18
Elképesztően vicces és izgalmas akciókomédia onnan, ahol minden pofon ered, vagyis Hongkongból, és egyben tiszteletadás az olyan nagyok előtt, mint Bruce Lee és Charlie Chaplin!
  • z0ty #18
    Na, akkor ma megnézzük.
  • Loál János #17
    Ez inkább szomorú.
  • Cat #16
    :D
  • flashX
    #15
    Ez a behalós kategória :D
  • Davidus
    #14
    Aze durva hogy KETTEN néztük a filmet a moziban:P
  • PetruZ
    #13
    Ez az a film, amit Tarantino csak szeretett volna megvalósítani a Kill Bill-lel. Hiába, távol-keleti filmekből élvezhető paródiát csak távol-keletiek tudnak csinálni. :) Ez is egy baromi jó film, szétröhögtem magam rajta. :)
  • wizy
    #12
    Van benne valami
  • Loál János #11
    Igen? Az mondjuk tényleg gáz.
    Biztos az amcsik szponzorálják a túlzott reklámhadjáratot, hogy eleve megutáltassák az európai közönséggel a filmet, és így nem fenyegeti majd veszély a hálivúdi foskazalságok trónját.
  • wizy
    #10
    lehet hogy jó, de már nagyon szivesen elküldeném melegebb éghajlatra azt, aki a CoolTV összes reklámjába kétszer is beleteszi az előzetest.........
  • Loál János #9
  • Zsoldos
    #8
    Nagyon jo a film. A karakterek, a profi kepi vilag, az eltalalt poenok. A kis musical resz az elejen.. Meg sorolhatnam az erenyeit napestig, de nem teszem, nezze meg mindenki :)

    Az elso hozzaszolas vmi mozimusorbol lett kopizva, baromsag, nem is az a sztori.
    Az amcsi filmkritikus szovege viszont talalo.
  • Laky
    #7
    kedvencek ;)
  • SASboy
    #6
    Nekem bejött a film.
  • fifi
    #5
    no én vagyok akkora buMkó, hogy rühellem Tarantino /ál/művészetét, de ez a film nagyon-nagyon tetszett...
  • Cat #4
    hát erre mindent lehet mondani, de azt nem hogy unalmas ;)
  • Taranov
    #3
    Nekem elég volt a számtalan dögunalmas Jackie Chan és Bud Spencer film :)
  • greg5
    #2
    Alapfilm, főleg Tarantinó örülteknek!
  • Laky
    #1
    Szutyok köz szegény lakói békésen élnék borzasztó életüket, ha nem zavarná meg őket néhány kegyetlen bandita. A Szutyok köziek addig csupán a házinéni önkényeskedését, üvöltözését és csúf hajcsavaróit voltak kénytelenek elviselni, de mert a házbérfizetést úgyis mindig ellógták, ezekért sem haragudtak rá.

    A Baltás banda felbukkanása azonban már más eset: egész Hongkong tőlük fél: ha ők védelmi pénzt követelnek, csak a nagyhatalmú kung-fu mesterek vagy a komplett bolondok szállnának szembe velük. Szerencsére mindkettőből akad erre néhány.

    A Baltás banda tagjai hozzászoktak a gyors sikerhez – és most a legváratlanabb helyzetekben kénytelenek megtanulni, milyen a kudarc íze. A banda újabb és újabb, egyre különlegesebb képességű harcost, bérgyilkost és vak zenészt küld a Szutyok köz lakói ellen, ám mindegyik verve távozik.

    A főbalta ekkor szerződteti Szinget, a kisstílű tolvajt, aki már úgyis nagyon régen szeretne hivatásos bérgyilkossá előlépni. Hátha neki sikerül, ami a többieknek. És természetesen...neki sem sikerül.

    Képzeljenek el egy vígjátékot, amelyben Jackie Chan és Buster Keaton találkozik Quentin Tarantinóval és Tapsi hapsival – írta a filmről a legtekintélyesebb amerikai filmkritikus, Roger Ebert.