17
UEFA Champions League
  • Ortopéter
    #1
    Helló!
    Nem tudjátok, hogy mit lehet kezdeni a megnyer cuccokkal? Mármint a labda, mezek ilyesmi? Már egy kivételével megnyertem mind de nem történik semmi :(
    Hogy tudom előhozni őket? Például a téli pálya vagy mi.
  • precision
    #2
    Van már ilyen topik!
    Kereső rlz

    ehun van e

    lustaság roxx
  • precision
    #3
    jah látom írtál már bele, de mivel nem válaszoltak gondoltad nyitsz egy újat
    gratulálok
  • Taranov
    #4
    Nagyon ügyes vagy, de úgy tűnik olvasni még nem tudsz.
  • Glpetyus
    #5
    banplzhtx
  • DJ Skyline
    #6
  • Ortopéter
    #7
    Ja van ilyen téma csak nem konzolban.
    Na? Gondolom akkor tudok olvasni. Itt mindenki agyebész egyébbként?
  • cyrus #8
    ujregeknek ilyen kellene :



  • Falconer
    #9
    Ehhhe, voltam zárás előtt, istenem.... Be kéne vezetni, hogy a témanyitásnál először csak egy automatikus kérelem megy a szerkesztőknek, és csak ha jóváhagyják nyílik a topik.
  • mila69en
    #10
    és akkor mivan hamár van ilyen téma, konzolnál nics... na??? kész röhely amit ti is csináltok csak egy példa GTA san topic hm..... külön CJ.-nek egy topic akkor külön a fegyvereknek, autóknak stb.... és ez igaz az összes PC-s forumon megtalálható gémre mindegyikből van minimum 3
  • Rudee
    #11
    Gondolom itt is úgy működik, mint a PCs verzióban:
    Play Now-nál a kontroller kiválasztó képernyő alján felváltva villog a game settings és az unlockables felirat. Utóbbinál lehet bekapcsolni őket.
  • Taranov
    #12
    Ez jó ötlet.
  • Taranov
    #13
    :DDD
  • Taranov
    #14
    A GTA SA más, mert ha beírod a topikkeresőbe, hogy San Andreas, és kiad fegyverek, autók stb. topikokat, akkor még tudsz választani, hogy melyik érdekel jobban.
    Viszont az nagyon hibás, ha a Champions League-nek két topikja van, mert ha egyszer egy rendes user nem nyit egy harmadikat, hanem a meglévőkben próbál rátalálni a válaszra, akkor mindkét topikot végig kell néznie.
  • mila69en
    #15
    jha aha akkor a uefának is nyugottan lehet még nyitni emberek, labdák, stadionok, címmel... nem??? nem tom mért lenne más a GTA-san
  • Luiprima
    #16
    Ez már lerágott csont van aki nem akarja szenvedtetni magát a PC-s topikokban hogy jaj hogy indul meg milyen patch meg milyen crack kell hozzá stb.Ami kijön konzolra igen is lehessen neki külön topikja.
  • Ortopéter
    #17
    Az a baj, hogy én ott csak settinget vagymit találok.