19
Help
  • kazsmer
    #19
    Sziasztok!

    Adobe Illusztratorban szeretnék egy 360 fokos kört 10 egyenlő részre felosztani, azaz 36 fokos szeletekre. Olyan szerencsekerék szerűség. Ezt hogyan tudom megtenni? Köszönöm a válaszokat :)
  • yoooooo
    #18
    Megpróbálom. THX
  • CseZo
    #17
    Én is ugyanezt csináltam meg.Én meg oldottam, hogy PS-ben csináltam meg ezt a szöveg dolgot, majd alpha-t megcsináltam neki.Így is müködik a dolog, igaz Illustratorban biztos jobb lenne, csak ehhez én se értek.
    Mondjuk most szedek hozzá egy rakat oktató DVD-t....hátha abból megtanulom ezt is.
  • yoooooo
    #16
    Hali! Nekem egy olyan problémám lenne, amit lehet, h nem nehéz megcsinálni, de nem ismerem az illustratort, csak kéne egy AE-logóhoz.Szóval egy 2600x1950-pixeles képen kellene ugyanazt a szót kiírnom sokszor, de a betűket külön 26x39-es cellákba. valahogy így: http://www.ayatoweb.com/ae_tips_e/images/AE49_Step02b_w_e.jpg
  • ILLNeo
    #15
    ezt a többi illustrator is tudta...
  • Pip Boy
    #14
    Köszi a segítséget! Igazából olyat keresek aminek a segítségével alakzatokat tudok domborítani! Ilyen is van bennük?
  • ILLNeo
    #13
    nézd meg a hatodik hozzászolástnál van egy link és azon a honlapon van egy két DVD-s training...
  • Pip Boy
    #12
    Hali! Nem tud valaki olyan helyet ahol JÓ tutoriálok vannak???
    Nem találok sehol! Lehet, hogy rossz helyen keresem? Ja és ha lehet akkor magyarúl!
  • ILLNeo
    #11
    Tegnap lett meg végül is a Teljes...

    Na szenvedtek vele?
  • ILLNeo
    #10
    Végülis nem sikerül onnan letölteni mert abba a 600 megában minden van csak a rendes telepítő nincs benne, a Tryoutot töltöttem le, csak két napig használtam mert ez így gáz... de a live trace, és live paint az vmi isten!! Olyan mint ha plug-in -ként be lenne illesztve a "streamline4.0" sokkal jobb verziója...
  • ILLNeo
    #9
    Nagyon cool
  • ILLNeo
    #8
    Köszönöm Szépen!!!
  • ILLNeo
    #7
    Köszönöm Szépen!!!
  • Felfedező
    #6
    Innen letöltheted(van extra verzió, sima stb)...:

    Adobe Illustrator CS2
  • ILLNeo
    #5
    Meg tudjuk valahogy oldani, hogy nekem is meglegyen???


    Nagyon szépen megköszönném!!
  • vg
    #4
    Nekem...
  • ILLNeo
    #3
    Kinek van meg a PC-s verziója... két hónapja vadászom rá....??????
  • Dichter
    #2
    Végrehajtható....

    Nézd meg, a lapozófájl méretét, ha 2 giga alatt van, dobj rá egy kicsit. Nekem sima PS-nél ez volt a gond.
  • Sliders
    #1
    Bocsi a topikért de ehhez a verzióhoz nem találtam még forumot

    Az lenne a kérdésem, hogy miért van az az adobe Illustrator CS2-nél hogy mikor mentenni akarom munkámat egyszerűen nem tudom mert kevés memóriára hivatkozik, vagy a művelet nem végrehalytható. Az Adobe creative suitból való a program. Tud valaki valamit. Nem hinném hogy 1 giga memória kevés lenne. Mi a baj? Mit lehetne tenni? Valaki segítsen kérem.