64
  • Mberke
    #24
    Az emberke nagy része azért használ ie-t mert a kék e betüre kell kattintani hogy "bejöjjön az internet". Ha pedig az ie 7nek a kezdő oldala a microsoft keresőre mutat akkor az emberek nem fogják átállítani, mert nagy részük azt sem tudja hogy kell. Így egy kis idő múlva már nem google-t hanem microsoft keresőt fognak használni.

    Ha Májkroszoft lennék így csinálnám!
  • pemga
    #23
    Volt egy időszak, amikor MS meg akarta venni a guglit szőröstül-bőröstül; de guglisok nem adták (elég elvetemült fejük van a gazdáiknak, megértem hogy alapvetően lelkesedésből kezdték :)). Vannak más módszerek is arra, hogy kicsináljanak cégeket...
  • Hege15
    #22
    JA ÉS SEMMI ESÉLYÜK A GOOGLE ELLEN SENKI NEM FOG LESZOKNI A GOOGLE ELLEN
    ÉVEK ÓTA NYOMJA A GOOGLE ÉS EZEK 6 HÓNAP ALATT AKARJÁK CSINÁLNI
  • Hege15
    #21
    Beszarok
    Nem akarok megint anti-májkroszoft-os érzelmeimet leirini ám abban állapodjunk meg hogy ez kibaszottnagy pofátlanság.
    Idejönnek és megmondják nekünk hogy ki fogjuk szoritani a google-t ??!!!
    EZ EGY AKKORA EGY SEGGFEJ DOLOG !!!
    Mit képzelnek ezek ?
    El se olvasom ezt a kibaszott cikket mert megint a májkroszoft semmitmondó önreklámozását hallom
    DEVELOPERS ?!
    INKÁBB " SEGGFEJ VAGYOK ! "
  • Gregorius
    #20
    Caro, GABOR16, nektek meg külön köszönet azért, hogy hosszú ideje ti vagytok az elsők, akiket látom, hogy a "lesz" szót egy "sz"-szel írják be a fórumba!
  • Gregorius
    #19
    Én bírom az ürgét, bocs.

    Az pedig, hogy ki lesz egyeduralkodó ott, ahol vannak alternatívák, az rajtatok múlik. Nem tudom mi bajotok van ezzel.
  • GABOR16
    #18
    Heh, egy Steve Ballmer balmer előadásra bemenni egy Linuxos pólóban , szerintem élve meglincselnének ...
    A M$ keresője jelenleg meg nem igazán használható, remélem soha nem is lesz az, az IE től is igyekszem megszabadulni.
  • pemga
    #17
    http://www.goyk.com/flash.asp?path=947
  • pemga
    #16
    Van egy olyan videoja, amiben a Win 1.0-t értékesíti, még fiatalabb korában (akkor is így nézett már ki). Egészen hasonló stílusban, az nincs meg valakinek? :)
  • greekboy
    #15
    ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! DEVELOPERS! DEVELOPERS! I LOVE THIS COMPANY!!! :)))))
  • greekboy
    #14
    Köszi Whir és Steve Ballmer, feldobtátok a napomat rendesen!
  • greekboy
    #13
    "egy nehany szaz (ezer?) fos microsoft dolgozo elott..." Néhány száz fős vagy száz fos microsoft dolgózó előtt, ez nem derük ki, mivel végig ékezet nélkül írtál. DEVELOPERS!!! DEVELOPERS!!! És ilyen emberek kezében vannak dollármilliárdok! Beszarok!!! :))))
  • rolika
    #12
    nekem is mindig ez ugrik be róla :)))
  • greekboy
    #11
    Megnéztem a videót, beszartam a röhögéstől! Ez a Steve Ballmer egy állat!!! :)))))
  • Whir
    #10
    DEVELOPERS!!! DEVELOPERS!!!!
  • szacsi
    #9
    Fakk, buzerga MS. Mindehol uralkodni akarnak. Ez nemjóak ):
  • dez
    #8
    Eddig is volt konkurencia. Eddig normálisan versenyeztek és fejlődtek közben. Most itt is kezdődik az erőltetett iszapbirkózás.
  • Caro
    #7
    Miért?
    Minek?
    Az már baj, ha nem minden területen egyeduralkodó egy cég?
    Először a metro formátum, most meg ez.
    Aztán ki tudja mi lesz a következő?
    De netes kereső ellen nincs esélye. Ezt nem tudja beépíteni az operációs rendszerbe, ezért nem fogják sokan használni.
  • arschsg
    #6
    Van konkurencia, az a jó, nem? Ez a mi érdekeinket szolgálja:)(Legalábbis ezt hangoztattátok, amikor MS "ellen" készült valami).
  • Chriss745
    #5
    És mégis hogy gondolják ezt?

    A Google maximálisan megfelel arra, amire használni akarja az ember. Miért térnék át az M$-os keresőre?

    Vagy ha ott keresek, adnak majd nekem egy Windows XP N-t, úgysem fogy..
  • acdc
    #4
    Gazdag ember az akinek elég amilye vanszegény microsoft
  • Macc
    #3
    de lehetoleg valami sokkal szarabb, es hasznalhatatlanabb dologgal!!!
  • dez
    #2
    Jólvan, szorítsuk ki a Google-t is...
  • Hedgehunter #1
    Egy klipben ezt a fickot lattam egy csurom vizes ingben uvoltozve hogy: "DEVELOPERS, DEVELOPERS....!!" egy nehany szaz (ezer?) fos microsoft dolgozo elott... Vagy 3 percet lattam belole, addig vegig ugralt meg uvoltott....