175
... a hatvanas évektől mostanáig
  • tigeroo
    #175
    demjén ferenc - szeress úgy, ahogy én c. dalt feltudná nekem tölteni valaki? megköszönném!
  • bcrics
    #174
    Az énekesetek hangja erősen hajaz torres daniéra: XD..de jó értelemben persze,van benne dög,,szeressük az iet:D

  • OssianFan
    #173
    Szevasztok!

    Van egy eladó Ossian-packem, akit érdekel:
    http://www.boltamarson.com/TopNProduct.aspx?ProductID=5617
  • Bandai
    #172
    Üdv!

    Cundra zenekarban tolom (aki tudja a jelentést jár a csoki) most rukkoltunk elő kétszámos demóval + bemutatkozóvidivel, mindez csekkolható itt:
    http://www.myspace.com/cundra
    óder
    http://www.cundra.extra.hu/
    Egy kis grunge-hardrock-metal egyveleg két teljesen különböző stílusú énekessel.
    És tudom hogy már fáj de mi is itt vagyunk, ha tetszik a műsor katt egyet:
    http://www.bandland.hu/Band.aspx?ID=528

    De ami nagyon kell, az a feedback, szal várom a véleményeteket.
  • bloodmourne
    #171
    nem tudom valaki nem ismeri véletlen a De Factót van 1 száma ami qrwára tetszik de sehol sem találtam =( kérem aki ismeri és tudja honnan tudok letölteni az irja le (amúgy a szám címe Meghalni a mennyben)
  • bloodmourne
    #170
    hello
  • tigeroo
    #169
    hát már mindegy leszedtem ujra, már megvannak a címek:P azért köszönöm!
  • Daza500
    #168
    Esetleg átküldheted txt-ben, és teljes címre írogatom őket, ha gondolod. ;)
  • tigeroo
    #167
    1979–1983 (Új Skorpió)
  • Daza500
    #166
    Melyik 2 albumról van szó ?
  • bcrics
    #165
    legnagyobb az Ozirisz - Élvezet c. dal:).na ki ismeri?
  • Narusco
    #164
    Thy Catafalque kibaszott jó. Honnan lehet szerezni? 1 albumuk van még vmi random oldalról... esetleg cd-t lehet kapni boltban?
  • tigeroo
    #163
    sziasztok! bakelitről bedigizve kaptam 2 új skorpiók albumot (tudjátok, Frenreisz Károly bandája)

    na az a baj hogy a számok címe csak töredékben van meg! Valakinek nincs trekklistája a címekről?
  • Zolcsi01
    #162
    nagyon nagy király! Köszi!!
  • asus93
    #161
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_51843 Nézzétek meg köszi
  • McGrady
    #160
    EGY IGAZI EREKLYE!!
  • gercse
    #159
    tudom hogy nem pont rock zene(inkább rock and roll szerű) a Supernem, de nem tudok még ehhez hasonló stílusú magyar zenekarokat?
  • repvez
    #158
    Nem tudja valaki hogy magyarul melyik együttes játsza és mi a szám cime ennek: Twisted Sister - We're Not Gonna Take It
    Tehát a fenti szám magyar változatát keresem.
  • McGrady
    #157
    lol :DD
    a gitárosnak kicsit alpári feje van, de kurvajól játszik :DDD
  • Zolcsi01
    #156
    Bár Pohl Misi lezúgott egyik szám közbe a színpadról :D de visszarakták:D
  • McGrady
    #155
    eszméletlenek élőbe...
    a Zeffer András segélykoncerten ők voltak egyedül, akik hiba nélkül lenyomatták a számaikat...na meg persze a Bikini Sipos Petivel és Lukács Petával :))
  • Zolcsi01
    #154
    Bár annyira nem ismerem a Lordot Sitkén kurva jó koncertet adtak legalábbis nekem nagyon teccet!
  • McGrady
    #153
    én akartam, Lordra mindenképp, de pont akkor megyünk síelni...pedig tök jó lett volna :(
  • Zolcsi01
    #152
    Valaki megy a RockArénába??? Febr.2-3 Biztos jó lesz.
  • AlFipapa
    #151
    in memorian Radics Béla
  • McGrady
    #150
    2005. AUGUSZTUS 21.

    EMLÉKEZZÜNK !

    Emlékezzünk egy nagyszerű zenészre, egy jó barátra, példaképre, tanítóra!

    Gyorsan elrepült az elmúlt egy esztendő, visszanézve csak néhány napnak tűnik , hogy elment és utolsó útjára kisértük Őt !

    Ki is volt Cserháti Pityi István ?

    Melyikünk mondhatja el, hogy ismerte Őt valójában ?

    Néha magunk önismeretével is bizonytalanságban vagyunk .

    Egy olyan ember volt , aki szeretett adni.

    Kedves Barátunk Pityi!

    Köszönjük szépen, hogy sok generáció nött fel a Te munkásságodon, a Te zenéden.

    Az általad vezetett P.BOX stúdió sok fiatal zenészt és zenekart segített elindulni a rockzene rögös útján.
    Hammond orgona játékod megfűszerezte azt a zenei stilust, amelyet képviseltél a 70-es évektől fogva, és sok zenekar merít a mai napig is ezekből az ötletekből.

    Szívedben a szeretet fáklyája égett, bár már egy ÉGI ZENEKAR-ban muzsikálsz egy éve, de a fáklya nem hunyt ki. Nekünk szeretteidnek, barátaidnak itthagytad a szeretet és emlékezés égő tüzét.

    A szeretet minden határt és akadályt legyőz, nem fél a haláltól, maga az élet.
    Az igaz szeretet szimbóluma a szív.

    Szervezeteden elhatalmasodott betegséged minden részedet megtámadta, egyedül a szíveddel nem bírt.
    .
    Szerettünk volna többet segíteni abban a nehéz időszakban, de a betegséged erősebb volt.

    Magához szólított az Úr.

    Nem feledünk , mert szívünkben megőrizzük emlékedet.


    Drága Pityi !

    " Legyen az álmod szép! "


    Pandora's BOX " A ZENE MINDENEK FELETT "
  • zakika
    #149
    majd megegyezunk, nekem is van sok minden uj
  • McGrady
    #148
    ha kell valami, szólj és kiírom újra
  • zakika
    #147
    csak annak apropojan irtam, kulonben nem gond. tegnap probaltam halgatni es nem ismeri fel :(
  • McGrady
    #146
    az sosegond, bármikor el tudom küldeni.
    de Zefi nem fog bármikor felépülni
  • zakika
    #145
    tonkrement a DVD amit kultel a sok mobillal
  • McGrady
    #144
    ZEFFER ANDRÁS HIRTELEN JÖTT , SÚLYOS , ÉLETVESZÉLYES BETEGSÉGE MIATT A ROCKBAND A KÖZELJÖVŐBEN NEM AD KONCERTET .
    ZEFI JÚLIUS 14.-TŐL KÓRHÁZI KEZELÉSBEN RÉSZESÜL .
    GONDOLJATOK RÁ SZERETETTEL ÉS AKI TUD , IMÁDKOZZON ÉRTE. (www.rockband.hu)
    Zeffer András mind a mai napig a magyar rockzene meghatározó alakja, a P.Mobilban már megismerkedhettünk tehetségével, kiváló dalaival, később a 90-es évek végén a Tunyogi Rock Bandben írt gyönyörű dalokat, és mostanság a the Rock Bandben tevékenykedik frontemberként és billentyűsként. (a rockband klasszikus rockot játszik, mai köntösbe, profi munka, aki hallotta, tudja)
    És úgy áll a dolog, hogy ez az ember életveszélyesen beteg, 3 napja kórházban van. szeretnék biztatni mindenkit, hogy legalább egy kis fohászt mormoljon el az egészségéért, így talán meggyógyul, és folytathatja nem mindennapi munkásságát.
    köszönöm.
  • zakika
    #143
    tobbi regebbi, talan azert nem szereted. majd ha idosebb leszel. abban a korban es in mainstreemet halgattam ami abbol az idobol meg ma is egyik kedvencem
  • Stark
    #142
    A republicot szeretem, de mindenki aztmongya megváltozott, d én nemjöttem rá miben. A pokolgépet elallgatom, a többit meg nemszeretem.
    Talán még a Tanksapka
  • zakika
    #141
    Balazs Feco. Kicsit regi iskola vagyok, de mas is a hetvenes nyolcvanas evekbol - Omega, P. box, Karhago, Solaris, Pokolgep, Edda, Republic amit halgatok. Vagyis meg sok masat is. Az ujak kozul semmi nem tudot megfogni. A republic is mar csak arnyeka onmaganak ami 10 eve volt, Pokolgep szinten, bar neha jol eltalaljak (regi jobb volt), Tankcsapda meg valahogy nem a stilusom.
  • Stark
    #140
    nemtudom, szeritem sokkal jobb mint pl a Depresszió:)
    akkor igy magyarok közül ki a kedvenced?
  • zakika
    #139
    nem pont a stilusom. vagyis meg nem fogot meg semi toluk ugy hogy vegighalgassak egy egesz albumot, pedig metalt is halgatok nehanapjan
  • Stark
    #138
    hmmm, nemtudom az Akelát itt szereti e valaki:)
  • zakika
    #137
    problad itt
    www.nowa.ru
    a omega topic altaltozot magyar rock topikka, hatha valakinek megvan.
  • peete
    #136
    hello
    Nem tudna nekem segítnei valaki h honnan lehet leszedni régi magya rock együttesek albumait? Azonbelül is MHV-tól az Ébreszfő album érdekelen.
    Köszu előre is