16
Z modeler
  • süni96
    #16
    pls 1 regisztrált zmodellert linkeljen vki
  • EYKE
    #15
    Szasztok,én még teljessen új vagyok ha valaki megtudna enegem tanítani modellezni vagyen fel msn re:[email protected] előre is köszönöm...
  • Máté12
    #14
    Sziasztok.Nem tudnátok valami oktató leírást, vagy videót, vagy pdf. formátumú leírást?Még most kezdtem ezért szükségem lenne rá!Kösz előre is a segítséget!
  • Szabi1991
    #13
    Adna vki egy serial-t ?
  • DEXTER92
    #12
    Mostmár indul ;)
  • DEXTER92
    #11
    1. Nem értem milyen modera :S :)
    2. De nekem ez kell, mert ez kell :D
  • ngcsnet
    #10
    1. modera.
    2. sokan mondták h a zmodeler2 szar, ezért én is a zmodeler 1.07c-t használom
  • DEXTER92
    #9
    Nem tudjátok mi a szaros kisgatyáért tesz fel nekem egy kérdést vagy mit, beállítást a zmodeler2, 3 bejelölhető rublikával, hogy szofver, hardwer, mixed, és akármelyikre kattintok, kiírja ezt a geciüzenetet:



    Én videókártyára tippelek, mert az nem nagyon müxik, és ha jól tudom akkor köze van hozzá, mer van igénye.
  • ngcsnet
    #8
    ez lehet segít
  • ngcsnet
    #7
    3dsmax-ot állítólag nagyon nehéz használni...
  • Beniboy
    #6
    zmodellertben én se tok textúrázni azt 3ds maxba jó csinálni vagyis ott tudom :D
    (basta itt is ittvagy :D )
  • basta002
    #5
    vagy vannak tutorialok... de szerintem ha bemész 3ds max fórumba, ott is kaphatsz segítséget
  • bertino
    #4
    vagy maya topikban... biztos van aki tud segíteni
  • Pyx #3
    trackmaniahoz kell? szvsz itt nem sok segítséget kapsz, olvass supportfórumot, biztos volt másnak is ilyen problémája
  • Rafaelo
    #2
    :O
  • ngcsnet
    #1
    help! kis problémám akadt egy kocsi modellezése közben...nem tudok textúrázni..aki tud segítsen