78
  • Felfedező
    #11
    Jó progi, én nem vagyok a mindent egybe programok híve... pl registry pucolásra ott van a Registry Mechanic 4... azért van benne egy két hasznos funkció
  • akyyy
    #10
    :D
  • szanics
    #9
    Ki ez a lány, ultrabrutál!?!?!?!?!?! :DDD
  • szanics
    #8
    Elég jó kis hobbid van, el tudnám viselni én is :DDD
  • Chief
    #7
    Sőt, még sokkal jobb lett volna ha be sem regisztrálsz az sg-re!
  • Chief
    #6
    Az lett volna a legjobb ha meg sem nyitod ezt a topikot!
  • Cicero
    #5
    Jobb lett volna egy butított anti-virus, csak ne panda
  • Cicero
    #4
    Igen, sajna egy hibát elkövetett az iolo, beletette a Pandát, de nem muszáj telepíteni, ki lehet választani :)
  • Chief
    #3
    Panda az egy fos!
  • szanics
    #2
    Köszi, kipróbálom! Úgyis belassult a gépem mosanság, mint állat. Ráfér egy nagytakarítás.
  • Cicero
    #1
    Mindenkinek ajánlom figyelmébe ezt a programot! Már 3 éve használom -meg is lepődtem, hogy nincs téma hozzá- de még egyszer sem volt problémám, szavatosságból ötös! Hasznos, főleg akik tárhely hiányban szenvednek, vagy csak felgyorsítanák PC-jüket. Ez a program megkeresi és letörli a "szemét" fájlokat, fölösleges regisztrációs elemeket, internet cookiet, fájlokat. Innen letöltheted a System Mechanic 5 és professional verziót. Ha már rendelkezel vírusírtóval és tűzfallal, nincs szükséged a Professional verzióra, ám tartalmaz egy Search & Recover programot, amivel visszatudod állítani a törölt fájlokat, de persze telepítésnél kitudod választani, hogy kell-e a Firewall és Vírusírtó.
    [b]A program Panda Anti-Virust és tűzfalat tartalmaz![b]