tudna nekem adni egy Samsung X640-hez drviert???([email protected])
    Előre is köszke...
  • Devid14
    #14
    Hi!
    Letöltöttem a Mobile Master-t, Samsung X640-essel működik, de a java-t nem akarja felrakni. Látszólag felrakja, de a telefon nem csinálj semmit.
    Nem tudja vki miért?
  • dunga
    #13
    Helosztok!
    Lenne egy kérdésem, h x640-est házilag h tudok kikódolni? Nem találtam még semmi érdemlegeset. :O Helpeket előre is köszi.
  • sozs
    #12
    Látom semmi gond a telókkal!
    Felhozom a topikot!
  • sozs
    #11
    BÚÉK!

  • sozs
    #10
    Egy másik fórumról:
    "Sziasztok!
    X640-em van, a kép, zene le-fel töltés simán megy.
    Legutóbb a kábeles java feltöltést próbálgattam: #*536963# stb (sikertelenül, de ez most mindegy), utána azonban a wap-os letöltés nem megy, azt írja ki hogy megtelt a memória (töküres). Az a gyanúm, hogy a fenti kód által engedélyezett soros feltöltés után nem áll vissza a telcsi, újraindítással sem, tehát emiatt nem fogad wapon játékot.
    Ha valaki ismeri hogyan tudom visszaállítani, kérem írja meg."
    Tényleg vannak itt is kódok??
  • sozs
    #9
    Szerintem az nem is megy EasyStudioval.
  • mocsok
    #8
    Na szerbusztok! Nekem se igazán műkődik, ill csak a játékokat nemtudom felrakni rá. Easystudio pims & file manager 1.0.1-es verziója van nekem is. Segítene vki? Köszi.
  • fantoo
    #7
    Sztem az lehet nalad a baj, hogy nem hoztad össze a windows által a kábelre konfigurált com portot a progi com portjával.
  • fantoo
    #6
    Ho ho hoo, nos nekem sikerült beizzítani 1 utángyártott USB kábellel az X640-et, de nekem sem ment a samsung oldalán található software-rel. Viszont a cd-n lévő easystudio pims & file manager 1.0.1-es verzió működött. Viszont felmerült itt 1 másik probléma. Nem sikerült ezzel a programmal a telefonra igazán cserélgetnem a file-okat csak letölteni róla. A gond pedig az hogy amit felmásoltam csak 1 bizonyos könyvtárba lehet ahonnan NEM TUDOM LETÖRÖLNI A KÉPEKET. Vki nem tudja mi a megoldás? Lehet hogy progi gagyi vagy a kábelem, mert ha a teló miatt van az gáz.
  • sozs
    #5
    Sziasztok, végre letelt az átkozott 24 óra!
    Szóval Easy Studio v1.1 ezzel megy, én is ezt használom, igaz sok herce-hurca volt vele. Ráadásul az USB kábellel nem ment a dolog, csak a COM portossal, az is úgy, hogy (Win98 alatt, két X640-el) a két COM portot cserélgfetnek kell, ha másik telót rakok a kábelre.
    A kábelhez adtak CD-t amin fenn van az Easy Studio, igaz a modem és a szinkronizáló X640-hez nem jó, de felhívtam az ügyfélszolgálatot (06/40-985-985) és kiküldik a megfelelő szoftvert, mivel a Samsung oldalán elérhető X640 softverek nem jók, sőt az ügyfélszolgálat a 330-as szoftverét (PC Studio) ajánlotta, szerintük jó, nekem nem jött össze.
    Íme az álltalam használt kábel:

    Innen rendeltem, a keresőbe be kell írni a 5101-et (ez a cikkszáma) és előjön a legolcsóbb gyári kábel, ezzel netezés közben még tölteni is lehet a készüléket, így nem merül le, ez király!
    Igaz még nem volt Samsung telom, de ez tetszik, főleg a lányomnak és a nejemnek!
  • Gree
    #4
    Helló!Tud nekem valaki segíteni,hogy samsung x640-hez mlyen progi kell,hogy adatkbelen tudjak valamit csinálni?
  • PeeTeR
    #3
    na szoval megegyszer :D
    probald meg kicsereltetni a kabelt. esetleg kabel + telefon menj el szepen a t -be es mond meg hogy azert vetted a kabelt mert hasznalni is szeretned nem csak felkotni magad vele. mivel nem mukodik igy szeretned kicsereltetni.
  • Taylor
    #2
    Ezt már mástól is hallottam, de nem sikerűlt megoldani a problémát.
    Sőt én 6610i-t probáltam usb-s cucccal, de azt sem vitte, de mikor kaptam kölcsön egy infrásat azzal jó volt.
    Nekem egyébként x450-esem van, és ezért nem vettem hozzá kábelt.
  • rjudit
    #1
    Hi!
    Van egy samsung x640-es telóm és egy t-mobil által forgalmazott g6880-as USB-s utángyártott kábel. Sehogy sem akarja felismeri a telefont a samsung progija. se a1.x se a 2.0-ás verzió sem. a driver(com to usb) megvan hozzá, fel is van téve de sehogy nem akarja az igazat. Neketek valami tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban???
    HEEEEEEEEEELP!