88
Új sorozat
  • djukel
    #48
    Lattam hetfon a 2. reszt, hat eleg nagy csalodas volt. A forgatokonyv iro mintha ovodas lenne. A vegjatek a Feher Haznal egyszeruen nevetseges. Amikor rajtautnek a gonoszokon azok ahelyett, hogy a taviranyitoval egybol robbantanak a bombat inkabb elmenekulnek. Jo van lehet hogy a gyavabbik fajtabol valok voltak. De a faszkalap kommandosok ahelyett hogy biztositanak a furgont, amiben a bomba van, mindannyian uldozobe veszik a terroristakat. Es persze parperc kuzdelem utan a fogonosz csak visszatalal a forgonhoz es megprobalja maualisan robbantani a bombat, de persze lelovik a szerencsetlent.
  • Nickstokes
    #47
    :DDD hát igen :D

    de amúgy jó ez a sori :) A Baywatchis..de az meg másért :D
  • Nickstokes
    #46
    Hátjah! De mondjuk mikorra? Ez azért olyan tipikus hétköznapi sorozat, hozzáteszem hogy a jobbikfajtából!

    Vedd fel, én is azt szoktam, nekem is ütközne :D
  • PLaci #45
    Erről az a Jóbarátok rész jut eszembe, amikor a fiúk rákapnak a Baywatch-ra...

    "Szivesen beszélgetnék veletek, de az egyik életmentő csaj épp most hatástalanított egy atombombát!"
  • winnie
    #44
    hát, csak nagyon fontos esetekben küldik vissza - még 61-szer:)
  • Prof William
    #43
    Ja. Kihalt a föld. Ha a többi részben is ilsen világkatasztófáktól mentik meg a földet, akkor azt hiszem megnézem majd néhányszor.
  • Roll
    #42
    Én idítottam a topikot, de még egy résznél se voltam otthon.
    Tehették volna későbbre a filmet.
    Mindegy már szedem torrentről.
  • Nickstokes
    #41
    Én nézem! Hétfőn a közepét elkaptam, és szerintem jó sori! persze ha nem vagyok otthon akkor felveszem! Amúgy a mai ebolás rész is jó volt!
  • mrzed001
    #40
    Ó hogy ka... be a fa... azok a ku... se...fej állat ba..mok
    Ennyire gennyesen nulla kifogást még életemben nem hallottam, miaz, hogy médiapiac változása. Hiszen UPC Direct-el tudtommal szórják

    "Az új tévéadások kábeles továbbításáról
    azonban jelenleg még egyik csatornával sincs megállapodásunk. A
    hatályos jogszabályok szerint pedig megállapodás és hatósági
    jóváhagyás hiányában semmilyen tévécsatornát nem
    továbbíthatunk."

    Akkor ezek szerint a UPC Direct-el éppent törvényt sértenek ??
    Hogy me...ek el a jó bús fa...mba

    Engem egyszerűen a sjanáljuk, de nem áll módunkban önnek ezt szolgáltatni szöveggel ráztak le, szóval winnie te győztél, a tiéd durvább
  • winnie
    #39
    ebben a topikban van a levél, amit a minap kaptam a upc-től.
  • mrzed001
    #38
    Van AXN-ed útállak
    Mondom JúPC-nek, kifizetem érte a HBO igenmagas árát (kábelem van).
    Szerinted mi volt a válaszuk ?
  • mrzed001
    #37
    Nos, 7DAYs vélemények első 2 rész alapján?
  • Cvd
    #36
    Én pár napja belenéztem (először) egy Charlie Jade részbe az AXN-en, a leghalványabb fogalmam sem volt 20 perc után hogy mi a fenéről akar szólni. Gondolom nem ártana ez elejéről nekiállni.
  • mrzed001
    #35
    Megint csinálhatom a helyet :)))
  • winnie
    #34
    alternatív valóságban, lepukkant magánnyomozós. baromi jó látványvilággal. a piratebay-ről szedhető
  • mrzed001
    #33
    miféle, miről szól ?
  • winnie
    #32
    kanadaiak közül, most a charlie jade-re edződöm.
  • mrzed001
    #31
    Hát a kritikusok tehetnek egy szívességet :)
    A köznép pedig butul. A buta emberek nem értik meg a scifiket, mert nem szájbarágósak, gondolkodni meg már elfelejtettek (az nem kell a Big Bránerhez)

    Regenesis minden részét láttam az első vetítést követő nap :))
    Akkor még élt a btefnet
    Jó kis kanadai sorozat volt, talán folytatni is fogják
    Érdekes mód egyre több kanadai scifi sorozat jön ki, és jók :)
  • winnie
    #30
    akkor javítok. nekem semmi bajom a scifi igényességével - csak ugye a köznép meg a kritikus, mint műfajt nem tartják annyira, mint amennyit megérdemelne.

    (csodálkozom, hogy a regenesis-t más is ismeri rajtam kívül:)
  • mrzed001
    #29
    Pedig épp a scifi-k a legigényesebbek és legtöbbetmondók. Erre is lettek kitalálva: burkolt kritika a rendszerről, emberi hibákról...
    Many Coto Outer Limits-e erre a legjobb példa. Sok rész gyenge közötte, de sok akkorát üt, mint a 220.
    Vagy említhetném a kanadai Regenesis-t is a biokutatással kapcsolatban
    Vagy az Odyssey 5, amit megintcsak egy Many Coto remekmű :)) Vannak bene elvadult részek, de a szereplők és a story együtt piszokjó showt adnak
    Vagy a stargate, ami egy kicsit butuska ugyan, de nagyon nagyon szórakoztató, és remekek a szereplők
    Vagy a Babylon 5, JMS remekműve, melyet lehetetlen a scifiknek utólérni :)

    Szóval szerintem az "igényes" igencsak illik a Scifi legjobbjaira :)
    És bár régen készült, a story sem tökéletes, azért a 7DAYS is elég jónak minősíthető még mai szemmel is
  • winnie
    #28
    a lost alapsorozat:) még topikja is van az sg-n.

    sajnos scifiket sosem szoktak igényes kategóriába rakni, de a 4400 elég jó. fura volt, hogy végülis folytatták, hisz minisorozatnak indult (6 rész), de a következő 2 rész, a 2. évad kezdete meggyőzött arről, hogy van értelme.
  • mrzed001
    #27
    A lost-ot nem ismerem. igényesnek én még a 4400-at nevezném. Elnök emberei egyébként tényleg 1st class, remélem hamarosan folytatják, kíváncsi vagyok ki nyeri a választásokat (SW: Organa senátora :)) )
  • winnie
    #26
    mint említettem pl. a pro7-en megy a 2004-05-ös amerikai idény két legjobb sorozata is, a lost és a desperate housewives (magyar és külföldi user-ek egyaránt megegyeznek ebben). kell ennél több?:)

    (sosem nézek pro7-et, szóval nem vagyok elfogult)

    odyssey 5-tel nincs semmi bajom, nekem néhol kissé bedurvult - de nem az ilyen sorozatra szokták azt mondani, hogy igényes, hanem mondjuk az elnök embereire vagy a sírhant művekre:)
  • mrzed001
    #25
    Azért viszont felelősek, hogy az egyébként szerény lehetőségek közül mit választanak. Hát, mostanság gyengéket és rosszat, készül azért még néha jó is.
    Mi a bajod az Odyssey 5-al?
  • winnie
    #24
    egyrészt azért a pro7 nem felelős azért, hogy milyen amerikai sorozatokat gyártanak, másrészt egy odyssey5-öt szerintem ne nevezzünk színvonalnak.
  • mrzed001
    #23
    Á, nem voltak trébbek. Én még most is szoktam Ouiter Limits-et nézni, ma is teljesen jó. Ja, hogy már nem csinálnak ilyeneket? Hát, nem sokat. Mondjuk PRO7-nek iszonyat leesett a színvonala, tőlük elvártam volna az Odyssey 5 leadását pl
  • winnie
    #22
    Pedig én még ezeken nőttem fel, és volt mit nézni rajtuk, mostmár ....

    régebben sokkal trébb műsorok voltak, csak akkor kicsik voltunk és már az is nagy élmény volt, hogy nem magyar, hanem nyugati a tévé. ha most lennél kicsi (vagy a mosatni műsor lenne akkor), ugyanúgy viseltetnél a pro7 műsora iránt - pl. mai pro7 műsor: simpsons család, lost, taken (vagyis 3 kultsorozat), utána meg az ördög ügyvédje, mint film. nokomment. (holnap meg desperate housewives van rajta, ha a sorozatokat nézzük egy kis friends-dzel, simpsons-zal és szex és new york-kal kiegészítve)
  • QuippeR
    #21
    PRO7-en láttam régen jó sok részét. jó sorozat, de egy idő után megunható.
  • mrzed001
    #20
    Én valahogy jobb szeretem az angolt. A Babylon 5 közben a fejem vertem a falba (pl: "lyukas a feje", az az apja f.sza volt lyukas a fordítónak. Eredetileg "Lyukas a memóriája"). Aztán rendre pont az ellenkezőjét jelentette a szinkron az eredetinek (pl kimaradt egy nem)
  • Roll
    #19
    Remélem valaki felveszi a tv-ből a szinkront a sorozathoz, úgy mint a csillagkapuhoz.
  • mrzed001
    #18
    Tényleg régen volt, talán 10-15 éve :)
    Mostmár a PRO7 is egy nagy rakás .... lett, akárcsak az RTL és a SAT1.
    Pedig én még ezeken nőttem fel, és volt mit nézni rajtuk, mostmár ....
  • PLaci #17
    óh, PRO7? AZ jó rég lehetett, mivel évek óta nincs PRO7-em...
    MatávKábelTV (T-Kábel)
  • mrzed001
    #16
    PRO7-en leadták az összes részt
    Azok a régi szép idők, amikor kedd 20:00 7Days, 21:00 X-Files, 22:00 The Outer Limits :)))

  • PLaci #15
    Valamelyik német adón már ment valamikor...
  • winnie
    #14
    netről töltöttem le. csekély 66 rész:)
  • Roll
    #13
    Ti hol láttátok már ezt a sorozatot? Volt már tv-ben?
  • mrzed001
    #12
    Pozitív :))
    Nagyon kedveltem a sorozatot, bár néha vannak venne enyhe logikai buktatók, de azért elég jól nézhető
    Volt egypár aranyos világvégés rész is benne, azok tiszta Outer Limits :))
  • winnie
    #11
    nem tétel, mivel egyirányú az időkapu, vagyis az időutazó nem megy "vissza a jövőbe", hanem ott marad az alternatív múltban.
  • Roll
    #10
    Majd kiderül,hogy oldják meg a sorozatban.
  • bigapó
    #9
    és mi van az idő-paradoxonnal?? ha valamit megváltoztatunk a múlton, az beláthatatlan következménnyel lehet a jövőre (jelenre)...