87
Nokia telefonok
  • Edizon
    #87
    Haveromnak a következő a hibája: csatlakoztatja a géphez a telefont és a gép nem érzékeli, mi lehet a probléma?
  • molnar0921
    #86
    Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy volt egy sony ericsson K770i-m és a vakuját tudtam használni elemlámpaként is. Sokszor jól jött. Most van egy nokia 6288 asom és azt szeretném megtudni, hogy nem e lehetne ezt a funkciót megoldani ennél a telónál is???
    Előre is köszönöm a válaszokat
  • Szabó Zoltánné
    #85
    Sziasztok!


    Ha tud valaki, akkor kérlek, segítsetek, van egy NOKIA 2600 classic telom de sajnos nem tudom fügétleníteni
    Ha valaki tud programot, amivel lehet kikódolni, kérem, írjon.

    Köszönöm: Marcsi
  • Tomboly007
    #84
    Sziasztoki. A kérdésem a következő.

    N8 vagy C7???

    N8 gyorsabb a netezésben vagy inkább a C7 a gyorsabb???

    Intenzív használat mellett (wifi,gps,rádió) melyik bírja tovább???

    stb...........................????

    Igazából nem tudok dönteni a kettő között.

    Segítenétek tapasztalatokkal és észrevételeitekkel nekem???

    Előre is köszönöm..

    Tamás
  • TRibor
    #83
    Sziasztok,

    A Nokia C3-01-esem érintőképernyője "elcsúszott", nem ott érzékeli ahol éppen megérintem. Hogy eljussak a bekalibráláshoz használnom kéne a képernyőt... :)
    Régi Nokiákon a menüket kódokkal is el lehetett érni, tudtok hasonlóról a mostani telefonoknál?
    Előre is köszi!

    Üdv.: Tibi
  • szkaty
    #82
    Nagyon szépen köszönöm az infókat ha kérdésem lenne akkor látom itt nyugodtan feltehetem. ezt köszönöm nektek
  • LoDMaSt
    #81
    Így már értem :D
    Szal akkor:
    Garmin térkép a telóra
    Ez egy fórum a telódról sok hsz.el
    Itt ha olvasol, lesz az ngage.
  • szkaty
    #80
    Szép napot mindenkinek
    Akkor neki futok még 1 szer :)
    Van egy N95 8gb tellom és olyas valaki segitségét szeretném kérni aki el tudna látni pár hasznos tanácsal a telefonnal kapcsolatban. ( pl N gage részében és a gps részében otthon van) Elöre is köszönöm a segitséget.
  • zummlencs
    #79
    Sziasztok

    kaptam egy nokia 3110- es telót csak éppen a biztonsági kódot nem tudom. elvileg az alapértelmezett 12345 de ezzel nem működik.

    esetleg nem tudja valaki hogy hogyan lehetne új kódot csinálni, vannak bizonyos funkciók ami csak a biztonsági kód megadása után működnek

    lehet hogy majd valamelyik nap elnézek egy nokia szaküzletbe hátha le tudják nullázni :)
    azért köszi a válaszokat

  • LoDMaSt
    #78
    Na, ennek a mondatnak fuss neki újra :)
  • szkaty
    #77
    hy mindenkinek N95 8gb ban valaki jártas elöre is köcce [#csodalk
  • dsg
    #76
    Sziasztok! Nokia E65-ös telefonomról sikerült letörölnöm az összes telefonszámot, tudna valaki segíteni hogyan szerezhetném vissza őket? Nagyon köszi!!!!!
  • Nyccy
    #75
    Sziasztok! szeretném megkérdezni, hogy mit jelent az, hogy Java: 2 MIDP.Ha ilyen a telefon, lehet rá játékot tenni?
  • Goruck
    #74
    Nokia N96 odabasz



    remélem nem volt
  • spongya
    #73
    Sziasztok!

    Nokia 3110c -m van és sehogy se tudom letörölni az alap játékokat/hangokat/témákat stb. nincs erre vmi megoldás?
  • yozsee
    #72
    Sziasztok!

    Nokia E51-m van, lenne egy kis problémám a wi-fi-vel. az elejétől kezdve volt hogy egyáltalán nem hozott be semmit a böngésző, volt amikor meg ment rendesen, és így felváltva csinálta. arra gondoltam hgoy biztos gyenge a jel amiatt. Aztán a lépcsőházba lett valakinek wi-fi-s routere, tehát a jel erős volt, akkor is csinálta. *#7370#-nel leformáztam, utána jó lett minden, működött. tegnap óta megint nem jön be semmi, midnen webcím beírása után elkezd tölteni, majd kiírja hgoy az átjáró nem található. megint formáztam a telót, és azóta is ilyen. Gondolom mehetek vele szervízbe nem? Vagy esetleg megpróbáljam a szoftverfrissítéssel rárakni újra a szoftvert? Mert néztem, újabb nem jött ki, de ugyanazt rá lehet újra rakni.

    Ha másnak is volt ilyen problémája és megoldotta, várom szivesen a megoládst:) Vagy mehetek a Szervízbe?
  • Bmx01
    #71
    Hy
    Tudnátok ajánlani valami videólejátszót amivel lehet tekerni is a videón, vagy úgy megállítani hogy később lehessen folytatni ????
    6233-hoz kellene.
    KÖsz
  • Mencike
    #70
    Helló! Nekem az lenne a gondom hogy 5200-ám bekapcsoláskor kéri a biztonsági kódot amit nem tudok, ezt hogy lehet megszűntetni ? előre is köszi
  • mate10
    #69
    Hi all!
    Nekem nokia 3110c van.De az a problémám hogy nem találok hozzá témát,mert amit letöltök hozzá azt írja ki hogy nem támogatott fáljtípús. Abban kérnék segítséget hogy aki tud 3110-hez témákat (web linkeket) az írja be ide. Kérek mindenkit hogy segítsen fontos lenne!
    Köszönöm!
  • bon
    #68
    Üdv

    Érdekes dolgokat produkál anyám nokia 6131-es telefonja. Két nap alatt 2x merült le, annak ellenére, hogy nem volt még gond az akksijával egyszer se. Ma még jónak tűnik. A másik és idegesítőbb hiba, hogy van olyan, hogy már a tárcsázás után vagy beszélgetés közbe szétkapcsol a telefon hálózat foglalt szöveggel. De az én telefonomról meg nem csinál ilyet. Ezen kívül még beszélgetés közbe jelentkező hiba, hogy megakad, akadozik a hang, így ő alig hallja amit mondanak neki. De amit ő mond azzal nincs gond.
    Kezdené megadni magát a telefon? Ja egyébként a készülékre két év gari van? Mert a papírja csak 1 évet említ de a nokia oldal meg kettő évet, most melyik az igaz?

    Előre is köszi.
  • zoolee
    #67
    Hali, sima nokia n gage hoz kéne valami mp4 player...
    Van ilyen?
    Előre is THX.
  • Programvadász
    #66
    Szevasztok!Van egy Nokia 6101-es mobiltelefonom!Van hozzá egy CA-42-es adatkábelem.Van hozzá a Nokia PC Suite (6.4.8 verzió) program ezzel a verzióval egyszerűen nem ismeri fel a telefonomat.Ha feltesezem a Nokia.hu-n található legújabb verziót az felismeri de azzal egyszerűen nemtudok rátenni csengőhangok.(próbáltam .mp3 .midi .mid formátumokat)Kijelölöm a programmal hogy melyiket akarom rátenni (a zene átvitele menüpontal asszem) a telefonra és utánna a telefonra átmásolás menüpontot választom a fájl-menüpontban de semmi Infra-n keresztül amikor feltettem akkor felismerte és utánna már nem.Mi a teendő!?Várom a válaszokat!Előre is köszönöm (jah és bocsi hogy ideírtam)
  • baggu
    #65
    Eladnám Nokia 6230 as telómat.
    Független , kábel , gyári cuccok, + 1 előlap ,gombsor 6230i s.
    25 000
  • tomo
    #64
    adjatok tippet legyszi, olyan nokiat keresek, ami kepes lenne idozitett SMS kuldesre . pl este beallitom, hogy reggel 7 kor kuldje el az smst.

    koszi elore is.
  • fine2006
    #63
    Sziasztok
    Valakinek a birtokában van az új pc suite.
    Mivel nekem nem sikerül infrán keresztül csatlakozni a számítógéphez, kérem a segítségeteket.
    Elvileg odáig eljutottam,hogy a driver telepítésén kívül mindenképpen kell egy modem drivert is telepíteni. De hogyan???
    Segítségeteket köszönöm
  • csabiks
    #62
    Sziasztok!

    Még nem volt a kezem alatt symbianos teló ezért pár kérdést tennék fel :)

    A symbian 9 frissíthető 9.3-ra vagy ez hogy van? A nokia 3250esem milyen OS van?

    Sajnálom a hülye kérdéseket de nem volt még ilyen telóm :)
  • hokuszpok91
    #61
    sziaztok nekem nokia 6230i re kellene akasztofa játék meg legyen ön is milliomos honnan tol ketölteni ingyen?idáig amiket leszedtem nem megy rajta
  • Tsippsy2
    #60
    Valaki nem vett magának nokia 6288 v 6280-ast?
    Csak az érdekelne, akinek van persze ilyen csak az válaszoljon.
    Hogy milyen kiterjesztésű, vagy formátumó fiulmet tud lejátszani, mondjuk amit gépről rakok rá, mert pl akkor szereztnék valami konvertálót.

  • repvez
    #59
    senkinek sincs ilyenrol tudomása vagy hogy hogyan tudnák rátalálni?
  • janos666 #58
    Ellopták a jó öreg Nokia 6680-as telefonom és most nem igazán vagyok otthon ebben hogy milyenek a jó telefonok az új sorozatból. Ha úgy 70.000 körül tudnék rászánni és legalább egy 6680-assal felérő vagy annál jobb nokiát akarok melyik lenne az?
  • repvez
    #57
    sziasztok nem tud valaki 6230i-hez letölthetö Predátoros témát?
    Nem találok sehol
  • m4G1c
    #56
    koTOM és Fatboy : át lehet írni, de nagyon könnyen le lehet vele bukni. Akár másik, már forgalomban levő telefon IMEI-je is lehet a generált kód, onnantól kezdve még gyanúsabb lehet, főleg, ha egy hálózatban ütköznek...
    Az IMEI-n kívül amúgy van még egyedi azonosítója a telefonoknak.
    Aki lopott telefonnal próbálkozik, az pedig tényleg elég gyökér és bukjon csak le minél hamarabb, ha még egy ilyen sima soft-megoldást sem ismer. (kód meg azért bebaszna, ha lenne...)
  • aka
    #55
    Helló!
    Hogyan lehet a Nokia 6230i-nek az operátor logóját üresre lecserélni?
    Mert elég zavaró, hogy a háttér felső tájékán egy PANNONGSM felirat húzódik végig...
    THX!
  • G Marsel
    #54
    Sziasztok! Nokia 6131-es telefonom van. Honnan tudnék letölteni hozzá témát játékokat meg más cuccokat? fontos lenne. Előre köszi
  • norbika25
    #53
    sziasztok van egy 6030 -om de nem tudom fügetleniteni nem tud valaki segiteni semejik fügetlenitöbe nem találtam ezt a tipust kösz elöre is
  • domlaci
    #52
    Hello én meg szeretném tudni hogy a Nokia 3220-st lehet e bőviteni és meddig és utána irjátok le az árat vagy hogy milyen való bele előre is köszönöm
  • koTOM
    #51
    Menj apicsaba fatboy, rohadt fasz vagy ha atakarod irni a lopott mobilodon az imei számot!!!de ezt egy csoronak tudnia kéne!!!! FU!!!!!!!
    /amennyiben nem loptad akkor sorry, de ez nem valoszinu te rohadt geci!!/
  • Duddits
    #50
    Hát eléggé. Az nem igen módosítható, tudtommal.
  • vki
    #49
    HI!

    Lenne olyan problámám, hogy létezik-e olyan program, kód, amivel meg lehet változtatni egy telefonnak az IMEI számát. Ha nagy marhaságot kérdeztem, akkor sorry. Ja és természetesen Nokia.
  • Duddits
    #48
    Akkor biztos működik rendesen.