64
  • Hedgehunter #1
    Egy klipben ezt a fickot lattam egy csurom vizes ingben uvoltozve hogy: "DEVELOPERS, DEVELOPERS....!!" egy nehany szaz (ezer?) fos microsoft dolgozo elott... Vagy 3 percet lattam belole, addig vegig ugralt meg uvoltott....
  • dez
    #2
    Jólvan, szorítsuk ki a Google-t is...
  • Macc
    #3
    de lehetoleg valami sokkal szarabb, es hasznalhatatlanabb dologgal!!!
  • acdc
    #4
    Gazdag ember az akinek elég amilye vanszegény microsoft
  • Chriss745
    #5
    És mégis hogy gondolják ezt?

    A Google maximálisan megfelel arra, amire használni akarja az ember. Miért térnék át az M$-os keresőre?

    Vagy ha ott keresek, adnak majd nekem egy Windows XP N-t, úgysem fogy..
  • arschsg
    #6
    Van konkurencia, az a jó, nem? Ez a mi érdekeinket szolgálja:)(Legalábbis ezt hangoztattátok, amikor MS "ellen" készült valami).
  • Caro
    #7
    Miért?
    Minek?
    Az már baj, ha nem minden területen egyeduralkodó egy cég?
    Először a metro formátum, most meg ez.
    Aztán ki tudja mi lesz a következő?
    De netes kereső ellen nincs esélye. Ezt nem tudja beépíteni az operációs rendszerbe, ezért nem fogják sokan használni.
  • dez
    #8
    Eddig is volt konkurencia. Eddig normálisan versenyeztek és fejlődtek közben. Most itt is kezdődik az erőltetett iszapbirkózás.
  • szacsi
    #9
    Fakk, buzerga MS. Mindehol uralkodni akarnak. Ez nemjóak ):
  • Whir
    #10
    DEVELOPERS!!! DEVELOPERS!!!!
  • greekboy
    #11
    Megnéztem a videót, beszartam a röhögéstől! Ez a Steve Ballmer egy állat!!! :)))))
  • rolika
    #12
    nekem is mindig ez ugrik be róla :)))
  • greekboy
    #13
    "egy nehany szaz (ezer?) fos microsoft dolgozo elott..." Néhány száz fős vagy száz fos microsoft dolgózó előtt, ez nem derük ki, mivel végig ékezet nélkül írtál. DEVELOPERS!!! DEVELOPERS!!! És ilyen emberek kezében vannak dollármilliárdok! Beszarok!!! :))))
  • greekboy
    #14
    Köszi Whir és Steve Ballmer, feldobtátok a napomat rendesen!
  • greekboy
    #15
    ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! DEVELOPERS! DEVELOPERS! I LOVE THIS COMPANY!!! :)))))
  • pemga
    #16
    Van egy olyan videoja, amiben a Win 1.0-t értékesíti, még fiatalabb korában (akkor is így nézett már ki). Egészen hasonló stílusban, az nincs meg valakinek? :)
  • pemga
    #17
    http://www.goyk.com/flash.asp?path=947
  • GABOR16
    #18
    Heh, egy Steve Ballmer balmer előadásra bemenni egy Linuxos pólóban , szerintem élve meglincselnének ...
    A M$ keresője jelenleg meg nem igazán használható, remélem soha nem is lesz az, az IE től is igyekszem megszabadulni.
  • Gregorius
    #19
    Én bírom az ürgét, bocs.

    Az pedig, hogy ki lesz egyeduralkodó ott, ahol vannak alternatívák, az rajtatok múlik. Nem tudom mi bajotok van ezzel.
  • Gregorius
    #20
    Caro, GABOR16, nektek meg külön köszönet azért, hogy hosszú ideje ti vagytok az elsők, akiket látom, hogy a "lesz" szót egy "sz"-szel írják be a fórumba!
  • Hege15
    #21
    Beszarok
    Nem akarok megint anti-májkroszoft-os érzelmeimet leirini ám abban állapodjunk meg hogy ez kibaszottnagy pofátlanság.
    Idejönnek és megmondják nekünk hogy ki fogjuk szoritani a google-t ??!!!
    EZ EGY AKKORA EGY SEGGFEJ DOLOG !!!
    Mit képzelnek ezek ?
    El se olvasom ezt a kibaszott cikket mert megint a májkroszoft semmitmondó önreklámozását hallom
    DEVELOPERS ?!
    INKÁBB " SEGGFEJ VAGYOK ! "
  • Hege15
    #22
    JA ÉS SEMMI ESÉLYÜK A GOOGLE ELLEN SENKI NEM FOG LESZOKNI A GOOGLE ELLEN
    ÉVEK ÓTA NYOMJA A GOOGLE ÉS EZEK 6 HÓNAP ALATT AKARJÁK CSINÁLNI
  • pemga
    #23
    Volt egy időszak, amikor MS meg akarta venni a guglit szőröstül-bőröstül; de guglisok nem adták (elég elvetemült fejük van a gazdáiknak, megértem hogy alapvetően lelkesedésből kezdték :)). Vannak más módszerek is arra, hogy kicsináljanak cégeket...
  • Mberke
    #24
    Az emberke nagy része azért használ ie-t mert a kék e betüre kell kattintani hogy "bejöjjön az internet". Ha pedig az ie 7nek a kezdő oldala a microsoft keresőre mutat akkor az emberek nem fogják átállítani, mert nagy részük azt sem tudja hogy kell. Így egy kis idő múlva már nem google-t hanem microsoft keresőt fognak használni.

    Ha Májkroszoft lennék így csinálnám!
  • BlackRose
    #25
    Ha egy cég megelegszik azzal amit elért, csodálatossan gyönyörködik abban amit megtett és nem lép tövább, nem támadja a konkurenciát és nem támadja a jövőt akkor elvesz... de ez nem csak a cégre vonatkozik, hanem magánszemélyekre is, persze a Microsoft sem kivétel, ha megáll, akkor a múzeumba kerül éppen úgy mint azok akik megálltak előtte. A Microsoft sohasem vert el senkit, mindég ellenfelei verték meg önnmagukat, mert nagyobbak, tapasztaltabbak, erősebbek voltak és mégis megengedték az MS-nek, hogy elegye a falatott az orruk elől, az MS ezt úgy látszik nem engedi meg a Google-nek... hogy jó e ez így, hát én inkább szeretnék egy erüss Google és errős Microsoftot, mint csak egy Microsoft nyomaiba lépő Google-t, mert ha az MS megállna akkor Google only világ lenne éppen úgy ahogyan most MS only van sokhelyen, vagyis majdnem.
  • Pheel
    #26
    Jelenleg is a Microsoft Networks portál az alapértelmezett kezdőoldal minden IE-ben, mégis átállítják az emberek.
  • fie
    #27
    De tudja integrálni.
    1.: A jobbgomb lenyomásánál lesz egy kis menü, ami a kijelölt szöveget (vagy amin áll a kurzor) az ő keresőjükben keresi (bárhol, akár egy wordből nem kell ablakot válltani, csak klikk és nyílik).
    2.: Az explorer 7.X-ben tutira benne lesz, mint a firefoxban a kereső, csak nem testreszabhatóan.
  • crx
    #28
    Ja csak két dolgot talál majd meg mindig vegyél eredeti ms terméket vagy lépj visza a keresőbe. Ezért álítják át az emberek. És egyre töben idézőjel kezdik kitanulni a netet és egyből a googlét keresik ki egy o val ki kettővel.:))
  • crx
    #29
    De etől nem biztos hogy ki tudja szoritabni a piacrol. Ha nem talál soha semit akor 5 ft ot nem fog érni.
  • FTeR
    #30
    a szemét kugli tönkretette a jahút, pedig eleinte mindenki azt használta. volt amikor kugli ugyan így bejelentette, h lenyomja jahút és így is lett...
    nem tudom mit kell ezen ennyire háborogni.

    dez, nem csalódtam benned ;)
  • Totinkhamon
    #31
    http://www.goyk.com/flash.asp?path=947


  • Caro
    #32
    És tudod miért?
    mert a google egy egyszerű kereső, nem több, de arra tökéletes.
    Nem hoz be egy egész portált, csak keres, és ezért jó.
    Ezért nem jó a yahoo, és ezért nem lesz jó a microsoft keresője sem.
  • echo
    #33
    Azt felejti csak el, hogy ha hoznák a google szintjét, akkor sem használnám, azért amit a cég képvisel. Így is bűntudatom van, hogy windows-t használok. Az ember akkor használ MS terméket ha kényszerítik, mint a windowsnál. Tehát ha rá akarnak venni hogy használjam, meg kell ölniük a google-t. Bár végül is az ilyesmiben van gyakorlatuk :)
  • testerlnx
    #34
    A szemét kugli rendes piaci körülmények közt szorította ki a jahúúút, és nem árukapcsolással keretszerződésekkel, és egyéb szarságokkal... Ja és nem volt monopólium... Különben, tényleg majdnem ugyan az...
    Én csak azt szeretném, ha a picipuha a frissítéseknél szigorúan ellenőrizné, hogy warez-olt win és office van-e a gépen, vmint bele erőltetné a p2p eszközt, és az is vadul ellenőrizné, hogy warez file-ok mennek-e rajta, ha igen akkor szépen lejelentené a local picipha központba, vmint jó lenne ha a palladiummal csak dedikált hw-n indulna el a rendszer...
    Szóval a sok okosság amit kitaláltak mostanában, azok nekem nagyon hiányoznak az "os??"-ükből...
    De remélem nem kell sokat várnotok rájuk ;)
  • FTeR
    #35
    akkor meg nem kell aggódni, nem?
  • FTeR
    #36
    minden vállakozásnak az a célja, h lenyomja másikat. ezen minek lovagolni?
  • FTeR
    #37
    kugli ugyan úgy vásárolja fel a kissebb cégeket mint m$, nemrég azt térképes szoftver nevét cserélte le. ezt senki sem nehezményezi. m$ hasonló lépés után mindenki itt hőbörögne.
  • echo
    #38
    Azt még megértem, hogy ha valaki azt mondja, hogy milyen jó a win, mert hogy nála sose fagy le meg ilyesmi, de amikor valaki rajong a cégért az valami megdöbbentő. OK kivétel MS alkalmazottak, nekik valahogy meg kell ideologizálni miért is dolgoznak ott, meg hát kapják havonta az átutalást, tehát tőlem szeressék. De könyörgöm önként dalolva hogyan???
  • FTeR
    #39
    én nem rajongok a cégért. ti utáljátok könyökből, ettől nagy a kontraszt.
  • echo
    #40
    Fura, hogy a mellett kéne érvelni, hogy baj van a piaci erőfölénnyel való viasszaéléssel. Bármikor dönthetek úgy különösebb hátrány nélkül, hogy nem használom a googlet, se a térképét és nem látom, hogy a google olyan feltételeket teremtene, hogy ilyen helyzetbe kerüljek. Míg az MS... Gondolj csak a böngészöknél mi zajlot le anno, bevetettek minden piszkos trükköt, amíg beállt a mostani helyzet... Folyamatos perek, mellett lehet csak valamelyest korlátozni, hogy ne szabványosítsanak minden területet. Kész csoda, hogy már nem csak wmv-ben hallgathatunk zenét. Na mindegy szerintem ha valaki valamiért nem csukott szemmel járt az utóbbi évtizdben akkor nem tom, hogy hogy tarthatja egy semmi gond nincs vele korrekt cégnek. Na mindegy ki-ki külön világról álmodik, az enyémben nincs ott az MS.