103
1 honap a parod nelkul, otletek az enyhitesre ?
  • _Vegeta_
    #23
    Orulj h van nod es ne nyafogj, ennyi. Ha eros a kapcsolatotok akkor jo, ha nem akkor viszontlatasra.
  • Jano
    #22
    Angliába utazik?

    Kiderül 28 nappal később...

  • CarajoEsp
    #21
    Hmmm....29nap az semmi. Illetve nyilvánvalóan szarnak érzed most, de simán ki lehet bírni. Én azt mondom, amit már elöttem is a bölcsek. Haverok,buli,vodka,pálinka,sör!!
  • Punker
    #20
    észre se fogod venni, szabadság :)
  • j0nNyKa
    #19
    johat buzi a forum nem lenyeg :D telleg elvonta a figyelmem. :D
  • Taranov
    #18
    Napra pontosan 59 évvel vagy fiatalabb nagymamámnál :D
  • Axl Rose
    #17
    Pár év múlva olvasd vissza ezt a topicot, nevetni fogsz
  • franco
    #16
    de elvonja a figyelmedet :D
  • j0nNyKa
    #15
    nem fogok ezen vitazni, koze nincs a temahoz, de 87 11 28 az felenk 17 betoltott eletev. :D
  • franco
    #14
    nem
  • j0nNyKa
    #13
    teljesen jol van kitoltve az adatlapom. szamolgass
  • j0nNyKa
    #12
    gondolkoztal mar hogy mi jot csinalsz abban az 5 honapban ?
  • franco
    #11
    azt már meg sem említem hogy az adatlapod szerint nem lehetsz 17...
  • j0nNyKa
    #10
    jaj ne is mondj ilyeneket. egyelore en a 29nap miatt is sajnalom magam, lehet gyengeseg vagy ilyesmi..
  • franco
    #9
    vazzeh 29 HÓNAPOT olvastam...

    már majdnem elkezdtelek sajnálni...
  • Sephi
    #8
    4 evig minden nap talakoztunk es beszelgetunk telcsin mondhatni tokeletes a kapcsolat. Most el kell utazzon osztondijjal 5 honapra... eletunk tan elso komoly megprobaltatasa lesz... nem is merek belegondolni :(
  • j0nNyKa
    #7
    nemrossz :DD
  • j0nNyKa
    #6
    Sajna max e-mailezesre lesz lehetoseg, az viszont nyilvan amilyen gyakran csak lehet. Ivas.. hat biztos lesz par jo nagy berugas, de nem lehet 1 honapig reszegen fetrengeni. Jatszani is biztos fogok, de azt se lehet 1 honapig :) koci a valaszokat, remelem jon meg jopar ilyesmi
  • burkusdió
    #5
    lemész kocsmába, és azt mndod,hogy nem akarod felváltani a 80 forintosodat, hívjanak már meg pár körre :DDDDDDDDDD

  • geri15
    #4
    Javaslom az állandó MSN kapcsolatot, vagy Skype-al, a lényeg az hogy lásd, vagy halld a hangját, az megkönnyíti.
  • PResident Evil
    #3
    sok mód van rá:

    1. friends = masszív alkoholizálás: drága viszont hamar tellik az idő, csak a poharakra emlékszel
    2. kocka = PC, PS2, XboX... beszerezni pár gémet és haccójjon'
  • Cnut
    #2
    Együttérzek. Hasonló helyzet itt is.
  • j0nNyKa
    #1
    Hohi all.

    Kivancsi vagyok, ki hogyan konnyitene azon, hogy 1 honapig nem lehet egyutt a baratnojevel. 5honapos kapcsolatom van, es baratnom 29 napra Angliaba utazik nagynenjehez, sajnos nincs lehetosegem vele menni. Igazabol most fogtam fel, hogy mennyire hosszu ido is lesz. Arra lennek kivancsi, hogy szerintetek mivel konnyitsek ezen a 29 napom ? Idom mint a tenger, talan ki kene elnem magambol valahogy ? 17 eves vagyok.

    Elore is thx a valaszokat