34
.Net keretrendszer, mert persze mindig kell vmi, hogy elrontson mindent
  • Garrett27
    #34
    a kollégám válltig állítja, hogy a .net "konfigurálható" VPN-típusú kapcsolat létrehozására... hm... vajon mennyi ebben az igaszság???
  • Gregorius
    #33
    Na, jól van, akkor eléggé mellé ment.
    Én kérek elnézést.
  • Inquisitor
    #32
    És ez a 3.0-ás NetFX mennyire van készen?
  • [Jakuza]
    #31
    http://hu.wikipedia.org/wiki/.NET_Framework
  • Gregorius
    #30
    Ha jól tudom valami server oldali xml programozási nyelv, amit egyébként előszeretettel használnak struktúrált adatprogramozáshoz is.
    De majd letagadom, hogy ezt mondtam, ha mégsem.
  • zvaragabor
    #29
    Hi! Amúgy mi ez a .NET FrameWork? Mire való vagy mire használják? Nekem is fent van mert kell az ATI Driverhez, de szerencsére semmi gond nincs vele.
  • Gregorius
    #28
    De, csak ahhoz kell.
    Mondjuk megvagyok a .NET rendszer nélkül egyelőre, még nem kell benne fejlesztenem semmit. Csak úgy rávilágítottam, hogy csak óvatosan vele!
  • lck
    #27
    Na, akkor itt van neked a kontrolpaneles verzió:
    A CP - 24.1 megást kell letölteni. Ez az eredeti driver - nincs belematatva, csak a CP van beletéve :-)
    http://www.ngohq.com/home.php?page=Files&go=cat&dwn_cat_id=18
  • Dj Faustus #26
    "Na, éljen! Az új ATi Catalyst 6.7 már csak a .NET Framework 2.0-val hajlandó elindulni."
    Nemcsak a Catalyst Control Center igényli csak a .NET-et véletlenűl? A driver is?
  • Gregorius
    #25
    Na, éljen! Az új ATi Catalyst 6.7 már csak a .NET Framework 2.0-val hajlandó elindulni. Az egyetlen apróbb hiba a dologban csak az, hogy a 2.0 hazavágta a rendszeremet. 1-2 percenként lefagy a rendszer fullra 15-20mp-re. CPU 100%-on, egér, billentyűzet nem reagál, kép kimerevedik, hálókártyaforgalom 0-ra esik, és teljes síri csend. Javítással vagy anélkül. Önmagában vagy az 1.1-gyel maga mellett. Nagy vicc volt. Egy jó móka, még rájöttem, hogy ő a hunyó.
  • ironmaiden
    #24
    Pl. a Microsoft honlapjáról.

    2.0 verzió

    vagy

    1.1 verzió
  • TomBond
    #23
    Honnan lehet letölteni ezt a .NET keretrendszert? Nem akarok programozni nekem is az ATI driverhez kell.
  • Garrett27
    #22
    http://www.ati.com/products/catalystcontrolcenter/faq.html#3
  • Garrett27
    #21
    http://www.techspot.com/vb/all/windows/t-15157-ATI-Catalyst-Control-Center-released.html
  • Garrett27
    #20
    sajnos nem segítek, nekem GeForce kártyám van, próbáltál FAQ-ot olvasni?
  • wudy86
    #19
    Igen! Az nem működött nekem, hiába fent volt a keretrendszer és nem tudom milyen okból!
  • Garfield
    #18
    Catalyst Control Center?
  • Garrett27
    #17
    bocs, de mi az a CCC?
  • wudy86
    #16
    Sziasztok! Annak mi lehet az oka, hogy nekem fent volt a .Net FrameWorks és amikor feltettem a CCC-t, az nem működött? Elindítottam dupla klikkel, de semmi reakció, nem indult! Frissítve is volt a FrameWorks! És egyébként akkor valóban nem jelenik meg már a bejelentkező ablak! A segítséget előre is köszönöm!
  • Garrett27
    #15
    nekem a Sony Vegas 6-ot es a Sony Sound Forge 8-at nem akarta a gep beinstallalni a .NET Framework nelkul. Neha ez a .NET Framework nelkulozhetetlen...
  • Random work
    #14
    Nem ártana updatelni és a javítás javítása után nem lesz bejelentkező képernyő.

    Mán ha értöd a célzást.
  • Punker
    #13
    a javítás javítását is leszedted? :)
  • Sil78
    #12
    Automatikus bejelentkezés visszaállítása.
  • neuro
    #11
    eltartott egy ideig, amíg rájöttem miről is van szó :)
    nem tudsz valami térképet adni hogy hol lesz a party? Infected leírta ugyan de azon nem nagyon tudok elmenni :))
  • Geeryy
    #10
    // off
    mar csak 2nap jo lesz remelem.
  • neuro
    #9
    5.6-hoz is van CCC nélküli verzió, ezért is kérdeztem, hogy milyen driverről van szó:

    http://www2.ati.com/drivers/5-6_xp-2k_dd_cp_wdm_23864.exe
  • Garfield
    #8
    Akkor te valamit roppant mód félrenéztél.
  • szaja
    #7
    A legújabb 5.6-hoz. Nem találtam már Control Paneles verziót, és olvastam online hírújságoknál, hogy ezentúl csak Contol Centeres meghajtó lesz, ahhoz meg kell. Amúgy Köszönöm.
  • Garfield
    #6
    Jelenleg még két változatban jön ki (.Net-es és sima), szeptembertől már csak a .Net-est lehet letölteni, szóval onnantól kezdve minden ATI-tulajnak muszáj lesz felrakni, ha drivert akar frissíteni.
  • Sadist
    #5
    TweakUI XP. Microsoft honlapról letölthető. Telepíted, futtatod és lesz egy olyan menüpont, hogy auto login. Ott beírod felhasználónevet, jelszót, leokézod.
  • neuro
    #4
    Vezérlőpult - Felhasználói fiókok - majd kapcsold ki az összes fiókot a sajátodon kívül

    Egyébként melyik az az ATI driver amihez .net kell?
  • Garfield
    #3
    A felhasználói fiókoknál törlöd az ASP-s júzert.

    Mellesleg mi az a csomó minden, amit megváltoztatott? Mert nekem anno nem tünt fel semmi a fiókos dolgon kívül.

    Mellesleg vígan elfért volna az XP-s topikban a kérdés, mivel ha jól sejtem, a topik még cirka 5-10 értelmes hozzászólást él meg és utána kifullad.
  • Pyx #2
    uninstall .net
  • szaja
    #1
    Sziasztok! Feltettem a .Net keretrendszert, mert ugye az ATI csak olyan meghajtóprogramokat fog ezentúl kiadni, amihez kell. Namost ez a @#*¨" megváltoztatott 1 csomó mindent, de ami a legjobban zavar, hogy amikor bekapcsolom a képet, megjelenik a fiókválasztó képernyő úgy, mintha több felhasználó lenne, vagy le lenne jelszavazva a felhasználói fiók, pedig nincs, és csak 1 felhasználó van. Ha valaki tudna segíteni abban, hogy tudom visszaállítani az automatikus bejelentkezést, nagyon megköszönném. Én nem találtam meg.