8
Belsõ felépítés: ECC, RAID, Hot-Plag. Redundáns elemek. Felügyeleti eszközök.
  • Panzermeyer
    #8
    Hát egy OKJ számgépkezel'o' - használó vizsgához elég ennyi ismeretanyag is :)
    De 1-2 tételhez találtam benne pár jó gondolatot imitt-amott. Köszi szépen.
    ---------------------

    Azonban a kérdés még továbbra is nyitott.
    35, Jellegzetes szerverfunkciók.
    Bels'o' felépítés: ECC, RAID, Hot-Plag. Redundáns elemek. Felügyeleti eszközök.
  • Panzermeyer
    #7
    Igen, az én tapasztalatom is ez :(
  • Cat #6
    francokat:

    http://gdf.pganet.com

    Pl. itt van ez: http://gdf.pganet.com/publicarea/dl/1232/SzamtechSzigorlatTeteleiByAurum.zip
  • Lacc
    #5
    Hát keress angolul, magyarul ilyen IT szövegeket alig találni, és amit találni többnyire az is elavult ill. kevés, nekem legalábbis az a tapasztaltom.
  • Panzermeyer
    #4
    Magyarul keresgettem ezekre, nem sok sikerrel, sajna.
    Abban h. errõl tanulnunk kellett volna már, tévedsz. Jó, hát elméletileg igen, mert hogy lehet olyan államvizsga tétel, amit nem tanultunk? Na ez az... Ez a tétel biztosra veszem, h. egy egész évfolyamnak hiányzik. Eddig már rajtam kívül 2 emberrõl biztosan tudom. :S
  • alph4
    #3
  • Lacc
    #2
    Ez ugye nem komoly? Ha kidolgozott tételt nem is (azt én is csak a legritkább esetben találok, bármilyen témakörből szinte), de ezekről a témákról tonnaszámra találsz leirásokat, infokat. Persze angolul többnyire, de csak nem okoz már ez gondot ha államvizsgázol... Meg egyáltalán, ha ilyen témakörből vizsgázol, akkor azt jelenti, hogy tanulni kellett volna már ezekről korában is nem? :)
  • Panzermeyer
    #1
    Sziasztok!

    Államvizsgára készülvén számítógép hálózatokból ehhez a tételhez szinte semmilyen használható információra nem akadok. Akinek esetleg akad egy ilyen kidolgozott tétele, azt kérem szépen h. tegye már elérhetõvé, vagy ha tud egy hasznos linket ossza meg velem (jó lenne, ha magyar lenne). Mindenkinek elõre is köszönöm!

    Panzermeyer
    U.i.: Elég sürgõs lenne :))