57
Magyar fejlesztésű 2. világháborús játék
  • Axon
    #17
  • Axon
    #16
    Kipróbáltam.
    Ez a negyedik része a sorozatnak:

    Afrika Korps vs. Desert Rats
    D-Day
    1944 Battle of Bulge
    Mockba to Berlin

    Minden ugyan olyan az összes részben. Már a menü az elején, na de ez meg teljesen megegyezik a Platon nevű játékukkal. Szóval fejlesztés ezen a téren nem történt. Gyakorlatilag csupán új pályákat kapunk, na meg valószínűleg néhány új egységet, bár ehhez fejben kellene tartani az előző részek összes egységét.
    A 3. rész után annyira keveset foglalkoztak a 4. résszel, hogy a két program indító ikonja is egy az egyben megegyezik és még a tálcán kiírt program nevet is elfelejtették átírni, így ha elindítod, akkor a 3. rész Ardennes neve jelenik meg a tálcán és a feladat kezelőben.
    Minezek ellenére akinek tetszettek az előző részek - nekem nagyon bejöttek - annak a 4. rész is tetszeni fog.
    Készítettem néhány képet is.
  • bakvarnyu
    #15
    HAHA ez jó.
  • Axon
    #14
    Megjelent!
    Tegnap már letölthető volt. Nekem sajnos elakadt a letöltés a 39. file-nál, így nem tudtam kipróbálni.
  • abonyitomz
    #13
    jaja
  • Axon
    #12
    Egyvalamit elfelejtesz.
    Nem kötelező ezekkel a játékokkal játszani. Hidd el, hogy vannak olyanok, akik szívesen játszanak velük, adjanak ki bármennyit is. Én például elképedve nézem, hogy milyen mennyiségben öntik ránk a különféle FPS játékokat, mégsem megyek be mindegyik topikjába jól lefikázni őket. Vannak emberek, akik örömmel játszanak, akár mindegyikkel is, és csak ez számít.
  • PeeTeR
    #11
    uncsi, egyel tobb strategia
    ha mar ilyen stilusban akkor AK Vs. DR...
  • PrasCo
    #10
    De nem az, hanem már nem elég az összes testnyúlványom ahhoz, hogy megszámoljam, hány profitorientált WWII "stratégia" látott/lát újabban napvilágot. Esküszöm, kezdem visszasírni a C&C-t. Abban legalább hover tank volt, meg Orca, nem ezerszer ezerféleképp képernyőreb@szott "Tigris" meg esstébé...
  • bertino
    #9
    jó időbe telne uolyan szintűre kidolgozni... ehh
  • abonyitomz
    #8
    :) a magyar fejlesztők csak a stratégiára szakosodtak... ne várj pl Doom3 szintű FPSt tőlük.... bár ha készül olyan az frankó lenne :)
  • PrasCo
    #7
    Mi van?! De hát van még egy Rush for Berlin is... bazz, esküszöm, ha MÉG egy WWII stratégiát meglátok, kiviszem a tűzfalat - ez nem lehet igaz.
  • ngcsnet
    #6
    a képek alapján a SWINE készítői csinálhatták ezt is
  • Montanosz
    #5
    azért egy kicsit már uncsi, én olyanról ábrándozok mint anno a third reich volt csak ilyen grafikával lehetne lejátszani a csatákat, nyam-nyam)))
  • drop
    #4
    csá remélem ezis olyan jó lesz mint a elödje
  • Axon
    #3
    Ez nagyon jól néz ki!
    Egy csipetnyi Panzers és egy adag AK vs. DR összevegyítésének tűnik, de azon sem lepődnék meg, ha teljes egészében az AK vs. DR motorját használná. Mondjuk ezt egyáltalán nem negatívumként említem, hiszen nekem mindkét játék nagyon tetszett.
  • abonyitomz
    #2
    egyéb screenshotok ITT
  • abonyitomz
    #1
    Egy újabb magyar fejlesztésű stratégiai játék!