29
Coupling - Páran párban
  • Breki33
    #29
    hmmm comedy centralon újra megy a sorozat

    http://www.comedycentral.hu/shows/guides-TV/comedy-central/
  • Breki33
    #28
    Még a tv-ben néztem, de jó lenne egyben megszerezni.

  • NovaTerra
    #27
    Én csak azt hittem, hogy összesen két évad van. Amiben Jeff van, és amiben nincs benne. Most látom, hogy rövid évadok voltak. Igen az első három nagyon jó. Eredeti, érdekes konfliktusok, szerintem kategóriájában a legjobb.
    4. évad tényleg gyenge. Nem csak azért, mert nincs benne Jeff és kb. egy hasonló karakterrel akarták helyettesíteni, hanem egyszerűen kifogyott az írókból a szufla és mintha saját magukat másolnák.
    Ha nem láttad, akkor nézd meg! Mert tényleg jó.
  • stargatelost
    #26
    A negyedikben nincs benne az egyik főszereplő, Jeff, a legjobb karakter. Egyértelmű, hogy szarabb évad :) Egyébként Steven Moffat sorozat ez is (Jekyll, Doctor Who, Sherlock), tehát zseniális :D
    De te most akkor nem láttad a sorozatot? Mert lejjebb nem ezt írtad...
  • Breki33
    #25
  • Breki33
    #24
    Azt mondják az első három évad nagyon jó a negyedik nem annyira
    meg kéne szerezni
  • NovaTerra
    #23
    Az első évad nagyon jó. A második kevésbé. Nekem tetszik, bár már rég láttam.
  • Breki33
    #22
  • Breki33
    #21
    A Girlfriend (Jeff)
    "Having a girlfriend, is like ...legalized sex."

    Ha van barátnőd, az olyan mintha ....legalizálnák a szexet.
  • Breki33
    #20
  • Breki33
    #19
    Nagyon jó ez a sorozat

    viszont nálam a kereső nem találja meg ezt a fórumot

    üzenném ezt az okosoknak :-)
  • Sephi
    #18
    Ez a sorozat egy rossz vicc. Igenytelenek vagytok bazeg.
  • juzosch
    #17
    Istenkirály sorozat, nézzétek meg!!! Sok részt 3, v 4edjére nézem meg, de még mindig fetrengek a röhögéstől:) Sajna a 4. szezonban már nem szerepel Jeff, a legnagyobb arc, szal nagyot esett a színvonal.


    TV2-n meg nem csoda, hogy megbukott. Csütörtök éjjel nem sokan nézik. Én is csak véletlenül kaptam el 1-1 részt.
  • Jimbo
    #16
    http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=4408774
    Itt megvásárolható:-)
  • arfer
    #15
    Sziasztok! Van valaki, aki elkezdte felvenni a sorozatot? Sajnos nekem lemaradt a második rész eleje, úgyhogy ha valaki tudna segíteni a magyar szinkronos második résszel (VHS-en, file-ban, mindegy), nagyon megköszönném! A címem arfer kukac freemail pont hu.
  • winnie
    #14
    ha érdekel, akkor az amerikait lehet szedni az emule-hálózatról - érdemes összehasonlítani, hogy mennyire izzadságszagúbb lett a végeredmény.
  • ZsoltiMC
    #13
    Az eredeti Couplingot az USA-ban a BBC America vetítette. Nem tudtam, hogy az NBC-n egy remake ment:
    http://dsandler.org/erinmak/synopses.php/Coupling
    itt az összehasonlítás.


  • ZsoltiMC
    #12
    ja.. na mind1.. :)

    23:55
  • winnie
    #11
    Pedig az USA-ban (és még csak nem is az angoloknál, ahonnan a sorozat származik!!) nézettségben megelőzte a CSI - Helyszínelőket, a 24-et, a The Simpsonst, és közel azonos nézettséget ért el, mint a Jóbarátok forrás. Ha a szánalmas Jóban rosszban helyett betennék este 7-re, talán nagyobb sikere lett volna"

    JAJJ,d e nagy baromság:))

    méghogy megelőzte a helyszínelőket.

    szegény srác, először is az amerikai verziót hasonlítja a többi sorozathoz ( azt az amerikait, ami 4(!!) rész után megbukott és lekerült a műsorról), másrészt igazolásul benyom egy táblázatot a reklámpercek díjáról, amiben a coupling valóban veri a CSI-t... nokomment:)
  • Falconer
    #10
    Hánykor lesz?
  • ZsoltiMC
    #9
    ok, azért nézz bele :)
  • Falconer
    #8
    Persze, de a jóban rosszban helyére nem rakják be, mert abban mindenkinek a rokona szerepel akinek vmi köze is van a TV vezetéshez, tehetségtelen színészek tömege, akik csak protekció miatt vannak ott, és ezen jó pénzt kaszál egy bizonyos népcsoport...
    Ha meg a színvonal tényleg olyan mint a Jóbarátokban, akkor nincs vele semmi baj, csak nemtudom, hogyan van előadva a sok szex benne, ezért írtam, hogy el tudom képzelni a színvonalát, de aztán lehet, hogy tévedek
  • ZsoltiMC
    #7
    Előzetest nem láttam (ugyan miért is reklámoznák, ha az első vetítést se propagálták sehogy), de ez biztos hogy az eredeti BBC-s sorozat, az első évad első része lesz ma.
    A színvonal olyan, mint a jóbarátoké, ez nem tudom neked jó-e vagy sem. De megnyugtatlak, hogy nem fekete vipera, vagy 'szerelem ösvényei' kategória

    "Itthon hatalmas bukás volt a sorozat, köszönhetően a TV2-nek, aki az első vetítésnél minimális reklámozás nélkül is a késő esti sávba rakta, idétlen címmel, és akkor még csodálkoznak, hogy alig nézte valaki. Pedig az USA-ban (és még csak nem is az angoloknál, ahonnan a sorozat származik!!) nézettségben megelőzte a CSI - Helyszínelőket, a 24-et, a The Simpsonst, és közel azonos nézettséget ért el, mint a Jóbarátok forrás. Ha a szánalmas Jóban rosszban helyett betennék este 7-re, talán nagyobb sikere lett volna"
    forrás
  • Falconer
    #6
    Hát lehet, hogy jó lesz, de a szívonaláról már megvan az elképzelésem.
  • winnie
    #5
    volt előzetes?
  • consono
    #4
    Nem, ez az eredeti BBC-s. Már lement egyszer, de jó, hogy szóltatok, hogy lesz megint :)))
  • winnie
    #3
    azért még ne bízd el magad - simán lehet, hogy a tv2 az amerikai, 4 rész után leállított remake-et vette meg.

    ha az eredetit, akkor lehet örülni - bár már volt anno a tévében itthon
  • ZsoltiMC
    #2
    "..Ez a fiatalos, dinamikus sorozat főbb jellemvonásaiban a nagy sikerű amerikai Jóbarátokra emlékeztet, mert itt sincsen központi, összefüggő történet, a komikum a szituációkban, szójátékokban, a karakterekben, egymás ugratásában rejlik. Mégsem csupán a Jóbarátok majmolása, hanem rendkívül eredeti darab. Hogy miért? Először is, mert Steve, Susan és a többiek hamisíthatatlanul angolok, és összetéveszthetetlenül Anglia, ahol élnek. Ennek ellenére sorra olyan helyzetekbe bonyolódnak, mint amilyenekben nekünk is részünk volt, vagy szeretnénk, ha részünk lenne. Másodszor pedig azért, mert sokkal nagyobb hangsúlyt kap a szex. Amellett, hogy kedvtelve művelik a dolgot, mindenhol beszélnek róla – kávé mellett, sörözés közben vagy vacsora alatt –, mégpedig a lehető legnagyobb nyíltsággal. Fiatalok, kíváncsiak, öntörvényűek - és nagyon emberiek. Bizarr és kompromittáló helyzetekben bukdácsolnak, felfedik legrejtettebb titkaikat, és előrukkolnak kérdéseikkel, miközben azon igyekszenek, hogy eligazodjanak a szerelem útvesztőjében." :: forrás: tvfilm.hu
  • ZsoltiMC
    #1
    Ma este újra kezdi a TV2 ezt a fantasztikusan jó sorozatot, a BBC készíti. Az amerikai Friends-hez hasonló, de jobban kihegyezett a szexszel kapcsolatos poénokra illetve a tipikus férfi-nő víselkedésre.

    Műsoron: csütörtök késő este, TV2.
    BBC honlap
    IMDB


    Ha valaki digitalizálná akár csak a hangot is, király lenne.