287
Rapp , Hip-Hop , Fan topic.
  • st3ve
    #287
    http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2012/12/15/majka_dedikalassal_vigasztalja_a_zalai_rajongoit_a_rovid_koncertert/

    Majka dedikálással vigasztalja zalai rajongóit a rövid koncertért
    2012.12.15. 16:35 - moana
    |



    Majka nemrég Zalaszentrgróton lépett fel, de a Bors információi szerint két szám után sietve távozott. "A koncert viszont kínosan rövid volt, két szám hangzott el, majd azt hallottam, hogy technikai szünetet kérnek, és tíz perc múlva folytatják. Vártam, de nem történt semmi, így megnéztem, hogy mi van velük. Páran látták, ahogy a hátsó bejáraton, a raktáron keresztül távoztak. Se fotózkodás, se ­autogram, semmi magyarázat. Nem csoda, hogy kiakadt a közönség" - nyilatkozta Medvéssy Lajos, az Ibiza Disco tulajdonosa, aki pár nappal később telefonon kérdezett rá, hogy mi is történt. "Arra hivatkozott, hogy rossz volt a hangtechnika. Csakhogy nálunk a mikrofonok és a hangrendszer csúcsminőségű, ráadásul pénteken és szombaton előzetesen lepróbáltuk a fellépést, és a technikus mindent rendben talált" - tette hozzá. Majka a Velvetnek is elmondta, hogy azért jöttek el a helyszínről, mert a technika nem volt megfelelő, és ezt a közönség is hallhatta. "Mivel mi élőben zenélünk, ezért nagyon fontos a megfelelő technikai háttér. A magyarországi szórakozóhelyek 80 százalékában sajnos ez nem adott, de meg lehet oldani, hogy egy kicsit jobb legyen a minőség. Itt sajnos ez nem történt meg, le kellett jönnünk a színpadról. Egyébként már beszéltük az Ibiza Disco tulajdonosával, és valamikor majd visszamegyünk, hogy találkozhassunk a rajongókkal."

    "Mivel mi élőben zenélünk, ezért nagyon fontos a megfelelő technikai háttér. "

    Playbekk gecik

  • Robi546
    #286
    én a Majka Itelet Helyett zenét igen szeretem szerintem kurvaaa jóóóó
  • Robi546
    #285
    én a Majka Itelet Helyett zenéit igen szeretem szerintem kurvaaa jóóóó
  • MolniGee
    #284
    Elkészült az MC's kollekció a www.polo16.hu oldalán!!!
  • Zephyr Retiring
    #283
    voilá :)

  • Zephyr Retiring
    #282
    ja: nem tudom említettem-e már:

    kiköpött majka vagyok...
  • Zephyr Retiring
    #281
    nem szívesen keserítelek el kedves orafka, de tudtommal majka papa jelenleg boldog párkapcsolatban él...

    nem sértés képpen, hisz nem ismerlek, de nem hinném, hogy foglalkozna veled egy percig is..
    inkább nézz egy új bálvány után..
    például egy majka hasonmás után, aki még szabad
  • Robber
    #280
    Pfffff, Majka meg a Rap.... XD
  • orafka
    #279
    Szia Majka!!! remélem olvasod te is ezt a forumot elvégre rólad szól ;). Tegnap délután taliztunk (csak ugy véletlen) a Westendbe, kibaszottul jól nézel ki (egy álom pasi:)). Te is rám mosolyogtál. Sokat szoktál abba a kávézóba lenni amelyikbe mentél??? légyszi írj nekem privit. Million PUXXXy
  • kicsikacsa23
    #278
    Majka új munkája, ő a csokiember? Na ehhez mit szóltok? :/
  • bence19940611
    #277
    mi majkának a legújabb albuma?
  • gotarka
    #276
    Hát, hogy mi lesz az albumon, az már kiderült. S akkor itt van még a klipp is, ami sztem bárhol megállná a helyét! Kis werk róla, kedvcsinálónak!Nézddd
  • Paddy
    #275
    Remélem a weszélyes elemek vagy veszéles kölykök is ott lesznek a az albumon mert huzták az előző lemezt is
  • báttyó02
    #274
    csak méreg
  • banok
    #273
    nem ez az első koppintása. De egyébként én is kedvelem a zenéjét.
  • csaszty
    #272
    ha vki tudja mi a cime majka új zenéjének akkor irjon nekem msn:[email protected]
  • Scholes18
    #271
    nem tudja valaki mikor jön az új lemeze? Viván halottam hogy hamarosan lesz de nem halottam mikor!
    Majka Respect!
  • jax
    #270
    Nem szeretem majkát, de a Történt, ami történt-et egyszerűen imádom, nem tudom megunni. Habár az alap koppintás, mégis kurva jól szól. A szöveg is ottvan. Ennyi voltam. Peace.
  • Herr Lehrer
    #269
    Kalamajka:O
  • Herr Lehrer
    #268
    Lajka:c
  • reaper4
    #267
    majka szánalmas papa. lol :D hallgattatok ti már faja magyar rap zenét?
    jöhet a fika (többet úgy se jövök ide :) )
  • DJ Skyline
    #266
    Trallla megjött Barba paapaaaaaaa
  • Busz
    #265
    bátyó te ilyen szemét vagy???
  • báttyó02
    #264
    neTRÜl_
  • Busz
    #263
    honnan leht ledownloaDOlni a KibaszóSót?
  • DIRECTORIUS01
    #262
    k0sz
  • akyyy
    #261
    az
  • jointeer
    #260
    te rohatt primitiv fasz.
  • aandm
    #259
    hy Mit tudtok a filmről amiben MAJKA szerepelt lécci írjatok MSNre [email protected] köszike Hy
  • directorius
    #258
  • directorius
    #257
    EMIN3M A KIRALY!!!!!!!!!!!!!!!
  • Goth
    #256
    az
  • Goth
    #255
    ;DDDDDDDDDDASDSD?Ððä,äDDDDDDDDDDDDðÐ?D;ÐDSDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDS?SD?D=DDDD
  • Csesza
    #254
    olvassd tovább utána megbeszéltük...
  • Guer
    #253
    ezt akartam mondani
    semmi köze nincs a dnbhez
  • DIRECTORIUS01
    #252
    Hohohohooo!
  • DirectoriusMAX
    #251
    NAH! ITT VAGYOK!
  • báttyó02
    #250
  • directorius
    #249
  • directorius
    #248