12
  • wiezro
    #12
    jó lehet ez a 100 $-os gép.......... bár kíváncsi lennék arra, hogy mit tud....... pl nem nootebook de a 486osok veszélyes hulladékká leszenk, azt közbe azzzal is lehet nyugodtan netezni
  • oroy_
    #11
    az lenne a megoldas.
  • Laci73
    #10
    Egységes szabványt kéne kidolgozni ezekre a gépekre: még olcsóbbá tenné őket, és valódi világméretű termelést/terjesztést tenne lehetővé.

    Dart Sith: ne lepődj meg, a Föld népességének több mint kétharmada szegény ( azaz >4 milliárd fő). Információs korszakról beszélünk, miközben milliárdok vannak, akik odáig sem jutottak még el, hogy akár egyszer is telefonáljanak...
  • HUmanEmber41st
    #9
    Az a 100 $ notebook engem is érdekelne :) :) :)
  • Alfa Of NS
    #8
    Inkabb azt oljda meg hogy ne szaporodjanak az indiaiak ugy mint a nyulak!
  • Piscator
    #7
    Ez aztán a 100 lépés Indiának! :)
  • Chapell
    #6
    mostanában volt az HBOn egy film, ahol a cél egy 99 doláros számítógép elkészítése volt a cél. Sikerült. Holografikus kijelző, irányításhoz "3d-s kesztyű", a tartalom pedig egy központi vezetéknélküli hálózatból táplálkozik.
  • fonak
    #5
    Mennyivel egyszerűbb lenne a fejlett országokban kidobott, de még használható számítógépeket, mobilokat stb. összegyűjteni és szétosztani... Ha valóban jótékonykodás lenne a cél.
  • Kis-Bob
    #4
    Szerintem itt nem csak Indiára gondoltak. Világviszonylatban.
  • Cleawer
    #3
    manapság mindenhol a pénzt nézik,ezen már nem is lehet meglepődni...
    Ez a kütyü nem lehet olyan rossz...netezésre nekem jó lenne,sőt!...
  • Darth Sith
    #2
    600-700millió család? casládonként számljunk jó esetben 2szölő 2-5gyerek.. Baszki...
  • Kis-Bob
    #1
    Bocsi, de szerintem ő is csak az üzletet látja benne. Semmi humanitárius érzés. Mindennek pénz-szaga van :D