40
Medal of Honor: European Assault
  • Kazuma92
    #40
    nem :D
  • Tekken5
    #39
    Úgy tudom ez a leggyengébb része ennek a sorozatnak :D
  • Kazuma92
    #38
    Persze, tudom hogy a legsikeresebb:D Meg mindenki szerint a legjobb.
    És tényleg nemjátszom régóta( kb 3-4 éve), akármien durranás volt akkor, akármien gyöngyszem, NEKEM az european jobban tetszett:D
    Pl a rising sun-t mindenki lefikázza.. nekem az is bejött:D
    ( Más kérdés h a legszarabb MoH ps2-n a Vanguard sztem)
  • PoisonChihuahua
    #37
    "de hogy a legjobb legyen, az számomra erős túlzás."

    Látszik, te se régóta játszol. :)
    A MoH Frontline egy klasszikus, a konzolos részek legjobbja. Egy "friss" játékos ezt nem tudhatja, mert a játék 2002-es, szal olyan ez mint pl. a Pac-Man-t vagy a Mario-t mai szemmel nézni. A Frontline egy gyöngyszem és ezt nem csak én mondom, netszerte rengeteg Rewiew-ben a mai napig felemlegetik. Ez az egyik legsikeresebb MoH, akár hiszed akár nem... ;D
  • Kazuma92
    #36
    ízlések és pofonok:)
    valóban vannak benne pályák, amiket eszméletlenól jól megcsináltak, de nekem voltak olyanok is, amit végiguntam. Nekem nem hozott semmi extrát a játék, nemrossz, tetszik, de hogy a legjobb legyen, az számomra erős túlzás.
  • Papesz
    #35
    Tényleg nem.

    Csak a valaha megjelent legjobb Medal Of Honor.
  • Kazuma92
    #34
    de játszottam a Frontline-val, meg is van, szerintem nem olyannagycucc
  • Papesz
    #33
    Akkor szerintem nem játszottál a Frontline-al.
  • xAttilax
    #32
    ez de szar :DxD amúgy nekem is bejött anno
  • Kazuma92
    #31
    ha ennyi idő után lehet változtatni a véleményen, aztmondom hogy a legjobb konzolos medal of honor.... megtanultam fps-ezni xD
  • Kazuma92
    #30
    a game utolsó 2 pályája élvezhetetlen!!!! egy nagy rakás szar amibe bele van ültetve 3 tonna maszatos fasz, amire ráokádtak 4 mázsa gecit!! borzalom!!! Bugos, és abszurd! ez a leghokibb medal of honor amivel valaha játszottam!
  • Kazuma92
    #29
    nemrég szereztem be a gamét, és kurvajó!
    most jön az 5.-k pálya. remélem sok van még hátra
  • bence19940611
    #28
    HELLÓ! A cheatot hova vagy hogy kell beírni?? A segítséget előre is kösz!
  • Papesz
    #27
    Nem, nem egy esély van, de engem négyszer-ötször is lelőnek.
  • zutyu
    #26
    Ja eddig egyszer sikerült kijutnom azt ott nézelődök amikor hallom jönnek.Felnézek azt futnak felémSimán leszedtek.Azt volt az érdekes, hogy teljesen meghaltam, holott volt még 2 feléledésem meg kötszerem is vagy 3.Ez így van a végén egyetlen egy esély van?
  • Papesz
    #25
    El sem jutunk a főellenségig (legalábbis én). A bunkerban és utána azon kívül is annyian jönnek, hogy simán lelőnek bármit is csinálok.
  • dinomano
    #24
    a legvégén vagytok? Belassitassal (adrenalin vagy mi..) kell osztani granatvetövel a fögenyat+leszedegetni a radrohano genyakat, ha jol emlekszem...ha jol emlekszem, pár (4-5 granatvetös talalat) eleg neki...
  • Papesz
    #23
    Ez az utolsó. Viszont nekem sem megy sehogy.
  • zutyu
    #22
    Igen Igen Én is elérkeztem ehhez a ponthoz.
    Szóval nem igazán megy a 20szoros túlerővel kaopcsolatban.Kiérek a nagy terükletre azt annyi.Utána még sok küldi van?
  • pc killer
    #21
    A rising sun csak a dual shock 2-es controllert támogatja, ezért ha a 2. controller nem d.s.2-es akkor nem lehet játszani.
  • Papesz
    #20
    Hello!

    Látom nem túl aktív ez a topic, de azért teszek egy próbát a felélesztésére:

    Kinek mi a véleménye a European Assaultról? Az enyém ez.
  • maruzst24
    #19
    Sziasztok!Tudna nekem valaki segíteni.A medal of honor:rising sun játéknál hogyan tudok 2es osztott képernyős játékot játszani.Berakom a cd-t és egyből elindul a játék,majd kilépek belőle,és ott a multiplayer menüpont,de csak egy ember adatait lehet megadni és nem tudom hogy hol kell elindítani a kettes osztott képernyős játékot.Tudna valaki segíteni?
  • snawx
    #18
    Az óra indulása után 2 perced van,hogy a folyosó végéhez elérj.Az RPG-t tartsd magadnál,és amikor kilépsz a térre,fent jobbra a bunker ablakba megjelenik a föellenség.2 rakétát küldj rá,a többiekkel ne foglalkozz.Az ajtó kinyílik,és a 2.terembe a gombot lenyomni.
  • PannonRobi
    #17
    Sziasztok!segítséget kérnék.A cimborám elekadt a játék végén a VS-es rakéta állandoan felrobban.Mit tegyen? Köszi előre is...
  • big boss
    #16
    Pausa game: én a térképet pausa-tam.
    Cheat menü: L+R tart,(egyszerre) majd; Down:A:X:Black:B:A. (jobb sarok menü)
    Mindent elenged,majd beüt :
    Örök élet : White:Black:Y:White:L:L. (ha jó,visszaadja a game-t. próbáld,majd ismét cheat menü,és beüt:
    Örök ammo.: L:Y:B:Up:A:A.
    Nekem csak így ment,ráadásul én bazookával nyomtam le végig őket,mert nagyon idegesített,hogy ráment egy hétvégém,és nem jutottam tovább.
    Szerintem,elrontották.De így megnyugodtam.
    Most az új Brothers in Arms-t kezdtem,eddig :jobb mint az első.
  • bobo11
    #15
    hali
    még mindig ott vagyok elakadva 8eü csomaggal 3ujraélesztövel nemsikerült vagy 30x probáltam,amugy elég zsir a jaték
    a cheat-ot miért nem lehet aktiválni?
    valaki help plz
    thx
    üdv
  • Ortopéter
    #14
    Még nem tartok ott. Tényleg csak ennyi pálya van? Négy helyszin és max 3-4 küldetés?
  • bobo11
    #13
    sziasztok
    elakadtam azt hiszem bulgária 3 pálya ott amikor bent vagyok a bunkerban már és visszaszámol az ora idö re megy és feljutok a végén valami tetöre rohadt sokan vannak na ott mit kell csinálni
    elöre is köszi
    üdv
  • Ortopéter
    #12
    Na bele néztem. Nekem bejön. Mind a grafika, mind a hangulata. Az irányítás kicsit körülményes de meg lehet szokni. Tetszik na!
    Majd holnap nekiállok oszt gyűröm egy keveset.
  • Laky
    #11
    na igen
    meg kell szokni :))
  • vg
    #10
    Nekem már pár hete megvan, egész jó a grafika meg minden, de az irányitás... PFFF! Nem FPS-re való a PS2! :(
  • Ortopéter
    #9
    Höjj ma kapom meg :)
    Már várom.
  • akyyy
    #8
    ebbe van magyarország is?
  • Laky
    #7
    mind1:D
  • tigeroo
    #6
    ..legalább úgy tettél volna mintha..:PP
  • Laky
    #5
    azért így, mert nem tudtam lecopyzni (CTRL + C = semmi)
  • Laky
    #4
  • Laky
    #3
    nám :P
  • szacsi
    #2
    elmúltál már 16?
  • Laky
    #1
    [URL=http://www.eagames.hu/products.view.asp?id=6786]natyon jóak ^^[/URL]
    [tölti]