16
  • TommyGun
    #16
    Hajrá hajrá....mostmár az intelre is ráfér egy jónagy pofánbaszás...MS folyamatosan kapja intel papi se maradjon ki a szórásból...
    Mellesleg tetvesség is amit csinálnak...
    Velünk cseszik ki az intel hogy jól megtömhesse a zsebeit...nomeg főleg azokkal akik nem értenek hozzá és csak azért vesz intelt mert nem árulnak AMD-t közel s távol tőle mert ezekl a tetvek lefiozetnek mindenkit...röhej
    Annyira elegem van már ebből a tetve piacgazdaságból....meg a politikából is...cirkusz az egész....annyira szánalmas
  • FTeR
    #15
    mi a különbség a NEC Computers és a NEC között?
    egyik együtműködéséről biztosította az AMDt, míg a másik nem reagált.
  • Keldor
    #14
    jeje csak igy továbbb AMD
  • melondinnye
    #13
    Azt is nézd meg, hogy milyen architekturális és teljesítménybeli különbségek vannak a két gyártó kétmagos procijai között... Anandtech link
  • asysoft
    #12
    Gondolom ehhez az is közrejátszik, hogy az AMD-nek jóval kissebb a gyártókapacitása, meg a nagy mag miatt a kihozatali arány sem lehet olyan fényes... Mindenesetre tényleg piszkosul drága az X2 (még az Intelhez képest is), de általában nem ez a jellemző, sőt...
  • nenad
    #11
    de ettol fuggetlenul en is az AMDnek drukkolok.
  • nenad
    #10
    mondjuk attol tartok ez nem igy lenne, ha pl megnezed az amd uj procijait, a ketmagosakat, irto dragak, mig az intel ketmagosa majdhogynem nagysagrendel olcsobb.
  • asysoft
    #9
    Jah, s tudtommal tervezik egy 3. gyár felépítését-szintén Drezdában. Ha az AMD megnyerné a pert, komolyabban beindulna a verseny, s ez csak nekünk lenne jó...
  • Rex27
    #8
    Szerintem is győzzön a jobbik (processzor), tehát az AMD, mert akárhány számítástechnikus, vagy laikus ismerősömet kérdezem mindenki rühelli az egyre drágább és egyre szarabb minőségű intel rocesszorokat, amik a strapákat is alig bírják. (Ez mellesleg a saját véleményem is)
  • AL7
    #7
    Az AMD-nek egy baja van... így is kicsi a gyártókapacitása, ami jelenleg az elterjedésének egyik fő akadálya. Talán jövőre, ha beindul az új gyár. Szerintem az AMD most már erre gyúr. Én drukkolok nekik :D Viszont azt is fenttartom, hogy győzzön a jobbik! (És itt a processzorokra gondolok, nem a pénzügyi háttérre!)
  • arty
    #6
    ez a "Think Same" teccik :DDDD

    nincs valami fotosoppolt kép az egykori reklámról?
  • Caro
    #5
    Az AMD nagyon jó procikat gyárt most, kár lenne, ha nem lehetne AMD procis gépet kapni.
  • droland
    #4
    Én már ismerem ezeknek a végét:

    100.000.000?
    Nem.
    150.000.000?
    Nem.
    200.000.000?
    Nem.
    250.000.000?
    Nem.
    Na jó legyen 500.000.000?
    Igen.

    Hírek sg.hu 2005.09.03
    "Az Intel és az AMD peren kívül megegyezett. A megegyezés alapja, hogy az Intel 500.000.000$-t fizet az AMD-nek."

    Ilyen egyszerű ez kérem szépen.
  • pafi
    #3
    Ja, meg az Apple sem...
    (Think Same)
  • Kis-Bob
    #2
    Az a baj, h ez a per évekig el fog húzódni. A végén meg kiegyeznek valami peren kívüli megállapodással. Pedig meg lehetne változtatni a szinte monopol helyzetnek tűnő piacstruktúrát.
  • juhand
    #1
    Jó duma, csak épp a Dell hiányzik a listákból.