20
Billy Idol
  • John Cena
    #20
    Állat ez az emebr:D Kurva jó zenéi vannak
  • Noninnyó
    #19
    Na, senki nem volt tegnap a PeCsa-ban Billy Idol koncerten? Én voltam és marha jó volt a hangulat, Billy a király. Színvonalas, profin összeállított és előadott műsor volt. Azt mondta, lehet jön jövőre is. Én ott leszek. Ámen
  • McGrady
    #18
    a white wedding jó, a többi számát nem ismerm :D
    guns, zeppelin rulz
  • sz4bolcs
    #17
    ja sokk dö szisztem... a kazi+nős az melyik?
  • Daza500
    #16
    You Spin Me Round
    Shock To The System




    Némi info a kiadványairól: itt
  • sz4bolcs
    #15
    Haverom legkedvencebb előadója. Én nem tudom, hogy mit esztek rajta, valószínüleg nagyon keveset hallgattam, ezért nem fog meg. Múltkor egy rakás klipet néztünk tőle, amiktől a gyomrom fölfordult, pl. amikor a csaj bemegy egy faszihoz berakni a kaziját, és arra nyomul, vagy a másik, amikor ütik a zsernyákok, és átváltozik valami robottá. :D Én maradok a langyibangyi led zeppelinnél, meg gunsnál. :D
  • DKm
    #14
    Engem is a white wedding c. számmal fogott meg Billy Idol. :D Akit érdekel annak mondom, hogy 2006. Július 13.-án lesz koncertje a pecsában. link
  • DonnieBrasco
    #13
    Sziasztok! Nemtom érdekel-e valakit, de a héten voltam Billy Idol koncerten, és a csávó KIRÁÁÁÁÁLLY!!!!!!!!!
    Vegyétek meg a legújabb albumát (Devil's playground), mert k. jó. Sajnos Magyarországra nem megy turnézni, Bécsben lesz a legközelebb hozzá, de nagyon megéri elmenni mert igazi rock/punkrock koncert!
    Részletesebben: www.billyidol.net.

    DB
  • McGrady
    #12
    ok de nem igazán szeretem a remixeket, meg nem is ismerem annyira csak a white wedding naon megfogott
  • Noninnyó
    #11
    Vital Idol albumot ajánlom, nagyon jó remixek vannak rajta. Kihagyhatatlan.
  • McGrady
    #10
    a white wedding kibaszott jó szám
  • Noninnyó
    #9
    Amit a Cyberpunk albumról írnak az egyik linkedben, hát nemtom, szerintem egyáltalán nem katasztrófa. Merőben más stílus, mint az addig megszokott Idol stílus, de nekem nagyon bejött az is. Emléxem, valamikor 94-95 körül találtam belőle egy darab példányt az egyik üzletben, és elrejtettem a polc mögé, gondolva hogy fater beleegyezik a vételbe, és visszamehetek megvenni. Így is lett :-). Az egyik leges legelső cd-m úgy unblokk a cd lemezek megjelenésekor a Charmed Life volt. Akkor még nem tudtam, hogy egy igazi ereklye lesz.
  • Noninnyó
    #8
    Egyébként ha valakinek kellenek ritkaságok tőle, akkor Soulseek-en javaslom Tomao nevű usert, akinél fellelhető 5-6 single album extended verziókkal, és a Speed instrumentállal is (nagyon jó).
  • Noninnyó
    #7
    Nekem is. Billy Idol-on nőttem fel. Emléxem, kazin volt meg a 11 of The Best és a Whiplash Smile album, rongyosra hallgattuk, csoda, hogy még megy. De ma már a cd-k korát éljük, az pedig szépen szól.
  • Noninnyó
    #6
    kösz, megnézem :-)
  • motorolanokia
    #5
    azért jó Billy Idol, mert a derek Sherinian a zongoristája!!!
  • JackDaniels #4
    Nekema mai napig nagy kedvencem a csóka, naon jó a zenéje.
    Kimondottan kedvenc lemezem nincs, nekem mindegyik a kedvencem.
    (nah, ezt jól megaszontam)

    Aki kevésbé ismeri, itt olvashat róla.
    Jah és természetesen a honlapja!
  • ngcsnet
    #3
    nem ismerem. milyen zenét játszik?
  • Amse
    #2
    Az új winamp-al meglehet nézni pár is studio felvételt.Media library/online media/winamp videos.megvárod míg betölti aztán beírod, hogy bill és kidobja a Billy Idol-okat.Szvsz nénd meg ha tudod, mert különlegesek ezek a felvételek.
  • Noninnyó
    #1
    Helló Mindenki!

    Gondoltam nyitok egy topikot nagy kedvencemről, Billy Idol-ról. Biztos sokan ismeritek Őt. Ha valakinek van építő jellegű hozzászólása, véleménye Billy Idol-al és a zenéjével kapcsolatban, ossza meg bátran. Kinek melyik album jön be leginkább, illetve források, ahonnan pl koncertfelvételeket lehet szerezni, megvan-e a Storytellers DVD-je, esetleg tudtok-e ritkaságokat tőle, mondjuk Single albumokat, Instrumental-okat, szóval bármit, ami vele kapcsolatos.
    Minden véleményt örömmel veszek!