44
  • reménytelen
    #44
    Ja. Vagy Peter Falk (Észveszejtő a hasonlóság, nem? Pont, mint a hírben az összehasonlító kép Vin Diesellel...)
  • Falatka2003
    #43
    Én csak azt nem értem, ha már filmet akarnak csinálni megint 1 játékból, akkor miért nincs pénzük színészre?
    Bár az ilyen volumenű gigászi mozikhoz igazán nincs is szükség színészre, felesleges. Forgatókönyv se kell, csak összezavarná őket az alkotásban.

    Csatlakozom azokhoz, akik szerint VD tökéletes választás... (és azokhoz, akik szerint nem színész.)
  • takysoft
    #42
    figy, sztem megoldja.
  • tru
    #41
    csak azér mer kopasz?
  • Pityi009
    #40
    Köszi mindenkinek aki eggyetért velem de én őt találtam a megfelelőnek
  • sorrow
    #39

    Christian Bale-t én is csípem.

    De azért nem kell egy klisés filmtől (genetikai módosításokkal előállított szupergyilkológép aki öntudatára ébred ) filmből valami nagyot várni.

    Én Hitman fan vagyok, de megszállottan. De roppant nehéz ebből a történetből drámai érrtékeket előcsalni.

    Nem úgy a klasszikus Leon a Profiból.
  • Farseer
    #38
    Sztem is szarnak igérkezik.. VD-hez nem illik a lopakodós Hitman C47. VD egy állat iki mén oszt lő.. a hitman nem erről szólt (nálam legalábbis) én inkább kopaszra borotváltattam volna Christian Bale-t vagy valami..
  • jointeer
    #37
    ugyan már. szar lesz persze, de csak a neve lesz hitman.
  • haxoror
    #36
    Sztem Jason Statham túlságosan is beleillik a szerepbe, most őszintén játékban a Hitman kurvajó de filmen egy kőarcú bérgyilkos majdnem hogy unalmas lenne, Vin Diesel-el megvan az esély hogy a film nézhető lesz.

    Arra akartam kilyukadni hogy ha túlságosan ragaszkodnak a játékhoz a film készítői akkor szerintem(!) szar lesz a film.
  • Demon Eyes Kyo
    #35
    sokkal inkább karakteresebb lett volna, jobban beleillik ebbe a szerepbe és még úgy is néz ki, mint a játékban az emberke
  • SirLord
    #34
    menjé vissza San Andreasozni
  • vilmoska
    #33
    Szerintem Bud Spencer az ideális erre a szerepre
  • reaper4
    #32
    biztos nagy királyság lesz!
  • SirLord
    #31
    miután arcjátéka valoban nincs a 47-esnek, igy egy maszkal megoldhatnák:D
    amugy tényleg, belegondolok, egy kis jolszervezett akciot össze lehet dobni, max hasonlitana az ocean's sorozatra:P
    mondjuk a hitman 2.-ben az estélyes pálya, vagy az olasz maffiozo villájábol is ki lehetne egy jo zenével kerekiteni, egy adrenalinos kis részt...
  • Zocsi
    #30
    Az egész szerintem kamera és megvilágítás kérdése. Mert ha pl. kipúderezik VD-t és jóformán csak olyan jeleneteket raknak be, ahol nem látszik pl a tekintete, a szeme (mint a képen a játékból), akkor jól is játszkatja. Én nem írom le. Azért vegyétek számításba, hogy pl az xXx egy "régi" filmje már, azóta ő is érettebb színész lett. Szal' nem kell őt leírni. (Bár Jason Statham sztem is jobban illik a játékból megismert karakterhez, legalábbis arcra biztos...)
  • SirLord
    #29
    hát nekem ez a játék(sorozat) az eggyik kedvencem...tuti meg fogom nézni ha kijön...de a sztoryra leszek kiváncsi...lehet-e egy olyan játékbol valami ztoryt elöcsikarni, amiben egyszerüen küldetéseket kapsz(jo nem mindig) és hidegvérrel, precizen megölöd akiért fizetnek???
    ha sztoryt raknak bele, akkor a játéktol nagyon el fog ütni, ha pedig nem raknak bele akkor miért nézzük meg???
    amugy a szinész nem jo választás...amugyis, erre a szerepre egy idösebb, higgadtabb ember kéne, mint ez...szerintem
  • Kis-Bob
    #28
    Höhö, a ryan közlegényben meghal Vin bácsi :) Amúgy nem értem, hogy miért csinálnak játékokból filmet... Annyira színvoaltalanra sikerüllnek. Pl. tomb raider, vagy mifene. De lehet, hogy csak én vagyok béna a témában...
  • AnuluWork #27
    A gyerekcsőszös filmje irtó gáz volt.
  • Cactus
    #26
    Abszolút egyetértek, jobb választás lenne (lett volna?).
  • shaba23 #25
    47-eshez nem sok színészi képesség kell, fapofát VD is tud vágni (riddickben bizonyíthatta, attól több ehhez sem fog kelleni), viszont ettől függetlenül Jason Statham sokkal jobban illett volna erre a szerepre
  • Bith
    #24
    Sztem is, főleg, hogy az egyik kedvenc színészem.
  • FTeR
    #23
    azért szerintem nem ennyire tragikus a helyzet,mint itt sokan látják.
    ráadásúl szerintem a riddik simán volt ilyen csendes gyirkos ami bármivel képes ölni. ráadásúl ha VDre ráhúznak 1 öltönyt máris nem néz ki rambónak, plusz függőleges csikozással még a szikár alkat is fokozható.
    nemtom mér veszi mindenki ténynek, h nem képes rendesen eljátszani, meg olyan lesz mint a FnF vagy a riddik.
  • Rage47
    #22
    pont ezt akartam én is irni de te már megetted látom. sztem is ö lett volna a legjobb...
  • Pityi009
    #21
    szerintem Diesel helyett jobban megtette volna Jason Statham (Szállító főszereplője) talán karakteresebb erre a szerepre.Talán....
  • ironfist
    #20
    Hát nem a legjobb választás. Sőt elég szar választás.
  • LowEnd
    #19
    A tigon és a liger oroszlán tigris öszvér
  • FTeR
    #18
    rokyval és oszkárt is kapott érte, plusz kultusz film lett.
  • HuHa
    #17
    A Hitman játékokat fejlesszék csak azok, akik kitalálták.
  • Drawain
    #16
    Én örülök, hogyha a Tigon csinál hozzá játékot, mert a Riddick gammát is fantasztikusan megalkották.
  • HuHa
    #15
    Nem illik hozzá a szerep. Ebből is lesz egy csihipuhi film, nemhiszem csendes torokelvágások és húrozások lesznek benne. Pedig erről kellene szólnia. És ők minek készítenek játékot (vélhetően), mikor azt az IO is perfektül megoldja...vagy kell egy játék, amiben dízelről mintázzák a karaktert? Isten adja ne egy olyan sz*r legyen belőle, mint a Tomb Raiderből.
  • irkab1rka
    #14
    ja, az is igaz, hogy VD ehhez a szerephez kövér. Bár miután Angelina Joi (akárhogy írják) eljátszotta Lara Croftot (az űrből érkezettet) már mindent szabad...

    (mielőtt valaki belekötne, tessék megnézni a tombraider1-nek a bevezető animját...)
  • irkab1rka
    #13
    Eh, nem színész, testépítő. Arcjátéka Bruce Willisével vetexik, csak a csávónak nincs akkora multja. Na mindegy, Stallone is a rambóval kezdett... :)

    Szerintem ott volt elbaszva, mikor az első Mr. Universe megkapta azt a híres szerepet..

    hogy is hívják? Sean Conery? :)))) aztán ő lett a színészisten, sok sok filmmel. Na reméljük a legjobbakat, hogy ez a csávó is megtanulja a színészmesterséget, elvégre a súlyzózás nem teszi lehetetlenné egy tanult mesterség elsajátítását ;)
  • flashX
    #12
    Remélem max paynet nem vmi faszjankó fogja játszani :SS
  • flashX
    #11
    Jó szinész, de ez nem az ő karaktere.
  • flashX
    #10
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • edk
    #9
    De milyen sztorit fognak benne kitalalni? Vagy all majd mondjuk 5 reszbol a film es mindegyik fggetlen lesz egymastol csak valaki mindegyik vegen meghal?
  • Flashy
    #8
    a lényeg hogy vonalkód legyen a tarkóján.
  • winnie
    #7
    jaja. elég csak visszagondolni eddig mit játszott. az említettek mellett volt ugye fiatal bróker a brókerarcokban és mesterlövész (vagy felcser?) a ryan közlegényben
  • Skynet
    #6
    Mér azt kinézted volna belőle hogy Disney családi vígjátékban fog szerepelni?:)

  • echo
    #5
    Vazzeg, egy színész azt játsza amit kell. Egy szerepből semmi nem következik. Komolyan ez a hozzászólás arra emlékeztet amikor az öreg nők megverik a faszit aki jockey-t játszotta