49
  • Hoz_Hun
    #49
    Igez ez csak Trailer, de az itt letölthető bemutatóban, mikor Michelle Rodriguez barátságossan hasbaszúrja a fazont, akkor szépen átkarolja a válát és mikor szúrja már a hóna alatt van átkarolva a faszi. Na mindegy biztos alaposan snittelve van.
  • mouss
    #48
    erről a fasziról nekem mindíg Edward D. Wood Jr. jut z szembe, bár a Mestert nem szeretném egy ...hát... szóval herr bollhoz hasonlítani.
  • Zoliz
    #47
    Uwe Boll lassan olyan lesz mint a magyar -bocsánat cigány- Győzike. Imádjuk mert olyan hülye, hogy az már röhej. Mi lenne velünk ilyen emberek nélkül? Unalmas lenne a világ. Nem lenne kit anyázni se. Hm?
  • irkab1rka
    #46
    az alone in the dark nekem játéknak sem tetszett, a film pedig hozta ugyanezt az alacsony szinvonalat :) mi baj van vele:)))
  • PeeTeR
    #45
    HotD viszont jo volt :P illetve nekem tetszett
  • PeeTeR
    #44
    remelem a Bloodrayne -t nem qrjak ugy el mint az AitD -ot.. borzalmasan rossz az a film
  • Piscator
    #43
    **tömeg**
  • Piscator
    #42
    De jó!
    Még több "töemg kult" film a szorongásgyártó Hollywoodból.
    Nélkülem.
  • winnie
    #41
    az, hogy egy német csinál olyan filmeket, amit amerikában senki sem néz meg, az szerintem nem az amerikaiak bűne.

    ha néznék és sikeres lenne, akkor talán, de így...
  • ttbela
    #40
    Szerintem ez a köcsög amcsi fiatalok bűne, hogy ilyen szarokra van igény!!! Szerintem a Postal játék egy nagy baromság, de teccet mer a magyar szinkronos verzióban igen jó humora volt.
  • echo
    #39
    Elolvastam pár alone in the dark kritikát az imdb-ről. Csakis a 10 csillagosakat érdemes olvani, vannak köztük elég viccesek.
    pár idézet:
    "Uwe Boll you changed my life with this movie.I want to be a filmmaker like you..."
    "A brilliant piece of surrealist art.... The simultaneous construction/deconstruction of the movie could be accomplished by no one save an artist on the level of Dali, which Boll undoubtedly is."
    "Boll is the most talented filmmaker out of Germany since Fassbinder, camera work and cinematography could probably win something at the academy awards."
  • echo
    #38
    Az nem lehet, hogy a gyanútlan kiadók fektetnek be a filmekbe, kis brand (le)építés címen? Sacc mint az itthoni cégek a céghimnuszokba?
  • flashX
    #37
    A középső plakátkép csak egy vicc ugye?
  • OptimusPrime
    #36
    Neeeeeeeeeeeee, csak Uwe Boll-t neeeeeeeeeee!

    Ez a fickó még 100 év múlva is tananyag lesz a filmes főiskolákon, mint, hogy miként NE csináljunk filmet!
  • Derapo
    #35
    Igazad van öregem,jobb volt mint az eredeti film.
  • Bucser
    #34
    Ez a legjobb hír a cikkben:

    "Filmjeinek hazai megjelenéséről akár moziban, akár DVD-n egyelőre még nincs hír."

    Komolyan kész felüdülés.... Csak zudnám, honnan szerzi a pénzt??? biztos a táliboktól.... mert amit ez a pofa művel az már terrorizmus...
  • Robeast
    #33
    Ne fesd az ördögöt a falra
  • Robeast
    #32
    Na igen, ezek a Romerosak a legjobbak szvsz.
  • martons
    #31
    Ez a nyomoronc Uwe Boll minden jó játékot meggyaláz!!! Nem így kéne népszerűsíteni a véres játékokat... Nem kell csodálkozni, hogy a szülői szervezetek és egyéb félőrültek folyamatosan a véres, durva játékok ellen vannak...
  • BiroAndras
    #30
    Miért nem csinálnak filmet a Sims-ből?
  • BiroAndras
    #29
    Hát az biztos, hogy sok vér lesz benne.
  • TheZsenyka
    #28
    Day of the Dead

    Erről beszélek. Ez zombi film.[
  • Zsolo007
    #27
    Mellesleg a DSre kíváncsi leszek, hogy mit hoz ki, el sem tudom képzelni milyen filmet lehet abból írni...
  • Zsolo007
    #26
    Még szerencse hogy a MechWarriort nem ő készíti...

    Apropó, nem tud valaki véletlenül valamit róla, hogy mikor lesz kész ilyesmi? Semmit sem lehet hallani róla az utóbbi időben
  • Aaron Hallam #25
    Hmm kár hogy a bloodrayne-t ő készíti bár azért megnézem mert a game marhajó volt...:P Azért törekedhetett volna arra hogy a játék főszereplője és a filmbeli főszereplő hasonlítson egymásra... trailerből ítélve a csaj mindig valami félős pofát vág, meg amúgyis a gameben egy igazi gyilkológép volt és még a haja is vörös volt :D. Mibe fogadjunk hogy a filmbe beletesz egy szerelmi történetet és szétcseszi az egészet
  • rolika
    #24
    ha már zombis film, akkor shaun of the dead
    k.rva jó paródia :-D klasszikus lassan mozgó zombikkal. nekem nagyon bejött
  • Robeast
    #23
    Na, amit te éreztél a 2-nél, én kb azt éreztem az egynél is. Szamomra nincs különbség...
    Egyébként azt is mondta Uwe Boll, hogy Paul Anderson (AvsP, Res. Evil...) a példaképe, és hogy a Dawn of the dead (2004) az titta kaki a Res. Evilhez képest :d
  • LowEnd
    #22
    Mér'? nekem a resident evil 1 nagyon bejött...
    (a 2-ről inkább ne beszéljünk BROÁF)
  • TheZsenyka
    #21
    Resident Evil adaptációt elég hatékonyan lemészárolták. Pedig vannak követendő elődök mint például a "Day of the Dead". Na ha egy ilyen forgatókönyvet toldanának meg effektekkel, akkor nem lenne gond, csak hát inkább effekteket nyomnak, a forgatókönyv meg valami ilyesmi:

    Jack belép a helyiségbe és tüzet nyit. Balról robbanás. Jobbról robbanás. Szemből robbanás. Hátulról robbanás. Jack elhagyja a helyiséget. Vér, mocsok a nyomában.
  • Factor_007
    #20
    Borzasztóan néz ki Kristanna Loken ezen a poszteren. Egyáltalán nem jön le, hogy ez Bloodrayne akar lenni.
  • Falconer
    #19
    Ez az ember vagy elmebeted, vagy tud valamit, szerintem az utóbbi. Itt valami nagyon bűzlik...
  • Lacc
    #18
    Valaki lője már le ezt az embert könyörgöm :DD
  • Robeast
    #17
    "The man has no talent and I'm convinced he's funded by long buried nazi gold..."

    Valami kritikában olvastam egyszer :D
  • Emmegki
    #16
    "Az Erdélyben és Bukarestben forgatott vámpírfilm"
    "A történet a 18. századi Romániában fog játszódni."

    A 18. században nem volt Románia! (csak Moldva meg Havasalföld) Arról meg ne is álmodjanak, hogy Erdély az övéké volt ekkor! Sajnos ez ezt a erdélyi vámpíros-drakulás feelingű román propagandát nagy sikerrel tudják exportálni keleti barátaink. (na meg Mátyás román király volt, meg az ősi román határ a Tisza)

    Na ezt a filmet biztosan nem nézem meg, még ha Spielberg rendezi is!
  • LowEnd
    #15
    A Halo filmes adaptációja biztonságban van a német filmhentestől
    Muhahahahaha
    Kurva találó

  • Drawain
    #14
    Ez tényleg durva :D Biztosan a 7+3+mittoménmennyi évig készült "Gyűrűk Urával lesz majd egy szinten új produkciója". :DDD
  • Zro
    #12
    "Már csak az utómunkálatok folynak a 2006-os év elején forgatott Dungeon Siege-en is, amely nagyrészt kanadai pénzből készült és 55 millió dollárt kóstált."
    Azért csak tud valamit a csávó, ha 2006 elején már leforgatott egy filmet :))))
  • sweech
    #11
    postal játék egy nagy rakás trágya...hogy lehet abból filmet csinálni? az biztos hogy története nem lesz...
  • haxoror
    #10
    Király honlap :DDDDDDDDDDDDd
  • spR
    #9
    Plusz még érdemes megsassantani az imdb-n Uwe Boll életrajzát, ott is főként a nickname-t :))

    http://www.imdb.com/name/nm0093051/bio