20
Great Invasions
  • Larvin
    #20
    Nem lehet megoldani, hogy egy népet irányíthassak benne az elejétől?
  • Methylisocloro
    #19
    Csatát a program automatikusan lejátssza? Még annyi lehetőség sincs csatázni mint a Centurio-ban?
  • Montanosz
    #18
    igen!
    lehet lenni "Magyars"-okkal!
    szal végig lehet portyázni európát))
    már szövetséget kötöttem bizáncal és itáliában kalandozok 935-ben.
    magyarítás viszont ráférne a sok összefüggés megértése miatt!
  • Montanosz
    #17
    én meg azt néztem, és kivert a veríték((((
    nagy csalódás!
  • aiguo
    #16
    Ahhh...,akkor valszeg kifogom hagyni.Az elozo 'Pax Romana' jatekuk sem sikerult nekik.

    akkor maradt a Crown of Glory nekunk
  • Syron
    #15
    én is leszedtem de nem naon jövök rá hogy kellene vele játszani, kár h nincs egy magyar fan oldal vagy vmi... :D :P
  • Montanosz
    #14
    kalandozás,portyázás hogy van megoldva? magyarok?
  • Pluskast
    #13
    Tegnap leszedtem. Mit ne mondjak a paradoxos kiválló játékok iszonyat gyenge utánzata. másfél óra alatt háromszor lépett ki a játék. Felejtős...
  • aiguo
    #12
    Great.Invasions-RELOADED
    [476MB]
  • Dansky
    #11
    Amúgy a gazdasági dolgok megoldása egyszerű: egy népnek a státusza három féle lehet: barbár, királyság, birodalom. Barbárok nem adóztatnak, és nem építhetnek semmit, a katonai egységek is automatikus "szaporulatból" jönnek. Királyságnak és birodalomnak már van gazdasága, ebből épülnek az egységek, fejlesztéséhez pedig épületeket lehet építgetni.
  • Dansky
    #10
    Szerintem az módfelett fake az emulon. :)

    A HoI2-höz nem nagyon hasonlítanám, inkább az Europa Universalis 2-höz. Annál kicsit részletesebb, de nem HOI szintű wargame.

    Total Warhoz meg abszolút és egyáltalán nem hasonlít. :)

    Fontos különbség EU2-höz képest, hogy egyszerre töb népet irányítasz. A játék eredetileg táblás formában létezett, azért van ez. Elég összetett, de nagyrészt a felszín alatt (egyszóval módfelett olyan, mint az EU)
  • Zsolo007
    #9
    HOI2ben is lehet magyarokkal nyomulni :) én csináltam benne nagy magyar birodalmat :DDD
  • Montanosz
    #8
    pontosabban amitől érdekes a kalandozások korában játszódik, erről szól, így minket magyarokat is érint...
  • Zsolo007
    #7
    Ez olyan mint a Hearts of Iron 2, csak a középkorban....
  • Montanosz
    #6
    utóbbit remélem nem fake az emule-ről
  • Botond #5
    játszható demó van,vagy a warezt húzod?
  • Montanosz
    #4
    már szedem az emuléről, majd mondom milyen...
    a grafika szerintem pont találó, olyan ikon féle mint arra az időszakra jellemző volt...
    engem inkább az izgat hogy oldják meg a gazdaságot meg a civ fejlődést hiszen elég rövid időszakról van szó, és nem hiszem hogy a hunok vagy normanok a kereskedelemre alapozták volna a vagyonukat)))))
  • Tufa
    #3
    ez olyan mint a Shogun csak a képek alaján kissé "mókásabb"(nem akarom azt mondani hogy bugyutább, a végén még meglincselnek :) ) grafikával.
  • Pyx #2
    érdekes
  • Montanosz
    #1
    Egy érdekes stratégia a 375-ös hun invázió, és a 1066-ból a normann hódítások időszakából. Azaz végre MAGYAROK is lesznek/leszünk!!!!

    GREAT INVASIONS