11
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    Hát igen, mert a liberális felfogás nem egyenlő az észnélküli hülyeségek megengedésében, ez csak a konzervatívok privilégiuma :D
  • s1lkforrent
    #10
    "A jelenlegi állás szerint ugyanis a konzervatív képviselők támogatják a javaslatot"-
    "míg a zöldek és a szociáldemokraták ellenzik azt"What The Bloody Hell?! A liberális internacionalista baloldal védelmezi a kis. és középvállalkozásokat, míg a (többé-kevésbé)jobb, a multinácik oldalán áll?
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    Meg-e szavazzák? Még nem lehet tudni, de ha megszavazzák, utána teljesen más lesz szoftverfejlesztés az EU-ban is! Hiába találsz ki valamit, ha nem tudod levédetni, megteszi helyetted egy multi, mert elvileg, már létező dolgot nem nagyon lehet levédetni, de hát tudjuk hogy a duplaklikk is "levédődött". Egyetlen lehetőség, ami most hirtelen felmerült bennem, ha a fejlesztők, akik nem multi-zombik, teljesen nyíltan fejlesztenek, és szépen kiteszik mihamarabb netre az ötleteiket, ahol esetleg egy alapítvány (GNU,Mozilla,FSF..etc) szépen figyelné a szabadlami kérelmeket, és amint valami "ismerőset" szeretne valamelyik multi regelni, odabasznának.. legalábbis hope so..
  • joebacsi
    #8
    apró pontatlanság, július 6dika nem MA van :)
    a konzervatívok szép demokratikusan képviselik a multik érdekeit, grat nekik
    egy biztos, balf.ok, meg korruptak mindenhol vannak...
  • Darth Sith
    #7
    nah, ha ezt megszavazzák, feleslegesen tértem át a Linux-ra, mert lefog állni a szoftver írás.. Max fizetősen lesz rá, és akkor ott vok mint Windows-al..
  • strogg
    #6
    nem így van.
    Csak a multik kezébe kerül. Ők fogják eldönteni, hogy ki mennyit, mikor, és miért lép előre.

    Talán mondanom sem kell, a szabad szoftver nem lesz köztük.
  • Nyiri
    #5
    Ha elfogadjak, akkor a szoftverfejlodes bevagja a kezifeket izombol, az tuti.
  • strogg
    #4
    Én szabadalamzatatnám a "hülye felhasználó álló számítógépet" :)

    "Kérem cserélje kia felhasználót, és üssön ENTER-t!" :DDD
  • endyxx
    #3
    én meg szabadalmaztatom a vajas klaviatura technologiát és csak gyűjtöm a dohányt, höhö
  • M2 #2
    Mindenesetre ha elfogadják, levédetem magamnak az "Informatikai és tudományos cikkek portálszerű megjelentetése az internet segítségével" szabadalmat és akkor tejelhet nekem az SG!!!
  • SoDI---
    #1
    Ha már a sima webboilt is illegális lesz, akkor jobb lesz helyette nagyon illegális szolgáltatásokat indítani. Ha már úgy is mindegy, legalább legyen kövér az a lúd - alapon.