15
Ki milyet használ?
  • PetruZ
    #15
    Maxthon!

    Egyébként mail-hez még mindig a jó öreg (három éves... :) ) TheBat 1.61-et használom, a világon semmi baja (több vascserét és rendszerátrendezést is túlélt már, kis másolgatás és profil update után akárhonnan újraindul és minden régi levelet visszaállít) és mindent tud, ami nekem kell.
  • Taranov
    #14
    Ez a böngésző téma kicsit eltér a tárgytól, de az alternatív linuxos program vs. Microsoftos programhoz azért kapcsolódik :)
  • Taranov
    #13
    Én meg firefoxot, de sajnos azt kell mondjam, hogy nem igazán vált be.
    Kipróbálom még a Mozillát, ha az sem, akkor sajnos (és hangsúlyozom, hogy sajnos :) vissza kell térnem az Internet Explorerre, mert a Firefoxot nem nagyon támogatják a weboldalak, sok webshoptól, Java programtól és Flashtől zavarodik meg/lassul be.
  • Sil78
    #12
    Szerintem sem ugatunk le. Viszont a Thunderbirdnek is megvannak a maga előnyei, pl van benne beépített spamszűrő, ami Outlook Expressben tudomásom szerint nincs (csak az Outlook 2003-ban). Amit egyelőre nem tud, az a mobiltelefonokkal való szinkronizálás lehetősége (most még csak Palm OS-re van ilyen lehetőség).
  • burkusdió
    #11
    nem fog senki leugatni,hogyha értelmesen áll hozzá egy "vitához"
    speciel énis thunderbirdöt használok... :)
  • akyyy
    #10
    Vau
  • Taranov
    #9
    Szerintem az Outlook Express épp elég jó, de a Firefox-Thunderbird fanek mindjárt leugatnak :)
  • Sil78
    #8
    Az Operának van Symbian-os verziója, abban nincs benne az Opera Mail?
  • Mihail
    #7
    a fő célom az, h találjak egy olyan mail klienset ami jöl együtt tud működni symbian rendszerű telókkel(6600)
  • Mihail
    #6
    már kínomban ezzel szenvedek:
    http://www.broobles.com/imapsize/th2outlook.php
  • Mihail
    #5
    tudja normálisan importálni a thunderbirdös üzeneteket?
  • blackgamer
    #4
    Eudora? bár vannak idegesítő dolgai
  • Mihail
    #3
    nem érdekel a topikja meg akarok ettől a szartól szabadulni!
    nem lehet a leveleket átexportálni ms outlookba se :(
  • gabber_saviola
    #2
    akkor itt a topikja :D
  • Mihail
    #1
    Én mozilla thunderbirdöt használok, de a tököm tele van már ezzel a szarral.
    Tud vki vmilyen jobbat?