175
Tanulást segítő gyógyszer
  • kretyo
    #1
    Hello!Nemtudom hogy tudtok -e ilyet?Jólenne én találtam egy carbenoxolon nevüt.
    ha találtok valamit jólenne köszi.Sziasztok.
  • Bandew
    #2
    Úristen!!! Ezt a marhaságot!!!
    Mi a baj a "régi" módszerrel?
  • artschiatwork
    #3
    elavult
  • rezsofiz
    #4
    Ez beteges.
  • Taranov
    #5
    Van egy csomó, de én javaslom inkább a patikában kérdezd meg, csak többet tudnak.
    Szerintem egyébként hülyeség, bár vizsgaidőszakban kibírja az ember, de jobb mellőzni.
  • geri15
    #6
    Tanulni, tanulni, tanulni - Lenin atyánk is megaszonta

    egyépként nyár wan vazzeh mindenki strandra, este meg sakáltanyába :DDDD
  • Zetorg
    #7
    szívjál kokaint...
  • Duddits
    #8
  • Ben C
    #9
    Power off gomb a gépre
  • geri15
    #10
    Ott az ész
  • blackgamer
    #11
    ja-ja patikában vannak ilyen vény nélkül kapható növénykivonatos "gyógyszerek"
    én is próbáltam egy időben, szerintem nincs nagy hatóanyaga, de lelkileg segített a könyv fölött ülni, bemagyaráztam magamnak, hogy azért tudok tanulni mert ezt beszedtem, és sikerült is a vizsgám
    szóval nem rossz dolog
  • Rafaelo
    #12
    azt nem tűvel lövik??? énnemtomnemvagyokdrogos :)
  • Maco13
    #13
    Mondta egy haverom hogy a ginzeng tea frankón éberen tart órákig, de nem pörget mint a kávé. Illetve csoki és alvás.
  • Rafaelo
    #14
    szuvas fog rulez!
  • flashX
    #15
    loál
  • tigeroo
    #16
    Ha már a patikafelé veszed az irányt feltétlen kérdezd meg hogy nincs-e IQ növelő instant por raktáron!! htx
  • Rafaelo
    #17
    csak pénisz növelő van :(
  • kretyo
    #18
    a carbonoxolon amit már leis irtam megnéztem neten azt irták hogy akár 40%-al megnöveli az agy hormonális áramlását ezzel segíti elő a memória rögzitést hát nemtudom énse sajna!
  • bld
    #19
    az agy hormonális áramlása. ez nagyon érdekes én tanultam egy kicsit az agyunk és idegrendszerünk működéséről felépítéséről de azt kell mondjam h ilyet a büdös életben nm hallottam... bár leeht csak rég volt már, de nm kell bevenni mindent amit kiskanállal beadnak az embereknek, mondjuk hasonlísd össze egy ilyen készítmény árát mondjuk egy vitamintablettáéval...
    sztem nézz utánan egy kicsit az ilyen dologk működésének és akkor rájössz h ez csak parasztvakítás.
  • lamase
    #20
    seggedbe is kenheted lényeg hogy felszívodjon
  • Yoyo
    #21
    Szívjál speed-et!
  • Zetorg
    #22
    :D
  • Rafaelo
    #23
    de akkor nemkapsz écet :)
  • Ben C
    #24
    alólam kenőcs? :D
  • Rafaelo
    #26
    :O
  • Garfield
    #27
    Megkérnék egy moderátort, hogy javítsa már át a címet "Hogyan legyünk gyógyszerfüggőek 10-20 év múlva?" szövegre.

    Kivételesen MOST NEM a cinizmus beszél belőlem.
  • vilmoska
    #28
    Minek tanulni
    ott puska
    tudni kell használni
  • Takezó
    #29
    mé, sztem le lehet szokni csomó addiktív gyógyszerről... szedtem jónéhányat, és ha leteszed, egy picit hiányzik, de nem olyan, mint a drog :D
  • Falconer
    #30
    Ekkora loál topik mégegy nincs :DDD
    Multokor gyógyszertárban láttam vmi plusz pezsgőtablettát tanulásos reklámszöveggel, csilicsálé fekete dobozzal. Tök olyan fíling fogott el, mint amikor nézem a Gyurcsokot :D
  • cSuwwi
    #31
    A legolcsóbb legális szer, a szőlőcukor. Bár ébren nem tart, de dogaíráskor segít emlékezni. (éreccségire is be lehetett vinni, csokit, cukrot, amit akartál)

    ennek a skilled változata a szőlőcukor formájú kox tabletta :]
  • And5
    #32
    vagy mamp-ot amúgy Magne B6 !!!! koncentráció zavar esetén és működik is, hyperaktívakoknak ritalin szoktak felírni
  • And5
    #33
    az inzulint meg orrba szívják ?
  • And5
    #34
    ÚGY VAN le kell lőni a tanárt azt csá mi ? :)
  • And5
    #35
    http://drinfo.eszcsm.hu/index.php?oldal=keres_all

    na létező összes gyógyszer és hatóanyagai + terápiás javallatainak adatbázisa ami a magyar patikákban megtalálható
  • Tufa
    #36
    Annyi vicces és okos ember van erre. Egyszerüen néha röhejes hogyha valami újjat hall az ember akkor az vagy nemlétezik vagy szart nem ér...
  • Esrohnoil
    #37
    On: Keféljetek egy nagyot azzal akit szerettek és az segíti az agyi képességeket is. (Ezenkívül még számtalan előnye van, de ezek most nem ide tartoznak.)
    Tuti módszer, és még élvezetes is.
  • Stann
    #38
    Én vettem egyszer Memorexet, ez egy memóriaserkentő, de szerintem nem ért semmit. Ha koncentrálni akarok, úgyis tudok tanulnmi, ha nem úgyis gépezek-tvzek-elcseszem az időt. Tanulásra rávevő gyóccer pedig tudtommal nincs! :)
  • kiskenus
    #39
    ennek így nincs semmi értelme!ahejett hogy tanulnátok már megint valami baromsággal próbálkoztok!tudom hogy nyár van meg inkább lennél kint a strandon vagy a csajoddal(vagy máséval),de bazdmeg ha koncentrálsz ugyis meg tanlod legalábbis amíg kell!
  • Tufa
    #40
    nem mindenki tud koncentrálni... Elég sok gyerekről hallotam akiknek a jobb vagy a bal agyféltekéje nem működött megfelelően, ezáltal nem tudott koncentrálni megfelelően. Hiába próbált megtanulni egy sima verset ha 1 óra után sem ment neki...
  • Falconer
    #41
    Te hülye vagy, én mondjuk szeretem az anyám, akkor keféljem meg?