17
Mr. és Mrs. Smith
  • vg
    #17
    A film vége érdekes, mintha ketté vágták volna. Lövöldözik egy áruházban Kovács, és Kovácsné, aztán vége is... Teljesen értelmetlen.
  • Phat Smoker
    #16
    így szegények éhen halnak :))
  • Garfield
    #15
    Ha kevésbé ismert színészek játszanának benne, akkor jutott volna pénz a forgatókönyv-írónak.
  • tigeroo
    #14
    Mr. és Mrs. Pitt
    (o.o)
  • Laky
    #13
    már volt
    asszem :\
  • winnie
    #12
    nem tudom, ennek a sztárok a lényegei, másrészt amiko ranno először kijött a film híre 2 éve, engem a sztori érdekessége volt, ami megragadott. szerintem jó ötlet, még ha nem is eredeti
  • winnie
    #11
    csak ő az xxx2-őt írta
  • Phat Smoker
    #10
    én nem láttam a filmet (csak olvatam róla), de valszeg nem is nézem meg!
  • Sil3nt
    #9
    én biztos nem töltöttem volna le [khmm...vagyis nem vettem volna meg a mozijegyet ] ... így leaglább eladják a filmet a sztárok..jólvan ez így.
  • Phat Smoker
    #8
    hmm..nem tűnik túl bonyolultnak a film sztorija, vajon mennyien néznék meg a filmet ha nem Angelina Jolie és Brad Pitt lennének a főszereplők, hanem pl. 2 kevésbé ismert szinész ?
  • Sil3nt
    #7
    én is láttam a filmet és nekem tetszett. Igaz ha úgy nézem, hogy csak a hibákat akkor igen kicsit gagyika lett, DE nekem tetszett. Könnyed poénok, némi akció és két jó színész. Angelina nekem nagyon favorite tehát kicsit elfogultan írok.
    Azt nem tudtam, hogy itt ismerkedtek meg és jöttek össze, nomeg fel is csinálta. Akkor házasság lesz belőle? [kitudja] Nah tehát jó film...
  • Rafaelo
    #6
    meghágta ajolit a lakókocsiban mondjuk énismegtettem volna :)
  • Laky
    #5
    szerintem az xXx nagyon jóra sikeredett :)
  • winnie
    #4
    langyi romatikus komádia, némi piffpuff-fal. 5/10
  • Malakai
    #3
    Tudom, hogy off lesz az első reagáló, sorry érte.. :)

    Kinbergről, amit írtál elkezdtem aggódni az X-Men 3-ért.. Csakmert Charley Angyalai és Elektra elég gyenge dolgok voltak, forgatókönyv oldalról is, az xXx meg főleg... :(
  • Laky
    #2
    a két filmsztár a forgatás alatt ismerkedett meg, és jöttek össze :)
    Angelina Jolie már 3 hónapos terhes...
  • Laky
    #1
    John (Brad Pitt) és Jane (Angelina Jolie), azaz a Smith-házaspár idilli és teljesen átlagos életet él. Szép lakásuk és jó munkájuk van, és ami a legfontosabb: szeretik egymást. Mindkettejüknek van azonban egy titkuk: profi bérgyilkosok, és ezt az apró tényt még nem közölték egymással. Most azonban eljött az igazság pillanata, hisz legújabb feladatuk az, hogy végezzenek egymással... Ez azonban nem az a film, ahol ilyenkor nagy ölelkezésekre számíthatunk, ellenkezőleg: Mr. and Mrs. Smith szabályosan elkezd egymásra vadászni... És még mondja valaki, hogy A Rózsák háborúja (Turner vs. Douglas) volt a házaspárok rémálma!

    A hivatalos forrás által "szexi akció-thriller"-nek nevezett alkotást az a Doug Liman rendezte, aki a A Bourne-rejtély-jel vált Hollywood egyik kedvencévé. A film forgatókönyvírója ugyancsak a nagy stúdiók kedvence lehet: a brit születésű Simon Kinbergnek hivatalosan még egy filmje sem futott a mozikban, ám olyan forgatókönyveken dolgozott anonímként, mint a Charlie angyalai 2., A macskanő valamint az Elektra. Idén a XXX folytatását, a Fantastic Four-t, jövőre pedig az X-Men 3.-at is jegyzi - immáron hivatalos forgatókönyvíróként.