317
Ide linkeljetek be letoltheto filmeket mobilra
  • droland
    #237
    UI: Az 5star is jó mp4-re csak a pvauthort én azért használom, mert az mp4-nél hibázik, így az SE s700i-m nagyobb képernyőbe játsza le a videót, mint amit tudna, mert ő meg nem veszi észre :)
  • droland
    #236
    Én csak ennyi mondok:

    convert to 3gp: 5star mobile video
    convert to mp4: pvauthor

    Most vannak ilyen minden egyben konvertáló progik is: no comment...
  • fzoli990
    #235
    hát ja én má tapasztaltam...
  • daeemoon
    #234
    Azt hozzá teszem, az mpeg4aac audiocodeket nem ismeri minden telefon!!!
  • daeemoon
    #233
    Imtoo: hogyan lehet jó minőséget csinálni? Nos. A video codec tekintetében maradjunk az alapnál. A bit ráta (ha nem sajnálod a helyet) legyen 256 kbit/s A listában nem szerepel a 256, de írd csak be nyugodtan. A felbontás maradjon, a frame rate 25 legyen. A same quality legyen true. Az audio codec legyen mpeg4aac a bit rátát állítsd 128 kbit/s re ez sem szerepel a listában, de írd csak be. A 8000 hz-et állítsd át 44100 Hz-re a csatornák lehetnek mono -k. Nos ezzel kiváló minőségű 3gp-t nyersz persze hatalmas mérettel.

    Az MPEGable X4 Live -ot a http://k500i.atw.hu-n találod meg, ott van hozzá crack is :)
  • Cavalera89
    #232
    Honnan lehet letolteni az MPEGable X4 Live progit,kell hozzá kod is?
  • Cavalera89
    #231
    Hogy lehet jo minőségü 3gp-t csinálni az ImTooval???
  • daeemoon
    #230
    Óh ez meglep. Megadnád a bitráta stb beállításokat? :D Amúgy itt a codec számít igazán. Lehet, hogy amiket te csinálsz videók, mpeg4 codecel készültek. Ha a 3gp (h mittom én micsoda) codecel vannak készítve, iszonyatos a minőség. HACSAK! A bitrátát fel nem húzod.
  • oliverspy
    #229
    bocsx. Én csak azt mondtam, hogyha teljes filmeket, vagy videókat akarnak mobilon nézni, az ImTOO-tól ne várjanak sokat. Ami nekem nagyon kellemes csalódást okozott az az MPEGable X4 Live! Az egy nagyon zsír program. Már vagy 70-80 teljes filmet megcsináltam vele, és mobilon tökéletesen nézhető :-)
  • daeemoon
    #228
    Hm. El kell hogy keserítselek. Amikor Imtoo ban nézed a filmet, figyelmeztet is arra, hogy az itt látott minőség rosszabb lehet annál, mint amilyen valóban. Nézd csak meg az átkonvertált filmet (ne imtoo ban) nem olyan lesz, mint amit az imtoo mutat. Az imtoo egyetlen előnye, hogy rengeteg beállítást tesz lehetővé, nekem sokkal szimpatikusabb. De ízlések és pofonok.
  • oliverspy
    #227
    de az ImTOO egy rakás szar! Ha úgy akarod nézni a cuccot, hogy nem lácc semmit, a hang meg egy ratyi, akkor oké. Mert az ImTOO egy rakás szar! Ha csak a méret számít, a minőség nem, akkor ImTOO. Ha a minőség is számít, MPEGABLE X4 LIVE!
  • daeemoon
    #226
    Ajánlom ezt az oldalt:

    http://www.reklamadatbazis.hu/news.php

    No meg Google :)
  • Realtibi
    #225
    a peugeot 206 os reklám alatt ami megy zene
    annk kia az elöadoja meg a szám cime???
  • lpmaskmancick
    #224
    köszi!
  • daeemoon
    #223
    imtoo vagy super. mindketttő letölthető a download.com ról (keress rá a 3gp kifejezésre) ha help kell, írj a fórumba, segítek szívesen :)
  • lpmaskmancick
    #222
    nemtud vki egy olyan konvertáló progit amivel egy 2,54 megás MPEG klipből 100kb alatti 3gp klipet tok csinálni?(csak azért fontos a 100kbyte,mert samsungom van :S és csak külön progival tok rárakni,multimédia cuccost és abban is 100kb az adatkorlát)
  • fzoli990
    #221
    Üdv. már egy ideje olvasgatom a fórumot, de csak most regisztráltam. Oliverspy olvastam hogy neked w800ad van éshogy egy csomó szouszpark részed van. Nekem még nincs MSN-em (kb 1 hónapja van netünk úgyhogy még nem csináltam meg)! Nemtudnál feltölteni néhány részt! Vagy olvastam hogy csinálsz valami ilyesmi honlapot, én letöltöm őket onnan ha van ilyen weboldalad!!!! tenx
  • chatgyerek
    #220
    jaja
  • daeemoon
    #219
    Sok értelmes ember :/
  • chatgyerek
    #218
    Kurv anyád te ratyi
  • watson
    #217
    Na meg ezt is neked küldöm!!!
  • watson
    #216
    Ezt neked chatgyerek!
  • chatgyerek
    #215
    ez meg mi?
  • chatgyerek
    #214
    [#faces#]
  • watson
    #213
    Köszi chatgyerek!#faces#
  • chatgyerek
    #212
    keresd meg az üvegtigrist lejjebb a filmeknél majd meg találod
  • daeemoon
    #211
    höhö Az "kicsit" több lenne az említett méretnél. Láttam ftp-n de onnan kockázatos letölteni. Azt felejtsétek el, hogy egész mozifilmeket meg fogok csinálni.
    1. nem egyszerű beszerezni őket
    2. ****** sokáig tart megcsinálni, pláne ha el is szúrom
    3. hova töltsek fel akkora videót? max több részbe tömörítve. az nekünk is árampénz, míg felnyomom a kb 100-150 megás videót >(((((( 30 kbyte/s -el
  • watson
    #210
    Nekem pl:az üvegtigris2 kellene!
  • daeemoon
    #209
    A darabolás már télleg sok meló lenne. De adjatok nyersanyagot, vagy mire lenne szükség?
  • watson
    #208
    Na meg talán az sem lenne baj,ha a filmek fellennének darabolva,mondjuk 10mb-os darabokra,mert 2k vapom van,de ha mégsem lehetséges az sem gond!
  • erdelyizoli
    #207
    de csak kábé 38-40 megáig
  • erdelyizoli
    #206
    engem is
  • watson
    #205
    Hali Daeemoon!Engem érdekelnének 3gp vagy avi filmek mobilra!
  • daeemoon
    #204
    Akkor nincs igény filmekre?
  • daeemoon
    #203
    1,7 megás mpg -ből 0,5 megás 3gp-t csinált, a következő beállításokkal:
    General
    Duration: Full //az egészet átalakítja
    Start time: 00 : 00 : 00 //az elejétől kezdi
    Video
    Video codec: h263 //3gp codec
    Video size: 176*144 //felbontás
    Bit rate: 120 //ideális bitráta
    Frame rate: 25 //a minimális mozgókép, képrátája
    Bitrate tolerance: 60 // a fene tudja, de ez maradjon
    Audio
    Audio codec: mpeg4aac //codec - jobb minőség
    Bit rate: 48 //bit sűrűség -ez még jó a videóhoz
    Sample rate: 44100 // a legmagasabb frekvencia, amit még érdemes beállítani, így a hang nem lesz olyan "suspitolós"
    Channels: 1 (mono) //a telóra elég egy hangszórós (mono)
    Disable audio: false //bekapcsolva a hang

    Ennyi remélem kielégítő a válasz XD
  • daeemoon
    #202
    egy pillanat és utánajárok
  • chatgyerek
    #201
    nem tudja valaki hogy az imToo ba hogy lehet konvertálni mpg-ből 3gp-be?
  • daeemoon
    #200
    http://rapidshare.de/files/12627915/Bazi.Nagy.Roma.Lagzi_TVRiP-aXe.3gp.html
  • daeemoon
    #199
    Bazi nagy roma lagzi érdekel vkit? 44 mega (43,7)
  • daeemoon
    #198
    Figy már új gépem van, ha tok, teljesítek kéréseket, kis ellenszolgáltatás fejében (nézzetek rá a honlapjaimra, vagy mittom én... mindenesetre, én tankcsapda klippeknek naon örülnék - nem 3gp vagy hasonló - pláne a Mennyország Touristnak) Szal ha kell vmi szóljatok, majd kiderül tom-e teljesíteni. Bár a szakmai rész jobban érdekel.