63
Neked mik az álmaid?
  • PíszLávJuniti
    #63
    még csak vacsora meg program sem kell, csak pénz meg egy szajha
  • Goth
    #62
    rohatt, de léteznek! :D
  • 3TOMI3
    #61
    az nem lehet hogy nem jött be ennek a Szabó Ferenc-nek ez a "project"és elkűldte egyik partnerét tc2014 újabb partnerokat toborozni???
  • franco
    #60
    #13

    ^^
  • [Walaki]D`Lair
    #59
    Nekem nincsenek álmaim...céljaim vannak...:P
  • Tufa
    #58
    "progi"

    pasziánsz?
  • gazgoblin
    #57
    Amikor megláttam ezt a cuccot azonnal tudtam hogy itt biza flame-elések lesznek...

    Remélem még nem maradtam le nagyon....

    pffffffffffffffffffff
  • Kontrakcio
    #56
    Vacsi kezdet,majd vmi progi aztán dugi!
  • Kontrakcio
    #55
    Nem tud vki olyan lányt aki bennevan 1éjjszakás kalandban ugy hogy ő is én is elküldjük egymásnak a képeket?
  • TommyC
    #54
    az angyaloknak nincs nemük!!!!

    mármint elméletileg,mert nem léteznek.[!szerinte!]
  • DannyBoy
    #53


    Ez te vagy, ügye?
  • Goth
    #52
    nemis, az angyalok nők :DDDD
  • tc2014
    #51
    Az peches, én nem álmodtam, mert olyan mélyen aludtam, hogy nem tudtam! :(
  • ffxi
    #50
    tegnap álmodtam, h rendőr meg fog büntetni és voálá! Innentől Ti is tudjátok:)

  • tc2014
    #49
    Az álmokról senki sem ír? Senki nem álmodozik?
  • Haamtahk
    #48
    Csak úgy mellesleg: Álmodozás az élet megrontója mej kancsalul festett egekbe tekint...
  • Sir Quno Jedi
    #47
    Rosszul járnál, mert az angyalok nemtelenek (persze még mindig jobb, mintha csupa meztelen pasi lenne és úgy kerülnél közéjük :D).
  • 0Fritz0
    #46
    Ehh, minek itt szenvedni mindenféle MLM-es "azértszülettemhogynekednagyonjólegyen, de tényleg" ökörséggel, egyszerűen mindenki fizesse be havonta a fizuját a bankszámlámra! :)

    Végezetül egy idevágó vicc:

    Két pilóta ül a kabinban. Egyikük újságot olvas, de úgy, hogy a lapot szinte az orrával böködi.
    -Szent ég, pajtás! Te rövidlátó vagy! -lepődik meg a társa.
    -Pssszt! Ne olyan hangosan, mert még kidobnak.
    -De hát ilyen látással hogyan tudsz egyáltalán startolni?
    -Egyszerű. Gázt adok, és amikor a másodpilóta mikrofonjából azt hallom: hogy "te szentséges atyaúristen!" akkor emelem a gépet.

    Nah, ez is egy pilótajáték. :)





  • Garfield
    #45
    "Partnereink" =/= "szolgáltatásokat és termékeket ajánljuk, mint azok elégedett használói"

    Ez szerintem nem ugyanazt jelenti.

    Na mindegy.

    A trükk valami olyasmi lehet, hogy:

    - regisztráltass egy webcímet és helyezd el egy amerikai szerveren (a világmegváltás miért sose Magyarországon következik be?); offline kontaktnak megteszi egy vidéki postafiók is, a pucér mobilszám pedig garantáltan csak tovább növeli a bizalmat
    - írj valami agymosós-sulykolós blablát a weboldalra, a lényeg, hogy MLM legyen (interjú saját magaddal feltétlenül legyen!)
    - hogy komoly dolognak tűnjön, amit csinálsz, partnereknek írd be:
    a) 2 másik weboldalad (mely ugyanazon az IP-n fut, mint ez az oldal), melyekkel nincs sok munka, hiszen az oldalak szövegei cirka 30%-ban szó szerint megegyeznek (vajon a könyvek hány százaléka ugyanaz?)
    b) weboldal nélkül webhosting szolgáltatót
    c) online PDF konvertálást nyújtó oldalt (az oldalakon levő doksik PDF-ben vannak)
    d) többek közt a PDF olvasójáról nevezetes szoftvervállalatot (igen, ő is partner)
    e) grafikai stúdiót (talán a dízájnt csinálta?)

    Ha már elkezdtél gazdagodni, akkor nézz át ide is és semmi sem állíthat meg, hogy kilóra megvedd Bill Gates-t.
  • Goth
    #44
    :DDDDD
  • TheZsenyka
    #43
    Srác valami bűvészversenyre gyakorol?
    Figyeled? Teleportáció! Az előbb még a másik kezemben volt.


    Tökéletes teleportáció.
  • TheZsenyka
    #42
    Nem akarlak arra bátorítani benneteket, hogy növeljétek az oldal látogatottságát, de érdemes ráficcenni a "PARTNEREINK" menüpontra.

    Ilyesmiket hoz fel:

    Az alábbi szolgáltatásokat és termékeket ajánljuk, mint azok elégedett használói:

    Aplus Web Hosting
    Internet Milliomos
    Marketing Milliomos
    GoBCL
    Adobe
    GrafX Média Consulting

    --- Red Dwarfosan: Message Ends ---

    Érted? Partnereink. Betűvetés, szóforgatás, nyelv-tetris.
  • Goth
    #41
    #33 most jöttem vissza , jó volt :DDD
  • tc2014
    #40
    Belekapaszkodtok a reklám részbe és a kérdést már fel sem veszitek?
  • Gorvik #39
    Naja, persze
  • tc2014
    #38
    Hol vannak az álmodozók? Mindenkinek minden azonnal összejön?
  • Gorvik #37
    bazz, dőlünk be term.
  • Gorvik #36
    De mi okosak vagyunk, nem dőlünk. Váltsuk meg a világot. Viva la resistance!!!

  • Goth
    #35
    Ezekben az írókban tényleg van valami különleges... mégpedig az, hogy olyan jól tudnak fogalmazni és olyan jól tudják használni a szavakat, hogy bármelyik átlag embert teljesen át tudják baszni egy könyvvel.
  • TheZsenyka
    #34
    Gyerekek, ne legyetek már ilyen genyók, olyan gáz. Engedjétek a verebeket szabadon rászállni a ... a ... igen, megvan, a táplálékra!
  • Goth
    #33
    Bárcsak azonnal a Mennyországba kerülnék gyönyörű meztelen angyalok közé :DDDDDD
  • Sephi
    #32
    Nekem az az almom hogy a moderatorok-nak ne legyen semmi dolguk.
  • Tufa
    #31
    Nekem az az álmom hogy legyen végre egy álmom :S
  • maozedong
    #30
    az álmom hogy az ilyen pöcsök pestisben rohadjanak el.
    meg a világbéke :O
  • franco
    #29
    csak azt nem tudom hogy a sisak és a katapultülés ingyenes-e...
  • DannyBoy
    #28
    Partnerprogram
    Kezdjen el ma pénzt keresni az Interneten!
    Partnerprogramunkban egyedülállóan kimagasló 12%-os részesedést fizetünk Önnek minden egyes Partnerlinkjéről érkező vásárlás után. Önnek semmi más teendője nincs, mint elhelyezni az ingyenes regisztráció után megkapott Partnerlinkjét weboldalain, e-mailjeiben.

    A további munkát mi végezzük Ön helyett.


    Nincs még egy lehetőség, ahol ilyen egyszerűen kereshet pénzt! Ráadásul teljesen ingyen!

    Csatlakozzon Ön is, és használja ki azt, hogy itt és most nem csak az eszközt kapja meg, hanem INGYENES ajándék e-könyvünkben a Partnerprogramokkal történénő pénzkeresés technikáit is megismerheti!

    A csatlakozás teljesen ingyenes és nincs semmiféle kötelezettség. Ha csak az ingyenes e-könyv miatt csatlakozik, tegye bátran és olvassa azt kedvére, szabadon!


    "Ezt nevezem! Magas részesedés, könnyen kezelhető Admin felület, és még egy kincset érő e-könyv is! Végre egy hely, ahol a csatlakozott partnereknek igazán minden meg van adva!
    Egy ilyen lehetőséget őrültség lenne kihagyni!"


  • Gorvik #27
    I wanna fuck myself
  • Taranov
    #26
    Nekem sincsenek, elképzeléseim vannak, de nincs olyan, amire azt mondom, hogy "bárcsak ez vagy az lenne".
  • flashX
    #25
    nincsenek álmaim..
  • 0Fritz0
    #24
    "Csak most, csak önnek"
    Baz, egy embernek könyvet írni... :)

    Az álmom az, hogy az MLM-es lúzerek nekem adják az összes pínzüket. Ámen.