22
SZÓBELIK
  • ddek
    #22
    nagyon dögös vagy
  • maozedong
    #21
    irci ?
  • sz4bolcs
    #20
    És elég volt. :-)
  • Sné Zsuzsa
    #19
    :D hát igen ;)
  • sz4bolcs
    #18
    Elkezdtem tegnap tanulni, és rájöttem, hogy ide kevés lesz 3 napot végig tanulni, elmegyek szerda este templomba. Minden leleményességemre szükség lesz, hogy okosakat tudjak mondani...
  • Sné Zsuzsa
    #17
    Ja és még annyi, hogy viszont a töri tanárom kihúzta belőlem a 4-est, holott 4 év alatt 2-es voltam, mert utáltam bemagolni az évszámokat...aztán most már 4-ben rájöttem, hogy van benne logika is....gyakoroltam, tanultam, stb.....szal tanáron mulik. Nálunk előre meg lehet mondani, hogy kinek milyen jegyei lesznek évvégén. Kiszámítható, levezethető minden egyes lépésük, mint egy egyenlet. Ez van....konzervatív, unalmas szar suli!!!! Csak azért adnám be ide a gyerekemet, mert alapjába véve szeretem a sulimat....de a tanárok...apám...pfff....tudod...mind a 40-en túl van, aztán már elfelejtették milyen 18-nak lenni...ezek irigyek minden kis finom arcvonásra...ráncos szemetek. KIVÉTEL a töri tanárom, aki nagyon intelligens és egyátalán nem zárkózik el jobb jegy elől, ha valóban tanulsz...nála nem vagy beskatulyázva. Rugalmas...és persze tegyük hozzá, hogy a suli esze, ő az igazgató helyettes...de inkább igazgató, mert minbdent ő szervez :) Az egyetlen egy ember, akire felnézek.
  • Sné Zsuzsa
    #16
    Azzal ne nyugtasd magad, hogy a másik sem tanult, mert nem mind1, hogy 4 év alatt mennyit tanultál. Én személy szerint tudom, hogy az irci tanárom, még ha akarnék és tanulnék sem adnám meg a 4-est, mert 4 év alatt sosem tanultam, csak abból éltem, amit órán megtanultam, meg tegyük hozzá, hogy annak a mocsadéknak az óráján mindig én elemeztem a verseket (persze, amelyik költő érdekelt)...írtam saját verset, saját verselemzést, beadtam, de sosem érdekelte...emlékszem egyszer azt mondta a padtársam, hogy ne szomorkodjak (2-est kaptam önálló verselemzésre, holott tényleg jó volt...szal egy erős 3-as lett volna, jó indulattal gyenge 4-es), mert csak azért ad nekem rosszabb jegyet a tanárom, mert látja, hogy nem magolás után mondom fel, hanem megérzésből és csupa empátia van bennem, értem a költő lelki világát, míg a tanár eleve az egész órájának jellege olyan volt, mintha magolt volna tanítás előtt...
  • sz4bolcs
    #15
    És jó lett?
  • _Vegeta_
    #14
    En szobeli elott 1nappal vettem elo a cuccot, de nem birtam koncentralmi
  • sz4bolcs
    #13
    Én még semmit nem tanultam, és jövő hét csütörtökön szóbelizek. Ilyenkor mi a teendő? 8)))
  • _Vegeta_
    #12
    Ha abbol indulok ki ahogy nallunk ment akkor:
    Bemesz. Kihuzod a tetelt. Varsz. Osszeszeded a gondolataid, aztan sorra kerulsz es jol eldumalsz az elnokkel meg a magyartanaroddal. :D
  • Sné Zsuzsa
    #11
    Oksi :)
  • OPM
    #10
    képet=képed
  • OPM
    #9
    és arra még nem szántad rá magad, hogy te is betedd 1-2 képet a topicba? :)
  • Sné Zsuzsa
    #8
    Mert már egyszer nézegettem a fotóidat :) Ennyi...mondom, szoktam én is képeket csinálni, így mindig érdekel mások munkái...ki hogy, mit lát :)
  • OPM
    #7
    "Ja...te vagy, akinek szép képei vannak ;) Én is imádok képeket készíteni :)"

    :D ez most honnan jött? (egyébként köszi)
  • Sné Zsuzsa
    #6
    Ja...te vagy, akinek szép képei vannak ;) Én is imádok képeket készíteni :)

    #4

    Nem adtak tételeket csak témaköröket :) Jajj anyám...csak lennék már túl ezen az egész hülyeségen és húznék kifele külföldre dolgozni..
  • Sné Zsuzsa
    #5
    Kösz, most már mind1. Pedig kerestem a keresővel.
  • Takezó
    #4
    Nem adták meg a tételeket?
    Nekünk volt átfogó kérdés (görög színház), regény-, dráma-, és verselemzés :)
  • OPM
    #3
  • Garfield
    #2
    ?
  • Sné Zsuzsa
    #1
    Csácsá!

    Nya...szal segítsen már nekem valaki! Arra lennék kiváncsi, hogy hogy zajlik le egy irci szóbeli? Gondolom tételt húzok, majd lefelelek...de általában mit kérnek számon? Verselemzést? Lesz előttünk szöveggyűjtemény vagy nem használhatunk ebben az új rendszerben? Vkinek ötlete?

    Köcce! Bye